3D-моделювання маски для снорклінгу та виробництво в Китаї

Завдання: зробити 3D-модель маски за зразком

До компанії KLONA звернулися українські підприємці, в портфелі яких вже було 2 працюючі стартапи. До нас вони прийшли з готовою концепцією: проектом створення маски для снорклінгу, яка вже існує і успішно продається на Amazon та інших майданчиках, а також у спеціалізованих спортивних магазинах. Ринок масок в Україні був відносно незаповненим. Перед нами стояло завдання зробити аналог брендової маски. За рахунок того, що це репліка, вартість виробу буде нижчою.

розробка маски для снорклінгу

розробка 3d моделі маски

3д-моделювання на замовлення

Основною складністю було створення відмінностей у конструкції для обходу патентних заборон. По суті від нас потрібно створити 3D-модель за зразком, але вдосконалити її.

Одна з найбільш популярних масок для снорклінгу, рекламний ролик

Розробка відмінності маски для обходу заборони патентування

Основним ноу-хау, яке стало ключовою відмінністю від оригінальної конструкції, є дзеркало, яке розташовувалося у верхній частині маски. Воно дозволяє користувачеві бачити не лише підводний світ, а й усе, що відбувається над головою. Як показали опитування цільової аудиторії, це цікавий задум, який подобається споживачам.

Другою зміною було доопрацювання геометрії. Ми зробили її привабливішою, трохи згладивши кути, але головною метою було обійти патентні відомства і не допустити порівняння з оригіналом. Після переробки маска була готова до реєстрації як самостійний винахід, без претензій на плагіат.

Замовити промдизайн свого винаходу ви можете у KLONA. Зв’яжіться з менеджерами KLONA, вони допоможуть перетворити вашу проблему на вирішення.

Читайте також: Промисловий дизайн чохла для вапорайзера

створення 3d-моделі виробу

Розробка твердотільної 3D-моделі маски для скролінгу

Робота розпочалася з 3D-моделювання. Ми зробили креслення маски, ґрунтуючись на фізичному оригіналі. Потім ми перетворили це креслення на 3D-модель. Наступним етапом було удосконалення геометрії маски, її зміна. Від нас вимагалося, не нашкодити її фізичним характеристикам, поки ми змінюватимемо зовнішній вигляд, закруглюючи кути для візуальних відмінностей та кращих технічних характеристик.

Другою значною частиною роботи була реалізація ноу-хау, яку ми описали вище: системи із дзеркалом, що дозволяє бачити все, що відбувається над поверхнею води.

Читайте також: Ринок техноаксесуарів: розробка ремінців для iWatch

3D-візуалізація маски для снорклінгу

3D-візуалізація вибух-схеми маски для снорклінгу, 3D-рендеринг

Перед презентацією замовнику нам знадобилися рендери – реалістичні зображення маски. Серед стандартних рендерів у профіль та анфас ми завжди надаємо вибух-схему – рендер, де пристрій розкладено на запчастини.

Замовити 3D-візуалізацію ви можете у студії промислового дизайну KLONA.

візуалізація у промисловому дизайні

Вибух-схема маски для снорклінгу

Унікалізація геометрії та розробка УТП

Ми свідомо змінюємо геометрію та зовнішній вигляд маски, щоб не потрапити під заборони патенту власника оригінальної ідеї. Унікальну торгову пропозицію ми будуємо навколо дзеркала, яке дає більший огляд у порівнянні з брендами-конкурентами. Воно дозволяє бачити не лише перед собою, а й над собою.

3D-візуалізація маски для снорклінгу

Серійне виробництво виробів із пластику: маска для снорклінгу

Виготовлення прес-форм в Китаї

Останнім етапом стало виготовлення прес-форм для серійного виробництва маски в Китаї. Наші партнери-підрядники, з якими ми виконали вже більше 10 проектів, знаходяться у Шеньчжені поблизу Гонконгу. Промисловий центр є кластером виробництва прес-форм, цехи оснащені обладнанням швейцарської компанії Agie Charmilles. Там ми виготовили прес-форми та запустили серійне виробництво масок. Якщо ви бажаєте реалізувати свій проект на китайських потужностях, зверніться до KLONA. Ми станемо вашими посередниками!

 

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: