Розробка та виробництво нового продукту в Китаї для продажу на Amazon

design

Передісторія та завдання від клієнта

Клієнт звернувся до студії KLONA із запитом на створення приватної торгової марки та редизайном популярної дитячої продукції. Продаж продукції здійснюється на Amazon.
Ми раді поділитись своїм досвідом на прикладі цього кейсу.
Ми отримали вихідний продукт з поставленим завданням від замовника зробити новий дизайн привабливим, сучасним та продаваним.

Пошук виробника продукту в Китаї

Для забезпечення повного циклу виробництва ми розпочали виконання завдання з пошуку надійного виробника у Китаї. Для нас було важливо, щоб виробник міг втілити в життя будь-який створений нами дизайн у найкоротші терміни, контролював кожен етап виробництва та тримав нас у курсі подій, створив семпл та відправив його нам та клієнту для перевірки.
Також, щоб після перевірки виробник максимально швидко запустив у виробництво першу партію продукту.
Маючи багаторічний досвід та безліч надійних зв’язків зі старими постачальниками, потрібний виробник у Китаї був знайдений та задіяний у наш проект.

Створення приватної торгової марки

Паралельно з першим етапом ми розпочали розробку приватної торгової марки. Процес почався зі збору інформації про бізнес та продукти клієнта, щоб зрозуміти, який стиль і образ має бути у торгової марки. Після цього ми розпочали роботу над концепцією торгової марки, використовуючи творчий підхід та спираючись на наші знання у галузі дизайну.

Підготувавши концепцію, ми презентували ідеї клієнту та отримати його зворотний зв’язок. Після того, як ми вибрали кінцевий варіант торгової марки, ми почали працювати над редизайном продукту.

Розробка концепцій дизайну для дитячого килимка з іграшками.

Ми зосередилися на тому, щоб створити унікальний та привабливий дизайн, який би відповідав потребам та перевагам цільової аудиторії – дітей та їхніх батьків. Ми працювали в тісній співпраці з клієнтом, щоб переконатися, що дизайн відповідає його бренду та цілям.

Наш процес роботи включав кілька етапів. Спочатку ми проводили дослідження ринку та конкурентів, щоб зрозуміти, які дизайн-рішення працюють у цій ніші. Потім ми створювали кілька варіантів дизайну, співпрацюючи з клієнтом для уточнення деталей та внесення змін. Ми підібрали необхідні деталі (додаткові м’які елементи килимка, м’які та пластикові іграшки) та створили свій унікальний дизайн килимків.

Унікальна торгова пропозиція (розробка переваг товару)

Дизайн та функціонал кожного килимка був детально продуманий та переосмислений. Приємні і при цьому цікаві для дитини поєднання кольорів, які впишуться в будь-який інтер’єр будинку були знайдені. Ми продумали персонажів і сюжет, щоб дитина мала можливість граючи розвиватися. Безпечні іграшки (пластикові та м’які) доповнюють загальну композицію. Їхня головна мета – розвиток дрібної моторики дитини.

design

Підготовка до передачі на виробництво у Китаї найкращого концепту

Коли дизайн остаточно затверджено, ми створили макети з детальними інструкціями для китайського виробника. Макети включали найдрібніші робили кожного виробу.

design
Інструкція по кольорам та принтам
design
Макет килимка та его елементів
design
Кольори та принти для килимка

Прототипування

Готові макети ми передали безпосередньо виробнику до Китаю. Ми контролювали всі етапи, щоб кожен макет відповідав вимогам клієнта та виробника.

Лістинг

Перший семпл товару виробник відправляє нам та замовнику на затвердження. Після ретельної перевірки та затвердження розпочався етап виробництва першої партії товару.

Готовий продукт

На виході вийшли унікальні та корисні товари для дітей, які поєднуються спільною торговою маркою.

Продукт 1

Продукт 2

Одна з головних переваг наших послуг – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми прагнемо зрозуміти бізнес і потреби клієнта, щоб створити логотип, і створити унікальний дизайн, що продається, який відображає його унікальну ідентичність і допомагає просувати його бренд на Amazon.

Студія промислового дизайну KLONA допоможе втілити ваші бізнес-ідеї

Бажаєте замовити дизайн продукту чи створення логотипу?
Звертайтеся до нашої студії . Ми вже допомогли клієнтам реалізувати успішні проекти – ознайомтеся з нашим портфоліо .