Розробка електроніки

Розробка та виробництво електроніки потрібна тоді, коли є лише ідея майбутнього пристрою та набір функцій, яке він має виконувати. Тоді складається докладне ТЗ з усіма характеристиками та вимогами до електронного пристрою та починається розробка електроніки.

Розробка електроніки – перший крок до створення нового електронного пристрою. Електронна частина пристрою втілює в собі саму ідею, функціонал майбутнього виробу. Тому розробку електроніки краще довірити професіоналам, які оберуть оптимальний спосіб проектування електронних пристроїв і подбають про те, щоб точно втілити вашу ідею в життя.

Від чого залежить вартість виготовлення електроніки:

  • виду електронного пристрою;
  • функціоналу устрою;
  • термінів виконання проекту.

Вартість розробки електроніки на замовлення в KLONA – від 30 000 грн.Точнішу ціну ми зможемо розрахувати після складання ТЗ.

ВАРІАНТИ РОЗРОБКИ ЕЛЕКТРОНІКИ ВІД СТУДІЇ KLONA

Контрактна розробка електроніки

Ця послуга полягає у створенні електронного пристрою. Контрактник (це ми) розробляє прототип електронного виробу або його деталі та передає замовнику (це ви) пакет конструкторської документації, з яким ви можете налагодити серійне виробництво цього виробу без подальшої участі.

Розробка електронного пристрою на замовлення з нуля

Розробка та виробництво електроніки потрібна тоді, коли є лише ідея майбутнього пристрою та набір функцій, яке воно має виконувати. Тоді складається докладне ТЗ з усіма характеристиками та вимогами до електронного пристрою та починається розробка електроніки.

Доопрацювання пристрою

Цей випадок передбачає наявність готового зразка пристрою та необхідність його модернізації. Даний спосіб розробки простіше та дешевше. Він передбачає додавання деяких функцій або загальне вдосконалення пристрою.

розробка електроніки
процес розробки електроніки
створення електроніки

Мінімізація собівартості виробництва

Фахівці компанії знайдуть ідеальний баланс між вартістю виробництва та функціональністю.

Повністю готова робоча документація

По закінченні розробки, у вас буде весь пакет документів, необхідний для виробництва. Ми надаємо документацію в редагованому вигляді, щоб у вас завжди була можливість внести виправлення, якщо це необхідно.

Перший робочий прототип пристрою

Разом з усіма документами з розробки ви також отримаєте робочий зразок, зроблений відповідно до всіх вимог.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ У KLONA (КИЇВ)

Вивчення проекту та складання ТЗ

Розробка електроніки приладів на першому етапі повинна містити велику кількість подробиць майбутнього пристрою. Складаються вимоги до функціоналу, зовнішнього вигляду, габаритів устрою тощо. На цьому етапі відбувається розрахунок вартості за проектом.

Проектування електронної начинки

Фахівці KLONA шукають способи вирішення завдання, описаного в ТЗ, підбирають відповідні електронні компоненти, проектують схеми та плати.

Розробка програмного забезпечення

Наступний етап включає написання програми для забезпечення електронного пристрою всіма необхідними функціями, прописаними в ТЗ. Також при необхідності розробляється програмне забезпечення для смартфона або ПК.

Створення прототипу продукту

Сюди входить: виготовлення корпусу, складання та перевірка пристрою. Якщо виявлено будь-які помилки, пристрій допрацьовується.

Підготовка до виробництва.

Після того, як ми переконаємося, що пристрій виконує всі необхідні функції та влаштовує обидві сторони (нашу команду та замовника), починається підготовка всієї необхідної для виробництва документації. У компанії KLONA також можна замовити послуги дрібно- та великосерійного виробництва.

Варто пам’ятати, що розробка електроніки – лише частина роботи зі створення електронного пристрою. Не менш важливим є грамотний промисловий дизайн та організація серійного виробництва. І все це ви знайдете у компанії KLONA. Ми надаємо комплексну розробку виробів: від ідеї до брендування!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631