Розробка програмного забезпечення для електронних пристроїв

KLONA створює програмне забезпечення транспортної електроніки. Це можуть бути бортові комп'ютери, навігаційні та мультимедійні системи, програми контролю систем керування компонентами транспорту.

Програмне забезпечення – це комплекс програм обробки інформації та управління апаратними компонентами електронного устройства.

ВИДИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РОЗРОБКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Прикладне програмне забезпечення

Комплекс програм для взаємодії з користувачем.

Процес побудови прикладного програмного забезпечення включає: створення кросплатформових додатків, розробку та підключення програмних модулів, проектування інтерфейсу користувача, розробку програм для інтеграції сторонніх компонентів. Залежно від завдань проекту KLONA розробляє інструментальне програмне забезпечення. Це створення засобів автоматизації для розробки нових програм та їх супроводження з допомогою мови програмування.

Системне програмне забезпечення

Комплекс програм для управління системними компонентами пристрою.

Ці програми не забезпечують роботу користувача з пристроєм, а підтримують роботу прикладного ПЗ, реалізують взаємодію всередині системи та керують апаратними ресурсами. У розробці системного програмного забезпечення спеціалісти KLONA виділяють кілька типів. Сервісне програмне забезпечення – це системи перевірки апаратури та модулів оновлення. Серверне програмне забезпечення, яке потрібне для об’єднання розрізнених пристроїв у повноцінну систему обладнання з точними характеристиками. До системного програмного забезпечення відноситься і програмне забезпечення мікроконтролерів.

Причини замовити розробку програмного забезпечення у компанії KLONA

  • ми пропонуємо програмне забезпечення стійке до зовнішніх впливів та позаштатних ситуацій (включаючи розробку взаємодії модулів із різними інтерфейсами);
  • програмне забезпечення від KLONA підтримує тривалу працездатність пристрою.

ВИДИ РОЗРОБКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програмне забезпечення для транспорту

KLONA створює програмне забезпечення транспортної електроніки. Це можуть бути бортові комп’ютери, навігаційні та мультимедійні системи, програми контролю систем керування компонентами транспорту. Програмісти розуміють, що з транспортних програм потрібна надійність функціонування за умов граничного навантаження та експлуатації.

Розробка програмного забезпечення для медіа

Такий тип забезпечення створюється для приватного (ПК, мобільні гаджети та приставки) та публічного використання (обладнання кінотеатрів та студій розваг). Програмісти займаються розробкою оптимізованого коду на базі стандартних операційних систем, створюють модулі для покращення апаратної роботи з мультимедіа.

Комунікації

Розробка програмного забезпечення для мережевих пристроїв (комутаторів та роутерів). Програмісти створюють коди для драйверів інтерфейсів і мікросхем, оптимізують мережеві структури даних (стеки), розробляють функції підтримки для інтерфейсу користувача.

розробка програмного забезпечення
створення програмного забезпечення
програмне забезпечення

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Технічне завдання на розробку програмного забезпечення

У документації викладається ідея проекту у всіх подробицях. Програмістам KLONA потрібно знати технічні характеристики пристрою та його функціонал. Ідеальний варіант – це наявність електроприладу, його фото чи креслень. Визначається можливість реалізації програмного забезпечення для електричного пристрою, обумовлюються основні способи реалізації проекту та ціна на всі види робіт.

Маркетингове дослідження

Маркетологи KLONA визначають конкурентів, аналізують їх пристрої та програмне забезпечення. На основі переваг та недоліків складається бізнес-модель, розробляються особливості нового програмного забезпечення. До того ж, проводиться дослідження цільової аудиторії, що допомагає визначити типові сценарії використання програмного забезпечення для електроніки.

Розробка програмного забезпечення

Програмісти розробляють алгоритми побудови програмного забезпечення, визначають форми для вхідних та вихідних даних, створюють структуру програми та конфігурацію технічних засобів. На цьому етапі продукт тестують, а результати робіт документують на презентацію замовнику.

Технічна підтримка

Після релізу продукту фахівці KLONA розробляють експлуатаційну документацію для користувачів, надають технічну та сервісну підтримку програмного забезпечення електронних пристроїв.

Студія KLONA гарантує якісне програмне рішення для електроніки.

Ми займаємося розробкою електроніки та промдизайном пристроїв та втілюємо ідеї з нуля.

Здійсніть свій проект у нас.

Зверніться до менеджерів за додатковою інформацією

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631