Промисловий дизайн ручки

Перед фахівцями компанії KLONA стояло завдання розробити дизайн кулькової ручки.

Незважаючи на популярність комп’ютерних технологій, люди продовжують використовувати ручки для письма. Ручка давно перестала бути просто пишучим інструментом. Це також є елементом престижу.

Дизайн ручки

На першому етапі дизайнери підбирали референси для ручки. Після їхнього аналізу було створено кілька ескізівмайбутньої ручки. Серед них було відібрано одного, який і направили для подальшої розробки.

Промисловий дизайн ручки

Корпус ручки виконаний із чорного пластику. Саме цей колір гармонійно поєднується з будь-якими кольорами.

Вирішили зробити ручку з кнопковою механікою. При натисканні кінчик висувається. При повторному – забирається в корпус. Така ручка набагато зручніша у використанні, ніж ручка з ковпачком. Завдяки розсувному корпусу зміна стрижня проходить легко.

Дизайн ручки

Оригінальність ручці надає верхня частина, виконана у вигляді спіралі. Завдяки широкому корпусу ручку зручно тримати у руці. Саме форма забезпечує ручці необхідний баланс.

Дизайн ручки

В результаті було створено унікальний дизайн кулькової ручки. Ручка поєднує у собі високу функціональність та привабливий зовнішній вигляд.

Ми відповідально підходимо до кожного нашого проекту. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо створити привабливий та функціональний дизайн для вашого приладу.

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: