Дизайн мобільних додатків

Дизайнери KLONA – користувачі. Вони розуміють більшість проблем, що існують у дизайнах мобільних додатків.

Що таке дизайн мобільного додатка?

Дизайн мобільного додатка – це розробка функціоналу та зовнішнього оформлення програм, що встановлюються на мобільні пристрої. Випуск таких платформ, як iOS, Android та Windows Phone 8, а також перетворення смартфона на предмет необхідності, стимулювали інтерес дизайнерів до мобільних додатків. Зручність, креатив та продуктивність – основні критерії розробки дизайну інтерфейсів мобільних додатків.

Дизайн мобільного додатка: ціна залежить від

  • тимчасових рамок замовлення;
  • кількості концептів;
  • задач та цілей програми;
  • масштабів маркетингового дослідження

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ДИЗАЙНУ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ

Технічне завдання

У ньому визначаються ключові моменти співпраці між замовником та KLONA: ціна, термін виконання, особливості комунікації між менеджером та клієнтом.

Дослідження для інтерфейсу мобільного додатка

Дизайнери KLONA – користувачі. Вони розуміють більшість проблем, що існують у дизайнах мобільних додатків. Тестування та аналізостанніх новинок дає можливість створювати новий та унікальний продукт, який відповідатиме сучасним тенденціям і навіть формуватиме їх. Дослідження цільової аудиторії, її звичок, способу мислення та життєвого стилю допоможе виділити дизайнерську концепцію.

Концепти для створення мобільних додатків

Макети створюються для візуалізації взаємодії користувача з панеллю інтерфейсу. У ручному режимі легше здійснити підбір кольорів, шрифту та розташування кнопок. Дизайнер зможе зробити перестановку або нову замальовку одразу після зауваження замовника.

Доопрацювання проекту

Коли клієнт визначить найкращий концепт, його моделюють та тестують на наявність багів. Нова програма перевіряється на пристроях з різними форматами та розмірами екранів.

3 причини замовити дизайн мобільного додатка в KLONA

  • команда з 6 осіб, які працюють лише над вашим замовленням;
  • гарантія підтримки перші 3 місяці після запуску програми;
  • персональний менеджер, який інформуватиме про результати всіх етапів роботи.

ПРИНЦИПИ СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ У СТУДІЇ KLONA

Кольорове рішення

Не треба недооцінювати колірний фактор. Для 85% покупців він основний при виборі товару. До того ж колір покращує пізнаваність бренду. Наприклад, червоний – Youtube, синій – Facebook або Twitter, зелений – Evernote, помаранчевий – Avast. Навіть для економної роботидодатків колір має значення. Тестування Greenbot показало, що використання чорного кольору при проектуванні інтерфейсу додатків заощаджує заряд батареї на дисплеях AMOLED (органічні світлодіоди, що управляються активною матрицею). Такі дисплеї часто використовують Samsung, Nokia та HTC.

Розмір іконок у дизайні мобільних додатків

Виробники гаджетів з кожним роком роблять діагональ пристроїв дедалі більше. А як користувач взаємодіє із таким величезним екраном? Для цього дизайнери додаткових інтерфейсів використовують ергономіку. Всі елементи повинні мати такий розмір, щоб користувач міг дотягнутися до іконки великим пальцем. І тому розміщують важливі елементи внизу екрана.

Кнопки соцмереж в інтерфейсі мобільних додатків

Процес авторизації часто викликає у користувачів ліньки, тому для спрощення процедури, платформи використовують інтеграцію через соцмережі. Таким чином, бізнес отримує інформацію про користувача: вік, місті проживання, інтересах, а покупець витрачає всього кілька секунд на реєстрацію.

Жести у мобільних додатках

Для спрощення взаємодії з екраном смартфона, а також для розширення можливостей у дизайні мобільних додатків використовують жести. Існують цілі навчальні таблиці їх вивчення (від простого руху пальцем до розгорнутих комбінацій).

Фахівці KLONA рекомендують зменшити використання жестів, якщо програми орієнтуються на широку цільову аудиторію. Дослідження довели, що дуже малий відсоток споживачів може одразу визначити та запам’ятати, де який жест потрібно використовувати. А це знищує ергономічність вашого дизайну. Краще зробити кнопкову навігацію з можливістю використання жестів, адже споживач завжди зможе вибрати, що зручніше.

Де замовити дизайн мобільних програм?

Замовте мобільний дизайн компанії KLONA. Наша команда – професіонали у розробці інноваційних та ергономічних дизайнів, які завоюють популярність у користувачів. Зверніться до менеджера зараз!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631