Прес-форма для технопланктону

Технопланктон являє собою пресоване барило або таблетку, яка кріпиться на основну волосінь під монтаж. Потрапляючи у воду, підгодовування починає повільно в ній розчинятися і створювати «пильну» хмару. Це і приваблює рибу.

Кожен рибалка незалежно від того, професіонал він чи любитель, використовував практично форму для Європейські ринки ввели його у свій асортимент лише 15 років тому. Першовідкривачами технопланктону стали місцеві рибалки Британських островів, які знайшли новий підхід до лову товстолобика, або «прісноводного кита».

Відносно нещодавній винахід швидко прижився і став популярним серед рибалок. Для його виготовлення застосовується спеціальний пристрій, який називається прес-форма. Без цього пристрою виготовити технопланктон необхідної форми та щільності не вдасться. Тому купівля прес-форми для технопланктону в Україні стає популярним запитом компаній, що випускають продукцію для риболовлі.

Принцип дії технопланктону

Приманка для риби ґрунтується на її смакових уподобаннях. До раціону риб входить фітопланктон, зоопланктон і детрит. Щоб приманка приваблювала рибу, вона має бути каламутною. Технопланктон являє собою пресоване барило або таблетку, яка кріпиться на основну волосінь під монтаж. Потрапляючи у воду, підгодовування починає повільно в ній розчинятися і створювати «пильну» хмару. Це і приваблює рибу.
Великий технопланктон розчиняється в середньому протягом півгодини. Це залежить від температури води. У теплій воді процес пришвидшується, а холодній — сповільнюється.

Технологія виробництва технопланктону

Технопланктон отримують пресуванням маси, що таблетується. Вона складається з подрібненої зернової суміші (висівки, круп, пластівців зернових) та допоміжних речовин.

Технопланктон повинен мати гладку, однорідну поверхню та правильну форму. Допоміжні речовини сприяють отриманню спресованої маси, збільшують її міцність, а також забезпечують швидке розчинення. А коригенты змінюють смак, колір та запах.

Технологія виробництва технопланктону
Прес-форма для технопланктону

Виготовлення прес-форм в Україні

У зв’язку з тим що щоразу купувати оптом і в роздріб підгодовування дорого, народні умільці та рибалки вигадали власний спосіб її виготовлення. Для того щоб самостійно приготувати приманку, необхідно не тільки знати рецепт і вміти змішувати інгредієнти в правильній пропорції, але й мати відповідне обладнання.

Прес-форма для виготовлення технопланктону – це спеціальний пристрій, за допомогою якого всі сипучі складові стискаються до бочонки або таблетки. Спресований виріб одягається на волосінь. Основні складові такого пристрою:

  • Циліндрична форма – порожня трубочка, оптимальна висота якої становить 6 см, з обов’язковим різьбленням на кінці.
  • Корок накручується на основний циліндр.
  • Спеціальний штирок, за допомогою якого пробивається отвір у готовому барило.
  • Ущільнювач – трубка, діаметр якої максимально наближений до діаметра основної циліндричної форми.

Теоретично прес-форму для планктону можна змайструвати самостійно, проте зробити це досить важко. Тому краще звернутися до наших професіоналів.

Купити прес-форму для виготовлення технопланктону за доступною ціною можна у KLONA. Вартість такого виробу залежатиме від використовуємих матеріалів і їх якості.

ДИВИТИСЬ ПРИКЛАДИ РОБІТ

Процес виготовлення технопланктону за допомогою прес-форми

Виготовлення підгодовування за допомогою прес-форми називається холодним пресуванням. Всі події зводяться до кількох нескладних маніпуляцій, результатом яких стає готовий брикет. Порядок виготовлення:

  1. У металевий циліндр засипається суміш усіх інгредієнтів відповідно до рецепту.
  2. Вміст утрамбовується за допомогою ущільнювача. Утрамбування брикету буде максимально ефективним, якщо як допоміжний інструмент використовувати тиски, струбцину або домкрат.
  3. Після пресування та відокремлення форми від вмісту виходить щільний брикет невеликого розміру з отвором посередині.
Де придбати прес-форму для виготовлення технопланктону?
замовити прес-форму Київ

Де придбати прес-форму для виготовлення технопланктону?

Замовити прес-форму для технопланктону можна у студії промислового дизайну KLONA. Останній варіант гарантує якість виконання за рахунок використання перевірених матеріалів та технологій.

Якісно виготовлений технопланктон не має жодних хімічних домішок, штучних ароматизаторів та інших шкідливих добавок. Купівля прес-форми для технопланктону стане найкращим придбанням у тому випадку, коли бажання повертатися з уловом є постійною метою кожної поїздки на рибалку. Скільки коштує прес-форма, буде залежати від матеріалів, що використовуються в процесі її виготовлення, і від їх якості. Метал і пластик безперечно мають різну вартість.

Студія промислового дизайну KLONA має всі необхідні матеріальні, інтелектуальні та фізичні ресурси для того, щоб гарантовано забезпечити позитивний результат і створити прес-форму для виробництва технопланктону. Звертайтеся до наших менеджерів на сайті або за телефоном.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631