3d-моделювання

Виготовленням 3d-моделі займається спеціаліст – 3d-моделлер або промисловий дизайнер. Для 3d-моделювання використовується складне ПЗ: 3DS Maх, SolidWorks та інші.

Розробка 3d-моделей – це процес створення точних віртуальних копій об’єктів. Послуги 3d-моделювання користуються великою популярністю не лише у Києві та Україні, а й у всьому світі. Це пояснюється тим, що розробка 3d-моделей — першим кроком до створення нового реального об’єкта.

Замовити розробку 3d-моделей можна у компанії KLONA. Ми надаємо послуги 3D-моделювання у Києві та по всій Україні.

Вартість 3d-моделювання залежить від таких факторів:

  • якості вихідних даних;
  • складності об’єкта моделювання;
  • кількості об’єктів моделювання;
  • термінів реалізації проекту.

Ціна створення 3d-моделі в компанії KLONA –від 700 гривень. Термін реалізації проекту:від 2-3 днів.

ЕТАПИ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ

Складання ТЗ для створення 3d-моделі на замовлення

Технічне завдання містить усі вимоги замовника, а також все, що вже відомо про майбутній виріб, наприклад, габарити, матеріал виготовлення, особливості конструкції тощо.

Виготовлення 3d-моделі у спеціальній програмі

Виготовленням 3d-моделі займається спеціаліст – 3d-моделлер або промисловий дизайнер. Для 3d-моделювання використовується складне ПЗ: 3DS Maх, SolidWorks та інші. Фахівець на основі даних ТЗ вибудовує точну модель та вносить необхідні редагування.

Рендеринг

Рендеринг – це процес перетворення 3d-моделі на 2d-зображення. Рендеринг включає накладання текстур, налаштування освітлення, тіней і т.д. Підсумок процесу рендерингу – зображення у 2d-форматі.

Створення прототипу

Прототип виробу створюють лише в тому випадку, якщо виготовлення 3d-моделі потрібне для майбутнього виробництва виробів. Готовий прототип дозволяє оцінити якість 3d-моделі та її можливі недоліки. Якщо недоліки були виявлені або потрібні інші зміни, в 3d модель вносять правки.

послуга 3д-моделювання
розробка 3д-моделі
з-д модель замовить
замовити створення 3д-моделі

ВИДИ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ

Послуги 3d-моделювання за описом

3d-модель на замовлення з опису зазвичай створюють тоді, коли об’єкта ще немає або його необхідно змоделювати з внесенням коригувань. Тоді створюється максимально докладний опис майбутнього об’єкта з урахуванням усіх побажань замовника та вимог до якості та функціональності.

Розробка 3d-моделей на замовлення по фотографії

Виготовлення 3d-моделей по фотографії набагато простіше та швидше, ніж за описом. Мінімальна кількість вихідних даних: три фотографії в максимально хорошій якості (вид зверху, спереду і збоку).

3d-моделювання за кресленням

Створення 3d-моделі за кресленням – це найточніший спосіб 3d-моделювання. Оскільки креслення містить усі необхідні дані щодо габаритів та конструкції.

розробка 3d-моделі
послуга створення 3D-моделі
розробка 3д-моделей
моделювання на замовлення

Застосування 3d-моделювання

  1. Серійне чи штучне виробництво виробів. Будь-який спосіб виробництва виробів передбачає наявність точної віртуальної копії, тобто. 3d-моделі.
  2. Реклама та маркетинг. У рекламі часто замінюють фотографії об’єктів 3d-моделюванням і візуалізацією. Так об’єкти виглядають яскравіше та привабливіше. До того ж є можливість додати будь-які деталі, зробити анімацію тощо.
  3. Комп’ютерні ігри та фільми. За допомогою 3d-моделей створюються персонажі фільмів та ігор, а також деталі всесвіту.
  4. Медицина.Послуги 3d-моделювання використовуються для проектування протезів, частин тіла тощо.
  5. Інші сфери, в яких потрібне 3d-моделювання: наука, навчання, дизайн інтер’єру, будівництво і т.д.

Замовляйте послуги 3d-моделювання у компанії KLONA. Ми візьмемо рішення вашого завдання на себе та обіцяємо, що результат вас здивує.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631