Індустріальний дизайн та 3D-візуалізація для виготовлення брелоків для авто

До компанії KLONA надійшов запит від великої компанії, яка займається розробкою та встановленням систем безпеки для автомобіля. Перед нами було поставлено завдання: з нуля розробити промисловий дизайн брелока сигналізації та зробити кілька варіантів 3D-візуалізації.

Брелок автосигналізації - візуалізація

Виготовлення брелоків сигналізації: від дизайну до виробництва

Вивчення ринку автобрелків, споживачів та конкурентів

Одне з найважливіших завдань промислового дизайну – зробити річ функціональною та зручною для споживача, при цьому оригінальною, не схожою на існуючі аналоги.

Перш ніж розпочати, ми поставили собі запитання: «Що нового ми можемо запропонувати ринку?». Ми провели детальне дослідження ринку: українського та світового та вивчили всі переваги та недоліки існуючих моделей брелків сигналізації.

Брелоки - приклади

В результаті ми виявили такі особливості:

  • існуючі моделі автобрелків мають низьку функціональність (тільки кнопки включення/вимкнення сигналізації та відкриття/закриття машини);
  • найпопулярніша форма брелків для авто – овальна;
  • переважаючий колір – чорний.

Наступним етапом було вивчення цільової аудиторії з метою зрозуміти, хто наші споживачі та які якості необхідно врахувати при виготовленні брелків сигналізації.

Цільова аудиторія – чоловіки старше 30 років з доходом вище середнього, цінителі комфорту та безпеки. Найбільш важливі критерії брелків для авто – зручність використання та надійність.

Підбір референсів

У пошуках натхнення ми переглянули сотні сучасних винаходів. Це були як брелоки для авто, так і інші пристрої та гаджети.

Референси - фото

Ми проаналізували найбільш вдалі варіанти та виділили загальні тенденції промдизайну:

  • мінімалізм – відсутність зайвих деталей та кнопок;
  • матова поверхня виробу;
  • плавні форми та обтічність;
  • додавання елементів, що світяться, і дисплея.

Розробка дизайну автобрелка: 5 концептів

Після проведення підготовчих робіт ми розпочали найбільш складний етап: розробку концептів. Загалом було створено близько 15 варіантів брелків для сигналізації, 5 з яких представили замовнику для вибору.

Після вибору фінального концепту та внесення правок, промисловий дизайн був готовий.

Автосигналізація

Крім візуальної привабливості розроблений дизайн має такі переваги.

Замість класичного відкриття машини за допомогою кнопки, впроваджено систему відкриття легким поворотом автобрелка. Це дозволяє легко справлятися з цією функцією навіть при слабкому освітленні, наприклад, на підземній парковці. Крім того, це захищає від випадкового натискання, наприклад, у кишені.

Виробництво брелоків, виробництво брелоків

Наявність дисплея, на якому відображаються важливі показники: відстань до машини, поточний статус (відкрито/закрито) та увімкнення звукового сигналу.

виготовлення брелоків, виготовлення брелоків

Довга формазамість класичної круглої або овальної. Завдяки цьому брелок сигналізації зручніше тримати в руці та відкривати машину.

Брелок сигналізації - візуалізація

Побудова 3D-моделі та створення візуалізації

Після внесення всіх фінальних виправлень, 3D-моделлер побудував точну твердотільну модель виробу. Надалі вона використовуватиметься при виробництві брелків. Також було розроблено кілька варіантів реалістичної 3D візуалізації з різних ракурсів.

Брелок сигналізації - візуалізація корпусу

Підсумки

Розроблений концепт брелока для автомобіля сподобався замовнику, т.к. він відповідає всім основним вимогам і виглядає стильно і футуристично. Наразі проект вже запущено і незабаром розпочнеться масове виробництво брелків.

концепт промдизайн

Промисловий дизайн – це відповідальний процес, мета якого зробити виріб зручним, функціональним та привабливим, і, звичайно ж, збільшити його продаж.

Зверніться до професіоналів компанії KLONAі ваш виріб здійснить революцію!

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: