Послуги

Ми входимо в групу компаній koloro.group тому наші можливості ширші і глибші.
У нас понад сотня послуг. Нижче зміст.

Програмування мікроконтролера та розробка мобільного додатка. Зв’язок по bluetooth з іншими пристроями та API з хмарним сервером. Створення та доопрацювання ОС. Програмне забезпечення.

Комп’ютерний зір. Big Data. Нейронна мережа та алгоритми. Голосовий помічник, голосові команди. Розпізнавання обличчя. Лицьова анімація.

Розробка нового продукту та його дизайну зі стратегією розвитку на 3-5 років.
Гейміфікація. Валідація (ідеї, продукту, прототипів).

UI/UX приладу, гаджета, пристрої, корпуси, елементів приладу. Дизайн інтерфейсу UI/UX та Data Visualization. Інфографіка.

Розробка інтерактивних 3D-додатків під ключ.
3D-візуалізація та анімація.
VFX. VR. AR. 3D-персонаж.
Написання сценарію. 3D-рендерів , моделей та зображень для Amazon.

Ігри для консолі та мобільних телефонів. Розробка персонажів, рівнів та ідей. Монетизація та просування ігор.

Створюємо міста, в яких хочеться жити. Комплекс дизайнерських рішень починаючи з досліджень та створення середовища благоустрою та закінчуючи параметричною архітектурою. Інтерактивний 3D обліт території.

Економіка токенів. Безпілотні літальні апарати Web 3.0. Блокчейн. Смарт-контракти. Технології керування трафіком. Предиктивна аналітика.

Розробка та створення виробу для продажу через Amazon. Дизайн, підготовка макетів та документації, пошук виробника у Китаї. Контроль виробництва та запуску продажів. Розробка УТП та переваг товару. Створення постерів товару для лістингу.

Складні сервіси та портали. Інтеграція. Мобільні додатки. Back-end, Front-end, Mobile app.