ПЛЗ

Подаруємо Лід Замовника!

Струменя концентрованого палива в двигун малого бізнесу.

Підстава для партнерства – це безкоштовні замовники та налагоджені бізнес-процеси, які ми вам надаємо, а з вашого боку безумовний професіоналізм та досвід.

Замовник отримує для виконання проекту ретельно підібрану та збалансовану команду , що пройшла введення в діяльність, досвідчені та знайомі з бізнес-процесами, що розділяють єдині цілі з вами та вашим бізнесом.

Ми застосували свою силу і звели її в ступінь, щоб створити систему отримання та виконання проектів , тим самим знявши з підприємця такі служби як маркетинг , продажі , бухгалтерію , управління компанією. Інтенсивна школа, де рік за три.

Замовнику – простий та зрозумілий спосіб поєднається з найкращими підприємцями для створення інноваційних продуктів .

Візьмемо на себе більшість рутини!

Для того що б ти міг зосередиться на виконанні проектів, і масштабування своєї справи, ми візьмемо на себе завдання з маркетингу та продажу. Також ти можеш розраховувати на бухгалтерію та юристів. Але найкраще, що ти отримуєш – це коло однодумців зацікавлених в твоєму успіху.
Отримай досвід від партнерів зі стратегії, а також як створювати та керувати командою.

Портрет Ідеального Партнера

Ідеальний партнер – це підприємець, який вміє робити сам, а також має можливість делегувати. Працює сам, або з командою до 5 чоловік.
Вже має своїх клієнтів , але потрібні замовлення для стрімкого зростання . Хотів би мати нагоду радитися з досвідченими.

Стань партнером, розвивай свій бізнес і змінюй світ на краще!

Пиши нам: partner@klona.ua