ПЛЗ

Подаруй Лід Замовника!

Струменя концентрованого палива в двигун малого бізнесу.

Підстава для партнерства – це безкоштовні замовники та налагоджені бізнес-процеси, які ми вам надаємо, а з вашого боку безумовний професіоналізм та досвід.

Замовник отримує для виконання проекту тчательно підібрану збалансовану команду, минулий введення в діяльність, знайому з бізнес процесами, разделяющію єдині цілі.

Ми вирішили застосувати свою силу і звести її до рівня створивши систему отримання та опрацювання проектів тим самим знявши з підприємця такі служби як маркетинг, продажу, бухгалтерію
та взаємодія з агентством на простий та зрозумілий процес та об’єднати кращих підприємців для створення інноваційних продуктів.

Візьмемо на себе більшість рутини!

Для того що б ти міг зосередиться на виконанні проектів, і масштабування своєї справи, ми візьмемо на себе завдання з маркетингу та продажу. Також ти можеш розраховувати на бухгалтерію та юристів. Але найкраще, що ти отримуєш – це коло однодумців зацікавлених в твоєму успіху.
Отримай досвід від партнерів зі стратегії, а також як створювати та керувати командою.

Портрет Ідеального Партнера

Ідеальний партнер – це підприємець, який вміє робити сам, а також має можливість делегувати. Працює сам, або з командою до 5 чоловік.
Уже має своїх клієнтів, але відчуває нестачу замовлень для більш стрімкого зростання. Хотів би можливість радитись з досвідченими.

Стань партнером, розвивай свій бізнес і змінюй світ на краще!