Промисловий дизайн кейсу для мультивізора

У 2016 році до студії промислового дизайну KLONA звернулися по допомогу українські стартапери. Вони розробили мультивізор Wider – проекційний моноблок із панорамним 130-дюймовим екраном.

промисловий дизайн кейсу для мультивізора

За задумом розробників пристрій має трансформуватися в компактний ящик, який «легким рухом руки» перетворюється на стіл. Але на практиці задум втілити не вдалося. Фахівці KLONA охоче взялися за цікавий проект – розробити промисловий дизайн кейсу для мультивізора.

промисловий дизайн в Україні

Декілька фактів про мультивізор

  • Моноблок

В одному пристрої поєднується панорамний безшовний дисплей з контурним освітленням, високопродуктивний комп’ютер, лазерний проекційний блок, студійна акустика Hi-Fi та джерело безперебійного живлення. Ми врахували складну структуру, коли робилиінженерне 3D-моделювання: передбачили розташування та конфігурацію кожного елемента.

  • Засіб колективної роботи

Основна мета пристрою – зробити процес навчання більш ефективним за рахунок багатовіконного та панорамного режимів відображення. Мультивізор підходить для проведення освітніх та наукових заходів: лекцій, семінарів, конференцій та презентацій.

  • Підключається до мобільних пристроїв

Пристрій сумісний із професійним телекомунікаційним обладнанням на апаратному та програмному рівні. Це дозволяє підключати та використовувати різні зовнішні джерела – від ноутбука до смартфона.

  • Мобільність

Мультивізор – мобільна конструкція, яку легко монтувати та транспортувати. Щоб встановити її, потрібна площа 3 кв. м. Промисловий дизайн для стартапу, який розробила студія КЛОНУ, дав можливість реалізувати ці параметри.

замовити промисловий дизайн

Розробка 3D-моделі кейсу: як це було

Коли винахідники Wider прийшли до нас, вони вже мали працюючий прототип. Для початку ми ознайомилися з мультивізором та його конструкцією, зробили виміри. Розробники розповіли, як репрезентують трансформацію пристрою в теорії і з якими труднощами зіткнулися на практиці. Вони також продемонстрували, як працює мультивізор, що до чого та в якій послідовності потрібно підключати.

Вивчення роботи пристрою допомогло нам краще зрозуміти, з чого розпочати 3D-моделювання. Наприклад, вже на попередньому етапі ми зрозуміли, що для проектора слід зробити окремий кейс в основному кейсі.

промисловий дизайн для стартапу

Під час створення тривимірної моделі ми враховували додаткові вимоги розробників:

  • кейс має трансформуватися в стіл;
  • зробити корпус протиударним.

Розробка корпусу приладу: це рок-н-рол, дитинко!

Як референс ми використовували кейси для музичного обладнання. Ці ящики герметичні, протиударні та зручні у транспортуванні. Найчастіше їх виготовляють із ударостійкого пластику та алюмінієвих профілів. Ми також обрали ці матеріали.

3D-моделювання

Процес створення кейсу був непростим, але цікавим. Він трохи нагадував гру в тетріс: ми намагалися правильно розташувати елементи мультивізора, а коли щось не виходило, міняли їх місцями. Завдання ускладнювалося ще й тим, що доводилося враховувати особливості двох типів конструкції – кейсу та столу.

розробка 3D-моделі

Результати роботи

На основі фінальної 3D-моделі було створено другий прототип мультивізора. А після коригування вад замовник запустив дрібносерійне виробництво. Мультивізор вже представлений на ринку України та Азербайджану. Компактність конструкції та здатність кейсу трансформуватися в стіл – це унікальна торгова пропозиція Wider.

інженерне 3D-моделювання

Студія KLONA — промисловий дизайн в Україні

Промисловий дизайн кейсу для мультивізора став черговим крутим проектом у нашому портфоліо. Ви також бажаєте замовити промисловий дизайн? Пишіть або дзвоніть нашим менеджерам, щоб дізнатися детальну інформацію та обговорити співпрацю.

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: