3D-візуалізація кіоску для рекламного плаката

Представники компанії «Райффайзен Банк Аваль» звернулися до KLONA з цікавим та відносно-простим завданням — зробити рекламний плакат з використанням 3D-моделювання. Від нашого моделлера потрібно було створити овочевий кіоск для рекламного повідомлення про кредитування малого бізнесу.

Тут мова піде про просту, а не інженерну модель. Але якщо вам потрібна модель реального кіоску, ми впораємося з таким завданням. Профіль KLONA — інженерне 3D-моделювання електронних пристроїв. Список робіт представлений у розділі Портфоліо.

Зверніть увагу: Послуги візуалізації магазину

3D-візуалізація Кіоску для рекламного плаката

Суть плаката — розповісти, хто дивиться про можливість взяти кредит на розвиток бізнесу. Для передачі історії крізь образ вибраний кіоск європейського типу.

Візуалізація овочевого кіоску: етапи

Складністю було зробити овочі та кіоск реалістичними. Тут допомогли правильно підібрані текстури та постановка сцени для візуалізації.

Читайте також:: Створення архітектурних макетів: від будинку до дерев

3D-моделі та об'єктів без накладених текстур3D-моделі та об'єктів без накладених текстур

3D-моделі та об’єктів без накладених текстур

Текстурні картки для кіоску (ліворуч) та овочів (праворуч)Текстурні картки для кіоску (ліворуч) та овочів (праворуч)

Текстурні картки для кіоску та овочів

Після того, як ми наклали текстури на окремі об’єкти експозиції, потрібно було розташувати їх – розкласти овочі максимально привабливим способом, вибрати варіанти подачі кіоску.

3D-візуалізація овочів

3D-візуалізація овочів

Ідея нахилити кіоск, як на фінальному рекламному постері з’явилася у процесі спорудження композиції. Кіоск, розташований під кутом і спускається зверху, символізує нові перспективи та починання. Підсвічена частина фону в центрі плаката – продовжує лінію з позитивними та надихаючими асоціаціями.

Читайте також:Проект житлового комплексу: 3D-візуалізація

3D-візуалізація кіоску

3D-візуалізація кіоску

3D-візуалізація прилавка

3D-візуалізація прилавка

3D-візуалізація сцени

3D-візуалізація сцени

У фіналі роботи, після презентації, ми відправили клієнту два готові макети постера та окремий файл з моделями, на випадок, якщо потрібно буде в майбутньому змінити її самостійно. Замовити 3D-візуалізацію кіоску ви можете у студії промислового дизайну KLONA. Ми спеціалізуємося на якісних картинках!

 

Контакти KLONA в Україні:

+38 (044) 338 88 02
hi@klona.ua

3D-візуалізація кіоску

3D-візуалізація кіоску

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: