3D-друк у Києві

Технологія LENS дозволяє використовувати в якості матеріалів різні порошки металу, а тому міцно зарекомендувала себе в «великий» промисловості.

Друк на 3d-принтері широко використовують великі промислові підприємства з сучасним виробничим процесом, інженери-розробники, приватні підприємці, що займаються розробкою і втіленням будь-яких дизайнерських рішень.

Якщо вам потрібна 3d-друк в Києві, вітаємо – ви зустріли професіоналів. Технологія 3d-друку – це створення тривимірних об’єктів за допомогою 3d-принтера на підставі побудованих тривимірних моделей. Модель вироби можна отримати в результаті 3d-сканування об’єкта, або ж шляхом створення її в програмі з моделювання.

Якщо вам необхідно надрукувати 3d-об’єкт, то в першу чергу варто ознайомитися з видами 3d-друку. Технології відрізняються між собою і дозволяють створювати готові вироби різної якості і з різною швидкістю. Інженери компанії клонів допоможуть вам підібрати найкращий спосіб 3d-друку, підкажуть який матеріал краще всього використовувати і яке обладнання підійде для реалізації проекту.

У наших менеджерів ви можете дізнатися, скільки коштує 3d-друк в Києві.

3D-ДРУК У КИЄВІ: ЯКІ ВИДИ ДРУКУ МОЖНА ЗАМОВИТИ

Всі технології друку на 3d-принтері ґрунтуються на методі пошарового нарощування моделі. Розрізняють 7 видів тривимірного друку.

Струменевий послойная друк – технологія FDM (Fused Deposition Modeling)

Матеріал, що використовується надходить в сопло-дозатор принтера і пошарово створює виріб. Це найбільш поширений вид 3d-друку, який використовують практично у всіх сферах життєдіяльності людини. У промислових цілях в якості матеріалу використовують полімерні нитки, в кулінарії використовують глазур, шоколад, тісто і т.п., в медицині – «живі чорнило» (набір живих клітин зі спеціальним медичним гелем).

Цим методом можна створити лише виріб одного кольору. Якщо вас цікавить друк кольорових виробів, можна використовувати технологію кольорового 3d-друку .

Лазерне спікання порошку – технологія SLS (Selective Laser Sintering)

Плавкий матеріал (метал або пластик) у вигляді порошку наноситься на платформу друку тонким шаром, де під впливом лазерного випромінювання запікається. Залишки матеріалу прибираються, і платформа опускається на товщину одного шару. Зверху знову наноситься порошкоподібний матеріал і під впливом лазера формується новий шар вироби.

Переваги технології SLS:

  • можливість виготовляти вироби з пластику, металу, кераміки;
  • висока точність;
  • кольоровий друк;
  • не вимагає створення додаткових підтримують підпірок.

Стереолітографія – технологія SLA (Stereo Lithography Apparatus)

Принцип такий же, як у попередньої технології лазерного спікання порошків. Єдина відмінність – в стереолітографії використовується не порошкоподібний матеріал, а рідкий фотополімер. Стереолітографія забезпечує швидку 3d-друк високої точності.

Недоліком стереолітографії є використання тільки одного матеріалу для 3d-друку – фотополімера, який до того ж буває і токсичним.

технологія Polyjet

Технологія Polyjet поєднує в собі принцип струменевого друку і стереолітографії: модель вироби створюється пошарово. Розплавлений фотополімер через сопло-дозатор принтера пошарово створює виріб на платформі, де під впливом ультрафіолетового випромінювання відразу полимеризуется.

Недолік – в якості матеріалу можна використовувати тільки вузькоспеціалізований пластик фотополімер.

Ламінування листових матеріалів – технологія LOM (Laminated Object Manufacturing)

Тонкі листи використовуваного матеріалу (паперу, пластику, металу) вирізаються по контуру об’єкта за допомогою ножа або лазера, укладаються пошарово один на одного, а потім всі верстви склеюються, пресуються або спікається.

Технологія ламінування дозволяє створювати об’єкти без підтримуючих підпірок, проте видалення зайвого матеріалу буває скрутним.

Лазерна інженерна друк – технологія LENS (Laser Engineered Net Shaping)

Порошкоподібний матеріал видувається з сопла 3d-принтера. Під сфокусованим променем лазера порошок спікається і шар за шаром формується тривимірна модель вироби. Технологія LENS дозволяє використовувати в якості матеріалів різні порошки металу, а тому міцно зарекомендувала себе в «великий» промисловості.

Технологія 3DP (Three Dimensional Printing)

Виріб формується пошарово за допомогою гранульованого матеріалу і спеціального клею. В клей можна додавати барвник і отримувати кольорові об’єкти. Технологія 3DP проста і дозволяє друкувати різними матеріалами – полімер, скло, гума, бронза, тирса, харчові продукти (шоколад, цукор), і ін. Недолік такої 3d-друку – нерівна поверхня об’єкта, що вимагає подальшого доопрацювання.

Київська студія 3d-друку KLONA пропонує вам самостійно оцінити переваги роботи з нами: швидкість, ціна і функціональність створених виробів.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631