Розробка промислового дизайну назального пристрою

Сьогодні ми переживаємо бум здорового способу життя, невід’ємною частиною якого є заняття спортом. Бути у формі не лише здорово, а й дуже модно. Завдяки достатку різних видів спорту, кожен може знайти собі щось до душі. Зовсім не обов’язково виснажувати себе у спортзалі, якщо є йога та фітнес, або навпаки – якщо хтось любить попотіти, штанги чекають на нього.

У зв’язку з популяризацією спортивних занять з’являється безліч допоміжних інструментів: від додатків на телефоні (підрахунок калорій, відстеження тренування тощо) до корисних пристроїв (фітнес-браслети, розумні м’ячі, смарт-ракетки та ін.). Програми мотивують людину і змушують рухатися далі до своєї мети, а корисні інструменти суттєво допомагають підвищити ефективність та тривалість тренування. Крім того, вони стежать за станом здоров’я людини і не дозволяють перевантажити себе зайвими вправами.

Зі схожим запитом створення допоміжного пристосування для спортсменів звернувся до компанії Klona один з наших клієнтів. Завдання: розробити промисловий дизайн та побудувати 3D-модель назального пристрою (booster – бустера). Перед початком робіт ми провели дослідження ринку та виявили цільову аудиторію такого аксесуару.

1. Даний пристрій допомагає спортсменам при великих фізичних навантаженнях і підвищує витривалість. З ним тривалість тренування може зрости на 30-40% за рахунок збагачення легень концентрованим киснем.

назальний пристрій для спортсменів

2. Пристрій також корисно для людей, які мають проблеми з дихальними шляхами.  Наприклад, людям із пошкодженою носовою перегородкою назальний пристрій допомагає відновити рівне дихання.

3. Назальний бустер може перетворитися на повсякденний аксесуар для тих, хто тривалий час знаходиться на дуже забрудненій території (наприклад, йде вздовж магістралі). У разі сучасної екологічної ситуації це особливо актуально жителів мегаполісів.

4. Назальний пристрій допомагає людям з полінозами впевнено почуватися навіть поблизу квітучих рослин. Враховуючи тривалість сезону цвітіння, життя не буде таким безрадісним майже півроку. Також він буде корисним людям з іншими алергіями.

 назальний пристрій для людей з полінозами

Після проведення необхідних досліджень та складання технічного завдання, наші фахівці розпочали роботу. За бажанням замовника окремо розроблявся та затверджувався кожен елемент пристрою. Після представлення концептів замовник обрав найбільше в кожній групі. На їх основі наші дизайнери склали три концепти вже цілого пристрою, які ще раз були представлені замовнику. Найбільш вдалий варіант був ще раз доопрацьований з урахуванням усіх побажань. Фінальний варіант пристрою представлено нижче.

 nasalnoe-ustroystvo

Промдизайн захисту для носа

 

  Застосування пристрою: схема

застосування назального пристрою

Крім дизайну також було доопрацьовано та затверджено 3d-модель пристрою, яка надалі використовувалася для серійного виробництва. Для наочності ми надрукували 3D-модель на нашому 3D-принтері. Друк дозволив краще оцінити функціональність готового виробу.

3d-модель 

У промисловому виробництві виріб виготовляється з гіпоалергенного матеріалу Medipren, який забезпечує максимально надійний захист для користувача. Отриманий пристрій виявився дуже корисним та затребуваним серед любителів та професійних спортсменів. Особливу користь відзначають бігуни – назальний пристрій став незамінним помічником під час бігу на тривалі дистанції та підготовки до марафонських забігів.

назальний пристрій для бігунів

Розробка промислового дизайну – перший крок на шляху запуску серійного виробництва будь-якого виробу.

Довіртеся спеціалістамкомпанії КЛОНА, і ми розробимо для вас такий дизайн, який буде відповідати всім вимогам ринку та вашим побажанням.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом для безкоштовної консультації.

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua

 

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: