Інструментальний цех: виготовлення прес-форм для лиття пластмас

Якість обробки прес-форми безпосередньо залежить від рівня обладнання для виробництва. Інструментальний цех компанії KLONA обладнано високоточним обладнанням.

Спеціалізація інструментального цеху – це виготовлення прес-форм підвищеної точності та складності для лиття пластмас під тиском. Окрім прес-форм у цеху виготовляються штампи та запасні частини до обладнання. Інструментальний цех компанії KLONA – це високотехнологічний модернізований майданчик для виробництва. Наші співробітники створюють прес-форми відповідно до європейських стандартів.

Компанія KLONA робить доступним запуск багатосерійного виробництва для середнього та малого бізнесу. Ми гарантуємо тривалу роботу наших прес-форм. Інженери готові здійснити безкоштовну заміну зношених деталей, адже якість послуг та комфортна співпраця – наші головні правила. Перевага замовлення прес-форм – це зниження собівартостіз кожним наступним виливком.

ОБЛАДНАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЦЕХУ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПРЕС-ФОРМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Якість обробки прес-форми безпосередньо залежить від рівня обладнання для виробництва. Якість обробки прес-форми безпосередньо залежить від рівня обладнання для виробництва. У тому числі верстати для виточування японської фірми Sodick.

Дрітово-вирізні електроіскрові установки

Моделі AQ327L Premium та VZ300L використовуються для виробництва деталей складної геометричної форми з шорсткими поверхнями. Установки характеризуються високою точністю у дрібно- та середньосерійному виробництві. VZ300L має 10-річну гарантію на позиційну точність. Максимальна оптимальна вага для заготівлі на цьому апараті 500 кг. AQ327L Premium може обробляти деталі по 5 осях одночасно, має швидкісний механізм автоматичної заправки дроту в 12-15 секунд.

Координатно-прошивальні установки

AQ35L і AD25L призначені для нового зростаючого ринку мікрообробки з досяжною точністю ±1.5 мікрометрів. AQ35L обладнаний телескопічною робочою ванною, лінійним сервоприводом по осях X/Y/Z та пневматичним агрегатом аеробалансу. AD25L оснащений лінійним двигуном на приводі осі Z, який підтримує високошвидкісні рухи та гарантує миттєвий відгук. Це верстат зі стабільною точністю обробки, він забезпечений енергозберігаючою конструкцією та технологією нульового зносу електродів. Така система дозволяє створювати рівномірну атласну поверхню та значно покращує якість прес-форми.

ВИРОБНИЦТВО ПРЕС-ФОРМ: ВИКОРИСТАНІ ВИДИ СТАЛИ

В інструментальному цеху використовується високоякісна сталь імпортного та вітчизняного виробництва. Для кожної деталі використовуються свої марки:

  • 40Х, 5ХНМ (1.2714*), 40Х13 (1.2083*) для формотворчих деталей, таких як матриця та пуансон;
  • 45(1.1730*) для опорної плити та кріплень;
  • У8, У10, 9ХС для втулки та колонок;
  • У8, У10 для штовхачів та контрштовхачів;
  • СТ45, 40Х для хвостовика та настановних кілець.

При необхідності фахівці KLONA хромують та покривають зносостійким шаром окремі деталі, що дуже важливо при використанні абразивних формувальних матеріалів та великій кількості виливків. Деталі для каналів охолодження виготовляються з корозійностійкої сталі. Всі деталі для прес-форм з високим ресурсом виробництва загартовані до твердості 47HRC (при базовому загартуванні 28HRC).

Співпрацюйте з компанією KLONА на найвигідніших умовах. Ми гарантуємо якісне виробництво прес-форм для лиття пластмас. Замовте послугу у наших менеджерів

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631