Виготовлення корпусів для РЕА

Перед запуском виробництва корпусу радіоелектронної апаратури необхідно створити його 3D-модель. Чим складніший корпус, тим більше часу піде на 3D-моделювання.

Вартість виготовлення корпусів для РЕА

Виготовлення корпусу для РЕА –важливий етап у процесі створення нового пристрою. Корпус РЕА (радіоелектронної апаратури) повинен захищати пристрій від зовнішніх впливів, при цьому бути привабливою, красивою «упаковкою» для електротехнічної складової приладу.

Вартість виготовлення корпусів для РЕА розпочинається від 2000 грн. Точна ціна залежить від особливостей вашого завдання.

ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ КОРПУСІВ ДЛЯ ЕЛЕКТРОНІКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТАКИХ ФАКТОРІВ

Вибрана технологія виготовлення корпусів РЕА

Існують два основні способи виготовлення корпусів для електроніки: лиття у силіконову форму та лиття під тиском. Основна їхня відмінність – у кількості корпусів приладів РЕА, які необхідно виготовити.

Габаритні розміри корпусу РЕА на замовлення

Від розміру корпусу РЕА на замовлення залежить лише кількість витратного матеріалу. Більш габаритний корпус РЕА ускладнює підготовчі роботи та саме виробництво.

Складність геометрії корпусу радіоелектронної апаратури

Перед запуском виробництва корпусу радіоелектронної апаратури необхідностворити його 3D-модель. Чим складніший корпус, тим більше часу піде на 3D-моделювання. До того ж ускладнюється виробництво силіконової чи прес-форми.

Вимоги до кінцевого вигляду корпусу РЕА

Після виробництва корпусу РЕА йому може знадобитися додаткова постобробка. Це також збільшить вартість.

Кількість штук у партії

Збільшення тиражу який завжди означає підвищення вартості виробництва корпусу РЕА. При виборі способу лиття під тиском збільшення партії знижує собівартість одного виробу.

Терміни реалізації проекту з виробництва корпусу РЕА на замовлення

Всі перераховані вище фактори можуть розтягувати або скорочувати терміни реалізації проекту. Точні терміни можна розрахувати після складання докладного ТЗ.

ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРПУСІВ РЕА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовлення корпусів РЕА методом лиття у силіконову форму

Виготовлення корпусів РЕА за допомогою лиття в силіконову форму виправдовує себе, коли потрібно зробити до 300 штук.

Для того щоб отримати пластмасовий виріб, рідкий пластик під вакуумом заливають у силіконову форму, яка повторює геометрію майбутнього корпусу РЕА. Пластик рівномірно розподіляється формою і твердне. Однієї силіконової форми вистачає для відливання кількох десятків виробів.

Переваги виробництва корпусів РЕА на замовлення методом лиття у силіконову форму:

 • невелика тривалість підготовчих робіт;
 • невисока вартість;
 • висока якість виробів.

Недоліки виробництва корпусів РЕА на замовлення методом лиття у силіконову форму:

 • обмеження за кількістю продукції, що випускається;
 • обмеження за габаритами випускаємої продукції;
 • обмеження у конструкції виробів.

Виготовлення корпусів радіоелектроніки шляхом лиття під тиском

Технологія виготовлення корпусів радіоелектроніки методом лиття під тиском вибирається, коли необхідно виготовити велику партію від 300 штук.

Для виготовлення корпусів методом лиття під тиском створюється металева прес-форма, що повторює форму виробу. У прес-форму під тиском подається розігрітий пластик, який рівномірно розподіляється за нею. Форма охолоджується та матеріал застигає. Одну прес-форму можна використовувати виготовленнянеобмеженої кількості корпусів радіоелектроніки.

Переваги даного методу:

 • висока точність кінцевого виробу;
 • невисока вартість кожного виробу за умови виготовлення партій;
 • відсутність обмежень за кількістю виробів, що випускаються.

Недоліки цього методу:

 • великі витрати на старті виробництва;
 • тривалий період запуску виробництва.
виготовлення корпусу для реа
виробництво корпусу для реа
замовити проектування корпусу для реа

ВИГОТОВЛЕННЯ КОРПУСІВ РАДІОАПАРАТУРИ: ОБСЯГ РОБОТ

Вибір оптимального способу виготовити корпус реа

Виготовити корпус РЕА – досить об’ємне завдання, яке потребує відповідального підходу. Для початку необхідно вибрати спосіб виробництва, який оптимально підійде саме для цього завдання. Хоча основним критерієм є кількість штук у партії, інші фактори теж мають важливе значення.

Складання ТЗ з виробництва корпусів реа

Технічне завдання з виробництва корпусів реа складається менеджером KLONA разом із замовником. Тут прописуються всі важливі особливості: призначення виробу, тираж, матеріал, вимоги до зовнішнього вигляду тощо.

Створення 3D-моделі корпусу приладу реа

Незалежно від обраного способу виробництва корпусу реа, необхідно створити його 3D-модель. Це завдання 3D-моделера, який працює у спеціальній програмі. Скласти 3D-модель можна за описом, фотографією або кресленням.

Створення 3D-моделі корпусу приладу РЕА
корпус для реа
розробка корпусу для електроніки

Створення прес-форми чи силіконової форми

Готову 3D модель використовують для створення прес-форми або силіконової форми. Створення металевої прес-форми займає відодного до трьох місяців, виготовлення силіконової форми триває від 2 до 7 днів.

Тестовий виливок корпусу реа на замовлення

Тестовий вилив – це виготовлення першого корпусу реа на замовлення. Перший зразок виробу ретельно оглядають на наявність шлюбу та відповідність усім вимогам. Якщо виявлено будь-які проблеми, прес-форму або силіконову форму надсилають на доопрацювання.

Запуск виробництва корпусів реа

Після того, як удалося отримати перший вдалий виріб, можна запускати серійне виробництво в необхідній кількості.

Запустити власне виробництво – не так складно, як здається. Звертайтеся для цього до компанії KLONA. Ми вивчимо всі нюанси та запропонуємо оптимальне рішення.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631