Створення 3D-рендерів, моделей і зображень для Amazon

Використовуючи каркасну модель (wire-frame), принципи геометрії та особливості висвітлення, затінення, текстурування і, в кінцевому підсумку, рендеринг зображення, цифрові художники створюють фотореалістичні зображення для Amazon. Рядові покупці не відрізняють візуалізації від фотографій, але вважають за краще їх фото.

зображення продукту – перше, на що покупець звертає увагу при пошуку потрібного товару на Amazon. Купить він продукт, знайшовши його лістинг без фотографій, але з відмінним описом, рекомендаціями і оцінкою? Скоріш за все ні. Звичайно, на Amazon подібна ситуація виключена, адже на сторінці товару має бути мінімум одне зображення. Щоб клієнт натиснув кнопку «Купити» і завершив покупку, зображення товару має бути ідеальним. Не варто ставити тільки одну картинку: споживач хоче бачити пропонований товар в різних ракурсах і ситуаціях.

Читайте також: Візуалізація для інтернет-магазинів: переваги і ядерна кола

Створити 3D-модель для Amazon вигідніше і простіше, ніж зробити серію фотографій. По-перше, фотозйомка вимагає постійних витрат. Якщо товар зовні хоча б трохи зміниться, потрібні будуть нові фотографії.

По-друге, деякі товари виготовляють на замовлення, тому продемонструвати знімок неможливо.

По-третє, 3D-моделювання – це простий маркетинговий спосіб продемонструвати всі переваги товару.

Професіонали студії промислового дизайну KLONA створять високоякісні моделі для Amazon.

моделі для Amazon

Створення зображень для Amazon: що ви отримаєте?

Дослідження показали, що інтерактивні презентації 3D-продуктів замість нерухомих зображень впливають на поведінку покупця: збільшується кількість часу, що витрачається на вивчення продуктів, зростає ймовірність покупки.

Завдяки досвіду в створенні реалістичних 3D-візуалізації, фахівці KLONA швидко створять тривимірну модель продукту. Така модель продемонструє форму об’єкта і матеріали, з яких він виготовлений, найкращим чином. При цьому кожна частина об’єкта буде добре видно. Клієнти можуть легко розглянути об’єкт з усіх ракурсів і зрозуміти його переваги перед іншими товарами.

Одне з ключових переваг 3D-моделювання – можливість зробити круговий огляд товару в 360 градусів. Наявність такої опції підвищує довіру до продавця товару та збільшує шанс на покупку.
Ми є професіоналами в розробці фотографій продуктів, які призначені не тільки для інтернет-магазинів, таких як Amazon, але і для всіх видів маркетингових рекламних акцій. Наша студія пропонує реалістичні 3D-рендери для веб-сайтів, друкованої та зовнішньої реклами. Звертайтеся в клону за технічної 3D-візуалізацією.

Головна вимога до зображень для Amazon – повна відповідність товару зображенню. І саме тому рендер – кращий варіант для продавця. Щоб зробити хорошу фотографію, доведеться докласти багато зусиль, найнявши фотографа і додати ретуші. Для рендеринга потрібна 3D-модель об’єкта. І зробивши її один раз, можна після зробити сотні рендерів-зображень, в оточенні і без, в будь-якому кольорі і ракурсі.

Одним з найбільших переваг 3D-рендеринга є те, що ми можемо зробити реалістичні зображення вашого продукту, використовуючи тільки ідею або базуючись на реальних даних. Зображення розробляються за ескізами, фотографіями, зразками, а також на основі креслень, наданих клієнтом.

НА вартість розроблення ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ AMAZON ВПЛИВАЄ:

 • конструкція вироби – чим вона складніша, тим більше годин роботи моделлера доведеться затратити, тим вище вартість;
 • терміни розробки – якщо рендери потрібні на вчора, вартість вище, так як нам доведеться посунути поточні проекти;
 • тип вихідних матеріалів – якщо у замовника є 3D-модель вироби, вартість нижче;
 • кількість рендерів, які потрібні.

Щоб дізнатися точну вартість створення 3D-моделей виробів і рендерів для Amazon, вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером.

ДИВИТИСЬ ПРИКЛАДИ РОБІТ

Створення 3D-рендерів для AMAZON: етапи

 1. 3D-моделювання включає в себе створення за допомогою спеціального програмного забезпечення тривимірної моделі товару.
 2. 3D-текстурування – процес деталізації зображення методом накладення двомірних текстур на 3D-модель продукту.
 3. 3D-освітлення надає 3D-рендерингу реалізму.
 4. 3D-рендеринг . Тепер об’єднується вся робота з попередніх етапів для отримання єдиного реалістичного зображення.
 5. 3D-композиція . На завершальному етапі відбувається коригування кольору для остаточного 3D-рендеринга і підготовка всіх файлів для замовника.

Використовуючи каркасну модель (wire-frame), принципи геометрії та особливості висвітлення, затінення, текстурування і, в кінцевому підсумку, рендеринг зображення, цифрові художники створюють фотореалістичні зображення для Amazon. Рядові покупці не відрізняють візуалізації від фотографій, але вважають за краще їх фото. Соковиті візуалізації притягують погляд і відмінно працюють як продають зображення.

Для рендеринга продуктів ми використовуємо різні програми:

 • KeyShot;
 • Blender;
 • Autodesk 3ds MAX (Scanline);
 • Realsoft 3D;
 • Terragen;
 • Autodesk Maya і ін.

Візуалізація дає остаточний вигляд моделям з візуальними ефектами, такими як:

 • затінення;
 • картування текстур;
 • тіні;
 • відображення;
 • розмиття руху.
зображення для Amazon

ПЕРЕВАГИ 3D-візуалізація ДЛЯ AMAZON KLONA

Споживачі завжди хочуть бачити товар у дії і в його природному середовищі. Можливість впливати на предмет як в «реальному житті», допоможе вам виділитися на тлі конкурентів, надавши більш привабливу пропозицію. Це швидкий і економічний спосіб отримати відгуки від потенційних клієнтів і покупців.

Як відзначають в Amazon, саме невідповідність зображення на сайті реальному товару буває основною причиною повернення товару і появи негативних відгуків. Це завжди потенційний ризик для бізнесмена, який, звичайно, не хоче нести збитки. Візуалізація продукту для Amazon знищує цей ризик. Вона допомагає передавати важливу інформацію про продукт клієнтам: не тільки особливості його функціонування, а й, наприклад, інструкції для складання або використання нових продуктів.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631