Розробка друкованих плат

Зробити плату можна і самостійно, проте це досить складне завдання, яке краще довірити професіоналам із досвідом. Інакше можна пошкодити електронний пристрій або його компоненти.

Друкована плата – це пластина з діелектрика (електроізоляційного матеріалу), що містить ланцюги електронної схеми та поєднує між собою різні електронні компоненти. Вона потрібна для того, щоб спростити процес виробництва електронного пристроюта зробити його надійнішим.

Зробити плату можна і самостійно, проте це досить складне завдання, яке краще довірити професіоналам із досвідом. Інакше можна пошкодити електронний пристрій або його компоненти. Компанія KLONA накопичила багатий досвід у сфері розробки друкованих плат та із задоволенням допоможе втілити вашу ідею в життя.

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ціна та строки залежать від таких факторів:

  • виду плати;
  • складності електронного пристрою;
  • обсягу робіт.

Точну ціну та терміни розробки друкованих плат на замовлення можна буде прорахувати після вивчення всіх деталей проекту. Якщо вам потрібне проектування плат на замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами.

ВИДИ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ

Залежно від кількості шарів

Одношарові плати

Це найпростіший вид плат. Вони виготовляються з дешевих матеріалів та підходять для низькочастотних схем.

Двошарові плати

На наступному рівні знаходяться плати, що складаються із двох шарів. Схеми в них розлучаються набагато легше, а використовуваний матеріал для виготовлення – вищої якості.

Багатошарові плати

Вони використовуються для найскладніших електронних пристроїв.

Залежно від властивостей матеріалу

Гнучкі друковані плати

Гнучкі плати створюються виходячи з тонкого, але міцного діелектрика. Гнучка плата аналогічна жорсткої у всьому, крім здатності піддаватися перегину, зберігаючи при цьому свої властивості.

Гнучко-жорсткі друковані плати

Така плата містить як мінімум два шари діелектрика: гнучкий і жорсткий. При цьому в різних місцях плати конструкція може бути різною за властивостями та кількістю шарів. Такий вид плат застосовується у таких сферах: автомобілебудування, медицина, складна побутова техніка, військова промисловість тощо.

розробка друкованих плат
створення друкованих плат
створення електроніки

ЕТАПИ КОНСТРУЮВАННЯ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ

Отримання вихідних даних та складання технічного завдання

На цьому етапі формуються вимоги до проектування плати на замовлення, а також існуючі вихідні дані. Після цього розраховуються точні терміни та вартість проекту.

Створення принципової схеми

Принципова схема – це візуальне відображення елементів електричного пристрою та зв’язків між ними. На підставі цієї схеми розроблятиметься плата.

Формування бібліотеки компонентів

Створюється перелік кожної складової плати та її повний опис. А саме: розмір, функція, електрична характеристика тощо.

Розміщення компонентів на друкованій платі

Далі слідує попереднє розміщення компонентів і встановлення зв’язків між ними. Може виконуватись як вручну, так і у спеціальній програмі.

Трасування

Це проектування провідників між елементами, тобто. встановлення зв’язків між усіма елементами друкованої плати.

Перевірка та внесення правок

По закінченню процесу трасування, плата ретельно тестується виконання всіх функцій. За умови знаходження неточностей або помилок, вносяться необхідні редагування.

Оформлення конструкторської документації

Коли ми переконаємось, що плата повністю готова і виконує призначені функції, то приступаємо до оформлення конструкторської документації, необхідної для виробництва.

СПОСОБИ ВИГОТОВЛЕННЯ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ

Адитивний спосіб

При адитивному методі малюнок наноситься на нефольгований матеріал способом хімічного міднення через захисну маску.

Субтрактивний спосіб

Субтрактивний спосіб передбачає формування малюнка фольгированном матеріалі, шляхом видалення зайвих ділянок.

Замовляйте розробку друкованих плат KLONA. Наш досвід у проектуванні та виготовленні електронних пристроїв допоможе втілити в життя ваші ідеї якісно та швидко.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631