Лиття пластмас у силіконові форми

Процес виготовлення виробів технологією лиття в силіконову форму займає значно менше часу, ніж виготовлення прес-форми для лиття і коштує дешевше.

Зварювальні роботи в силіконові форми – технологія отримання виробів невеликими партіями, (від 20 до ≈300) шляхом відливання деталей у вакуумі.

Вибираючи метод лиття пластмас в силіконові форми, ви отримуєте повноцінну копію вашого вироби або його моделі. Також лиття пластмас (і їх різновиди – поліуретану) в силіконові форми дає швидкий результат при невисокій ціні (В порівнянні з литтям пластика під тиском).

Скільки коштує лиття пластмас в силіконову форму

Вартість дрібносерійного виробництва деталей за технологією лиття пластмас в силіконову форму залежить від:

  • кількості необхідних деталей;
  • габаритів виробів;
  • матеріалів виготовлення;
  • складності геометрії вироби.
  • Ціна за все підготовчі етапи, створення силіконової форми і відливу одного виробу починається від 15 000 гривень.

Компанія клонів займається литтям пластмас на замовлення. Щоб вирахувати вартість вашого проекту Зв’яжіться з нами, написавши в віконці в лівому нижньому кутку або на пошту.

Дрібносерійне виробництво ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ В КОМПАНІЇ клонів: ПЕРЕВАГИ ПРИ ЗАМОВЛЕННЯ

Максимально стислі терміни виготовлення

Процес виготовлення виробів технологією лиття в силіконову форму займає значно менше часу , Ніж виготовлення прес-форми для лиття і коштує дешевше.

Це робить його ідеальним варіантом, якщо потрібно в короткі терміни виготовити невелику партію виробів.

Особистий контроль менеджера на всіх етапах

Особливістю роботи компанії KLONA є індивідуальний підхід до кожного клієнта й замовлення. Працюючи з нами, ви зможете контролювати весь хід робіт.

Менеджер, який буде вести ваш проект, відповість на всі питання і постійно буде на зв’язку.

Оптимальна якість готового виробу

Завдяки новітньому обладнанню досягається висока точність готового виробу , Отриманого шляхом вакуумного лиття в силіконову форму.

Невисока вартість щодо інших способів виробництва

Для виготовлення невеликої партії корпусів з пластика варто вибрати саме цю технологію. Для виготовлення дрібної серії деталей знадобиться меншу кількість обладнання (В порівнянні з литтям під тиском).

Чим більше деталей потрібно зробити, тим більше на це піде матеріалів, відповідно ціна буде вище. Це також стосується габаритів вироби і складної геометрії. Якщо вам потрібно провести велику кількість пластикових корпусів або потрібні вироби великих габаритів і складних конструкцій, варто розглянути інші варіанти виробництва (наприклад, лиття пластика під тиском).

Якщо вам потрібно індивідуальне дрібносерійне виробництво корпусів або деталей з пластику – зверніться в KLONA. Пластикові шедеври створюються тут!

ЛИТЬЕ ПЛАСТМАС НА ЗАМОВЛЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ

Матеріал

Зварювальні роботи в силіконові форми відкриває широкі можливості при виборі форми і кольору вироби, його жорсткості і виду поверхні (матовий або глянцевий).

пластмаса – недорогий, досить міцний і функціональний матеріал . Тому вакуумне лиття виробів з пластмас в Україні користується популярністю.

Процес

Процес виготовлення полягає в заливці рідких компонентів синтетичних полімерних складів в силіконові матриці. Це відбувається у вакуумному просторі, завдяки чому всередину вироби не потрапляють бульбашки повітря.

Після закінчення процесу розливання пластика тверднуть. Завдяки використанню методу лиття в силіконові форми можна отримати як тверді, так і еластичні предмети .

застосування

Дрібносерійне виробництво деталей використовують для створення невеликих партій виробів. Наприклад, виготовлення корпусів з пластика для різних технічних пристроїв.

Компанія клонів займалася виготовленням корпусів з пластика для комутатора в рамках спільного проекту з компанією «ІНВЕКС Телеком».

виробництво виробів із пластику
лиття в силіконові форми виробів із пластику
лиття в силіконові форми виробів із пластику
виробництво виробів із пластику

ЕТАПИ І ОСОБЛИВОСТІ дрібносерійного виробництва

Створення 3D-моделі майбутнього виробу

Для виготовлення якісної силіконової форми і виробництва корпусів з пластмас знадобиться 3D-модель. Її можуть створити моделлера компанії KLONA, (використовуючи фотографії з різних ракурсів, креслення, технічну документацію, ескізи і начерки вироби, текстовий опис).

Можна скористатися існуючої 3D-моделлю (якщо вона є в наявності). Можливо, вона буде потребувати доопрацювання. Також є можливість використовувати готовий виріб і створити 3D-модель за його подобою. Є можливість створити точну копію виробу або вдосконалити його.

Виготовлення прототипу вироби

Найчастіше прототип виготовляється шляхом його друку на 3D-принтері (В окремих випадках прототип можна виготовити за допомогою фрезерувального верстата).

Після прототипирования вироби можна оцінити його функціональність. Якщо будуть виявлені якісь недоліки – внести зміни в модель.

Виготовлення майстер-моделі

Після друку прототипу може знадобитися незначна доробка (шліфування). Далі здійснюється підготовка до відпливу силіконової форми.

В цей процес входить:

  • нанесення клейкої стрічки на майбутню лінію роз’єму форми;
  • заклеювання клейкою стрічкою всіх отворів, а якщо пази і отвори занадто глибокі – їх армування металевими елементами;
  • також можливе нанесення додаткових складів для отримання текстур (наприклад, шагрені).

Повністю доопрацьований прототип називається майстер-модель. Саме його використовують для виготовлення силіконової форми.

Виготовлення силіконової форми для лиття

Для створення матриці (форми) виготовляється пропорційна виробу опалубка – ємність в яку поміщають виріб. Матеріал опалубки повинен бути досить твердим, щоб зберегти форму після заливки силіконом.

Далі всередину опалубки поміщається майстер-модель, і встановлюється литниковая система (Трубки, по яких в силіконову форму буде подаватися пластик).

Потім силікон, змішаний з затверджувачем, заливають в опалубку. Перед заливанням силікон проходить процес дегазації у вакуумній камері. Ємність з силіконом поміщають в спеціальну камеру для дегазації, де вона застигає. Після закінчення процесу застигання (він триває приблизно 24 години) майстер-модель вилучається і виходить готова матриця-форма.

Вакуумна установка – машина, в якій змішується двокомпонентний склад перед заливкою в силіконову форму.Благодаря цій установці пластик в умовах низького тиску заповнює всю форму, не залишаючи пустот і повітряних бульбашок . Це дозволяє виготовляти високоякісні пластикові корпусу, деталі та фігурки.

Тестова виливок

Виливок потрібна, щоб перевірити форму і оцінити результати виконаної роботи .

доопрацювання форми

Якщо після тестової виливки деталі або корпусу, отриманий виріб відрізняється від майстер-моделі, потрібно доопрацювати форму. Це дуже малоймовірна ситуація з низьким ступенем реалістичності.

Однак в разі необхідності форму можна доопрацювати, це не займає багато часу.

Запуск дрібносерійного виробництва

Після успішної тестової виливки (початкового або після доопрацювання форми) відбувається запуск дрібносерійного виробництва.

Для цього підраховується і створюється певна кількість форм, які будуть потрібні для виготовлення партії виробів (з розрахунку, що одну силіконову форму можна використовувати приблизно 20 раз).

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631