Інвестувати

Для того, щоб обігнати конкурентів, витратити мінімум, зберегти в таємниці, та й взагалі довести проект до прибутку – ми робимо самостійно повний цикл робіт зі створення прибуткового бізнесу, а саме:

Аналізуємо ринок, створюємо продукт, тестуємо прототип та гіпотезу, розробляємо та виробляємо, рекламуємо та забезпечуємо продажі.

Ми створили більше 1000 проектів для наших клієнтів (рітейл, FMCG, фізичний продукт та пристрій, програми, ігри), і є до 10 власних проектів . Досвід дозволяє нам гарантувати прибутковість вкладення .

Якщо тобі потрібна слава і слід у цьому світі – ми рекомендуємо вкладати в on-line продукти (додатки, ігри, сервісні та аутсорс компанії).

Досить купувати нерухомість, втрачати гроші на криптовалюті, щоб змінити цей світ на кращеінвестуй в IT продукт.

Цілі проектів різні. Наприклад, перейти до наступного раунду інвестування, або отримувати клієнтів через півроку, або вийти на самоокупність та з доходу продовжувати зростання.

До вашого розгляду десяток проектів, і ми постійно комплектуємо команди та партнерів.

Розмір інвестування – від 30 до 500 тис. доларів.

Є проекти над якими працювала людина та над якими команди довгі роки. Ми можемо підібрати вам компаньйона, з яким ви розділите інвестиційний внесок, необхідний для старту.