Промисловий дизайн та 3D-моделювання ключниці

Влітку 2016 року компанія з виробництва сувенірів із дерева замовила розробку дизайну ключниці у спеціалістів KLONA.

Завдання проекту з розробки дизайну ключниці

Завдання проекту полягало у створенні 3D-моделі відкритої настінної ключниці, а також чотирьох варіантів 3D-візуалізації її виду в домашньому інтер’єрі.

Ключниця входила до лімітованої серіїпродажів до Дня незалежності України. Замовник надав чіткі параметри виробу: розмір 297×420 мм, матеріал зі світлих порід дерева (дуба, бука, ясена, клена).

Ключница

Виготовлення дизайну ключниці на замовлення

Маркетингове дослідження: цільова аудиторія

Ключниця – це футляр для зберігання та перенесення ключів. Її функція об’єднувати та фіксувати ключі для зменшення ризику втрати. Окрім функціональних якостей, це ще й актуальне та цікаве дизайнерське рішення для передпокоїв будинків та квартир. Тому при виготовленні ключниці слід враховувати модні тенденції (колір, сорт дерева, особливості форми). До настінних ключниць додаються брелоки, які дозволяють звести до мінімуму можливість втрати ключів поза домом. До розробки дизайну брелоків треба підходити з відповідальністю, оскільки він стане частиною повсякденного стилю людини. Тому брелок для ключів часто розробляють як оригінального прикраси.

Виготовлення дизайну ключниці на замовлення

Маркетологи KLONA провели дослідження та виявили, що ключницю купують зазвичай мешканці великих міст (обласних та районних центрів). Понад 62% покупців проживають у великих будинках, решта – власники квартир.

Цільова аудиторія була поділена на дві категорії за спрямованістю покупки:

  • для себе ключниці купують жінки віком від 30 до 40 років із середнім статком та наявністю сім’ї;
  • для подарунка ключницю купують чоловіки віком 18-25 років.

Пошук референсів для створення 3D-моделі ключниці на замовлення

При аналізі ринку та розробок конкурентів було виявлено такі особливості:

  • існуючі моделі ключниці маленького розміру та розраховані на 2-3 ключі;
  • найбільш популярний відкритий тип ключниць, що розміщуються на стіні;
  • у більшості моделей брелок ніяк концептуально не пов’язаний із ключницею;
  • використовується система гачків для кріплення;
  • переважаючі матеріали дерево та пластик.

Дизайнери KLONA вирішили зробити ключницю з масивними брелоками, які візуально пов’язані з основою. Дошка повинна бути розрахована на 5-7 ключів, щоб власник міг розмістити там все необхідне: від ключів для авто та квартири до ключів для підвалу та горища. Дизайн ключниці має бути масивним, функціональним та лаконічним. Це дозволить їй бути актуальною у сучасних інтер’єрах ще довгий час, незалежно від змін у моді.

Дизайн ключниці

Дизайн ключниці на замовлення має відображати причетність до свята Дня незалежності України. Замовнику було надано 12 концептів зовнішнього вигляду ключниці, він обрав той, що повторював контури України. Замовнику сподобалася ідея єдності та цілісності, яка була закладена у концепції.

Ключниця у формі України

3D-моделювання дизайну ключниці на замовлення

Після затвердження концептів, 3D-моделлер будує точну твердотільну модель ключниці. Окремо моделюються концепти брелоків для неї. На готову 3D-модель накладаються текстури, змодельована ключниця візуалізується в інтер’єрі передпокою.

3D-моделювання дизайну ключниці на замовлення

Для наголошення на ідеї з картою дизайнери KLONA включили у візуалізацію зображення українських територій на картах XVII століття авторства Гійома де Боплана.
Дізнайтесь докладніше про послуги предметної візуалізації та візуалізації в оточенні компнії KLONA.

Дизайн ключниці на замовлення

Результати виготовлення дизайну ключниці

Концепт ключниці та брелоків повністю відповідав вимогам замовника. Дизайн втілив дух свята і став унікальним предметом інтер’єру. Проект був запущений у лімітованій серії та отримав позитивні відгуки у покупців.

Компанія KLONA створює стильні та ергономічні вироби, які стануть улюбленцями споживачів та підвищать продаж компанії. Кожен проект для нас має можливість проявити власні таланти. Якщо у вас є цікаві ідеї для втілення – зверніться до менеджерів. Ми очікуємо на ваш проект.

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: