Цифрове прототипування

Створення цифрових прототипів дозволяє розробникам, дизайнерам, проектувальникам та виробникам розглянути та ретельно вивчити виріб, перш ніж запустити процес масового виробництва.

Навіщо це потрібно?

Сьогодні, одним із найпоширеніших методів підвищення конкурентоспроможності підприємства, розвитку та модернізації виробничого процесу є – цифрове прототипування або технологія цифрових прототипів.

Сучасний виробничий процес характеризується швидкими темпами розвитку, удосконалення обладнання та мікропроцесорної техніки, впровадженням інновацій та застосуванням передових технологій. Однією з таких технологій є технології цифрових прототипів.

Створення цифрових прототипів дозволяє розробникам, дизайнерам, проектувальникам та виробникам розглянути та ретельно вивчити виріб, перш ніж запустити процес масового виробництва.

Дана технологія дає можливість створити проект, протестувати його, внести необхідні корективи та здійснювати управління проектом з моменту розробки ідеї до процесу виробництва. При цьому немає необхідності створювати дорогі дослідні екземпляри продукції з метою випробування та тестування продукту.

Що таке цифровий прототип?

Цифрові прототипи– моделі продукції або вироби, цифрові макети, у реальному масштабі або зменшена копія, які застосовуються як дослідний зразок, для тестування майбутнього продукту та випробування його функціональності та форми.

У процесі модернізації та вдосконалення проектних даних, механічних та концептуальних відомостей про виріб цифрові прототипи 3d набувають ідеальної форми та вигляду. Цифрове прототипування актуальне як ніколи, якщо виробництво зразка виробу дороге або недоцільне, або якщо створити зразок неможливо.

Цілі створення цифрових прототипів

Готові цифрові прототипи 3д можна використовувати як віртуальна модель продукту, використовувана для тестування готового продукту.

Технологія цифрових прототипів та її безмежні можливості допомагають скоротити витрати на виробничі процеси та виключають необхідність розробки дослідної моделі виробу, оскільки тестування та апробація цифрових прототипів здійснюється повністю у віртуальному режимі. Крім того, технології цифрового прототипування дозволяють прискорити процес переведення продукції на етап безпосереднього виробництва продукції.

Крім цього, створення цифрових прототипів дає можливість показати замовникам, партнерам, потенційним покупцям та інвесторам макет виробу, вигідно презентувати новий продукт. Таким чином, цифрові прототипи дозволяють заощадити як фінансові кошти, а й тимчасові витрати, що стане ще однією перевагою перед конкурентами.

Застосування цифрового прототипування

Використання технологій створення цифрових прототипів дозволяє вирішити такі завдання:

  1. Використання технологій створення цифрових прототипів дозволяє вирішити такі завдання:
  2. Підвищення рівня конкурентоспроможності підприємства;
  3. Прискорене впровадження інновацій та інноваційних проектів у діяльність компанії;
  4. Скорочення часу, що витрачається на проектно-виробничий цикл;
  5. Розробка високоякісного виробу у стислий термін;
  6. Тестування функціональності, випробування ефективності продукції тощо.

Здійснити цифрове прототипування можна за допомогою таких програмних продуктів:

– Autodesk Inventor;
– Autodesk Alias ​​Design;
– Autodesk AutoCAD Mechanical;
– Autodesk AutoCAD Electrical;
– Autodesk Showcas;
– Autodesk 3dsMax Design та ін.

3d цифрові прототипи створюються за допомогою технологій 3д-моделювання та 3д друку.

Здійснити 3d-друк, із застосуванням різних матеріалів можна наступними способами:

лазерний друк (лазерне спікання порошків);
пошарове нарощування матеріалу, полімеризація пластику.

Де замовити цифрове прототипування?

Компанія KLONA зібрала найкращих фахівців у галузі промдизайну, цифрового прототипування та 3d технологій. Ми допоможемо вам створити 3д-модель будь-якої складності, створимо досвідчений зразок виробу та здійснимо його друк на 3д-принтері.

Якщо у вас вже є готова 3д-модель виробу, ви можете надіслати її електронною поштою нашим фахівцям, так ми зможемо здійснити перевірку функціональності моделі, допомогти вам скоригувати її до ідеального вигляду та створити пробну модель продукту.

Компанія КЛОНА може вам втілити в життя будь-яку вашу винахідницьку ідею, навіть якщо вона здається вам абсолютно «нереальною». Ми не просто підтримаємо ваш стартап, але й разом з вами розвиватимемо його, налагодимо ваше дрібносерійне виробництво. Замовляти послуги 3d моделювання та друку у вас – вигідно, ми будемо з вами, починаючи з етапу побудови 3д моделі та закінчуючи виготовленням готового прототипу.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631