Створення 3D-макетів

Сьогодні на просторах інтернету можна знайти, як статті по самостійного навчання 3Д дизайну, так і купу фірм, які займаються друком, і виготовляють 3D макети, але ми рекомендуємо звернутися саме до нас.

Що таке 3D-макетування?

3d-макет – це точна зменшена копія-мініатюра проекту будинку, підприємства або промислової будівлі (нерухомості).

3d-макетування – розробка по кресленнях, аналіз і усунення помилок і в наслідок друк макетів, і мініатюр проекту на 3D принтері.

Переваги 3Д макетування

економія грошових коштів. скориставшись послугами компанії Klona ви зможете заздалегідь запобігти помилкам, які могли б виникнути під час будівництва, внести коригування в готовий проект і мінімізувати збитки.

можливість грамотного і своєчасного проведення тестування на фокус групах.

Ви досягнете максимального взаєморозуміння між співробітниками.

створення точної копії реального прототипу на основі виготовлених деталей.

проведення презентації і демонстрація відділу продажів.

Де використовуються 3D-макети?

Зазвичай 3D-макети потрібні для демонстрації архітектурних проектів , таких як:

  • католицька і православна архітектура храмів, монастирів;
  • приватні будинки, котеджі і селища;
  • художні твори;
  • виставки та подарунки;
  • залізниці;
  • створення цілих міст, мегаполісів.

Етапи 3Д-макетування

3d-моделювання

Найголовніше тут – це максимально точна опрацювання майбутніх деталей, весь проект розділяється на кілька етапів (елементів), які в наслідку перетворюються в єдину роботу.

різка фрагментів

Як тільки робота на ПК закінчується, електронна версія фрагментів відправляється на верстат.

Перевірка деталей

Після того, як всі деталі готові, наші фахівці ретельно переглядають кожну деталь на наявність шлюбу і в разі необхідності переробляють її.

з’єднання воєдино

За допомогою спеціального клею деталі з’єднуються.

забарвлення

Залежно від замовлення – кольорова або чорно-біла.

фінальні роботи

Розміщення готової роботи на подмакетнік.

Замовляйте 3D-макет в KLONA!

Уже не перший рік ми створюємо практичні архітектурні, технічні та промислові макети як юридичним, так і приватним особам. Ми використовуємо високоточні, новітні принтери і технології 3Д друку.

Сьогодні на просторах інтернету можна знайти, як статті по самостійного навчання 3Д дизайну, так і купу фірм, які займаються друком, і виготовляють 3D макети, але ми рекомендуємо звернутися саме до нас.

З цією послугою часто замовляють

Презентація промислових 3д макетів

Ви можете уявити своє життя без електрики? Відповідь очевидна. А тепер тільки вдумайтеся, наскільки важливі електростанції, які забезпечують нашу країну електроенергією. В даному промисловому будівлі головне – це злагоджена робота всіх її частин, починаючи від співробітників і закінчуючи правильним проектуванням технічних приміщень.

Осипання огороджувальної конструкції або руйнування під час незначних землетрусів внаслідок помилок, допущених в кресленнях, можуть привести до серйозних наслідків і смерті багатьох людей. Компанія Klona пропрацює і усуне всі помилки в намічене будівництво, і допоможе уникнути, не побоїмося цього слова – катастрофи. Ми не перший рік проектуємо і презентуємо 3д макети промислових будівель як простий, так і підвищеної складності.

Переваги замовлення макетів в KLONA

  • прийнятна ціна – блискавичне виготовлення.
  • ми використовуємо тривимірну друк, що гарантує високу міцність готового об’єкта.
  • в разі потреби можемо скопіювати (клонувати) макет в найкоротший час.
  • ми не тільки створюємо 3Д модель, але і усуваємо виявлені помилки, щоб в результаті отримати ідеальну візуалізацію.

ХТО ЗАМОВЛЯЄ 3D-МАКЕТ В KLONA

Юридичні особи

Уже не перший рік 3d моделювання зарекомендувало себе, як успішний і перевірені метод. Фахівці KLONA дадуть відповідь на всі питання, підберуть оптимальні розміри майбутнього макета і по пунктах розкажуть процес його виготовлення.

Звертаючись до нас, ви не можете зекономити час і гроші, але, і отримаєте ексклюзивну можливість виділитися на тлі інших, так як наша технологія не тільки якісна, але і інноваційна.

Приватні особи

У кожної людини є своя мрія, але можна точно сказати, що кожен хоче мати свій власний будинок, в якому можна сховатися від шуму міста і добре відпочити. Наша кампанія допоможе вам втілити вашу мрію в реальність.

Найголовніше – вам не потрібно мати спеціальних навичок або професійних програм. Довіртеся нам і ви вже сьогодні зможете замовити макет свого приватного будинку, котеджу або заміської дачі. Єдине що від вас потрібно – це креслення будівництва в будь-якому форматі. На електроном носії або папері – це не важливо!

Наші фахівці розглянуть ваш проект і обов’язково перед початком друку обговорять з вами всі необхідні нюанси: колір, розмір і загальний вигляд бурхливої споруди. Ми створимо не просто зовнішній вигляд будівлі, а розробимо макет, в який будуть входити всі поверхи, кімнати і навіть найдрібніші деталі інтер’єру.

для майстерень

Ви молода компанія і вам необхідна допомога в 3d макетування? Не біда! Ми допоможемо вам. Наша компанія допоможе виготовити вам тривимірну друк статуй, людей, автомобілів, дерев, фонтанів, об’єктів фонової забудови, які необхідні при створенні макетів і будь-які інші моделі. Наша робота може бути виконана як в класичному чорно-білому кольорі, так і в кольоровому.

Якщо підтискають терміни, ви не встигаєте або потрапили в скрутне становище, то сміливо пишіть нам, ми обов’язково розберемося і встигнемо все разом! У разі необхідності ми можемо взятися за роботу навіть вночі або у вихідні, але пам’ятайте: мінімально кількість часу на створення 3d моделі – 4 години.

З цією послугою часто замовляють

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631