Створення дизайну гіроборду

До компанії KOLORO звернулися творці стартапу із завданням візуалізувати проект —  електричний гіроборд. Від нас потрібно розробити корпус виробу і продумати реалізацію поворотів – за рахунок тиску.

Дизайн гіроборда: складності та перспективи

Основна труднощі проекту полягала в ідейній новизні та високій конкуренції серед аналогічних товарів. У планах запуск проекту на платформі Kickstarter та налагодження серійного виробництва — були потрібні соковиті 3d візуалізації дизайн-проекту гтроборду.

Не знаєте з чого розпочати свій проект? Напишіть нам на пошту, фахівець введе вас у курс справи та допомагає запустити роботу.

Дизайн корпусу гіроборду

Дизайн корпусу гіроборду

Серед фішок проекту – підсвічування, яке додає руху примари, ручка в центрі дошки – для транспортування в незручних зонах та сенсор для розблокування пристрою відбитком пальця. 
У майбутньому планується доопрацювати софт, щоб коннектити гіроборд із додатком у смартфоні та не нагинатися для розблокування.

Читайте також:  Виробництво ховербордів і ранців, що літають: очікування vs реальність

Вибухсхема гіроскутера

Вибухсхема гіроскутера

Студія КЛОНА спеціалізується на якісних 3D-візуалізаціях. Ми надаємо послуги створення рекламних 3D-візуалізацій для Amazon. Напишіть нам, щоб продавати більше.

Поверхня дошки прогумована, щоб зменшити тертя та спростити перебування пасажира на дошці. Шини розраховані на примхливі міські поверхні. Вони дають можливість кататися не тільки по ідеально рівному асфальту, а й по шорстких поверхнях.
Докладніше про особливості розробки пристроїв ми вже писали в матеріалі про промисловий дизайн гіроскутерів, гідробортів та сигвеїв.

Влаштування колеса гіроборда в розрізі

Влаштування колеса гіроборда в розрізі

Створення дизайну гіроборду

Дошка вийшла тонкою та стильною. Це влаштування майбутнього, яке народилося з мрії дитинства. І те, як гіроборд виглядає в результаті відбило дитячі уявлення про влаштування майбутнього у поєднанні з технологіями 2018 року. 
Гіроборд — не єдиний колісний пристрій, про який ми писали. Читайте також наш матеріал про дизайн валізи та багажу. 

Дизайн українського гіроборда: фронтальний вигляд

Дизайн українського гіроборда: фронтальний вигляд

Щоб розробити гіроборд чи сигвей, зверніться до студії промислового дизайну KLONA. У співробітників KLONA є досвід, ресурси та знання для запуску на ринок амбітних технологічних проектів. Заповніть короткий бриф і наш менеджер проконсультує вас з технічної сторони проекту. 
Ми надаємо послуги розробки, дизайну та 3D-моделювання гіробордів, електричних самокатів та іншої техніки з колесами.

Контактна інформація:
+38 (044) 338 88 02
 hi@klona.ua

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: