3D-моделювання ікон

Замовити 3D-моделювання ікон можна в студії промислового дизайну KLONA. Наші фахівці швидко втілять у життя ваш задум.

3D-моделювання ікон

Якісне об’ємне зображення необхідне для виготовлення ікон. По суті 3D-моделювання ікон – створення віртуальної моделі із зображенням Бога, Богородиці та святих у тривимірному просторі.

Замовити 3D-моделювання ікон можна в студії промислового дизайну KLONA. Наші фахівці швидко втілять у життя ваш задум.

3D-моделювання ікон

У компанії KLONA фахівці спочатку визначать всі нюанси замовлення, а потім встановлять точну ціну. Після складання переліку з урахуванням додаткових вимог (якщо такі є) клієнт отримає чітку інформацію про термін виготовлення та підсумкову суму. Вартість обумовлена ​​такими факторами:

  • складністюзамовлення;
  • кількістю моделюваних одиниць;
  • якістю стартового зразка;
  • терміновістювиконання замовлення.

Час виконання завдання може збільшуватися при підвищеній складності зразка та велику кількість елементів.

З цією послугою також замовляють: Дороблення 3D-моделі

3D-моделювання ікон на замовлення

Моделювання іконки у 3D: види послуг

Тривимірні віртуальні вироби виробляють з урахуванням зразків, наданих клієнтом. Він вибирає, яким чином донести до спеціаліста свої критерії зображення ікони.

  1. Замовник може описати очікуваний результат. Це зручно, якщо необхідно зробити корекцію зразка та під рукою немає фото чи креслення. 3D-дизайнери визначають основні параметри функціональності та рівень якості, щоб виконане зображення відповідало всім вимогам.
  2. Замовити 3D-модель ікон у компанії КЛОНА можна і за допомогою фото. Цей варіант дозволяє виконати запит швидше, коли є чітке зображення із трьох сторін: вид зверху та збоку, а також лицьової сторони.
  3. Найточнішу 3D-модель ікон можна отримати зкреслення. Він забезпечує чітке відтворення конструкції та пропорцій зображення.

Наші фахівці вирішують завдання будь-якої складності, пов’язані з моделюванням ікон у 3D.

Читайте також: 3D-моделювання для ЧПУ

Моделювання іконки у 3D: види послуг

Етапи моделювання ікон у 3D

Ми розробили метод поетапного підходу до роботи із замовленнями. Результативність надихає поділитися описом кожної ланки цього алгоритму.

Формування технічного завдання з 3D-моделювання ікон

Технічне завдання створюють не тільки на основі вимог замовника, включають кожну дрібницю, пов’язану з характеристиками майбутньої 3D-моделі. Фахівець перед початком роботи переконується в тому, що враховані всі деталі щодо матеріалу виготовлення, способу виробництва, габаритів та інших нюансів.

Якщо є додаткові опції, позначені клієнтом, потрібна контрольна перевірка ТЗ.

Створення початкової тривимірної моделі ікони

На цьому етапі створюється первісна тривимірна модель з урахуванням технічного завдання. Застосовується зручний графічний редактор (зазвичай 3DS Max, Cinema 4D, SolidWorks), в якому майстер виготовляє попередній зразок. Отриманий результат призначений для переходу до наступних етапів з метою виправлення та корекції.

Рендеринг тривимірної моделі ікони

Рендеринг ще називають візуалізацією. Це поняття означає перетворення структури даних (моделі з попереднього етапу) на цифрове зображення – плоску картинку. Її створюють накладанням світлотіні, текстури та фарб на початковий графічний об’єкт.

Побудова зразка (прототипу)

Прототип необхідний контролю якості роботи, виявлення неточностей, їх виправлення за наявності.

Вже після того, як фахівці впевняться у правильності виконаної роботи, можна виготовляти моделі ікон для ЧПУ, прес-форми або іншого способу.

3D-моделювання для ЧПУ

На окрему увагу заслуговує тривимірне моделювання ікон для ЧПУ. З цього процесу починається прототипування, тобто побудова зразка. Сучасний варіант швидкого прототипування – 3D-фрезерування. Він полягає у використанні фрезерного верстата з числовим програмним керуванням (ЧПУ).

Такий спосіб прототипу забезпечує високу якість 3D-моделей, прискорює процес виробництва продукту. Швидке фрезерне прототипування застосовується до таких матеріалів, як: пластик, полімери з добавками ефірних смол та скловолокна, камінь, деревина та композитні матеріали з неї.

З цією послугою також замовляють: Кольоровий 3D-друк

Етапи моделювання ікон у 3D

Сфера застосування

Тривимірна модель ікони має попит у вузькій сфері, ікони можуть бути важливим елементом у фільмах та мультфільмах.
Можна з тією ж метою використовувати в комп’ютерних іграх і маркетингу такі деталі, як ікона або хрест. 3D-модель дозволяє створювати серійно або поштучно їх зразки з металу, пластику, дерева та інших матеріалів.

3D-моделювання ікон: замовити у KLONA

Замовте 3D-моделювання ікон у компанії KLONA у Києві та довірте нам створення унікальної тривимірної моделі. Ми цінуємо своїх замовників.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631