Виготовлення ландшафтних і архітектурних макетів

Макет дозволяє більш детально розглянути об'єкт, побачити всі його достоїнства і недоліки, розташування щодо інших об'єктів і т.д. Замовити ландшафтний або архітектурний макет можна в компанії KLONA.

Навіщо потрібно 3D-макетування?

Виготовлення ландшафтних і архітектурних макетів – один з кращих способів демонстрації великого об’єкта або частини території. Незважаючи на розвиток нових технологій і безперечні плюси 3D-візуалізації і анімації , Кількість бажаючих замовити 3D-макет тільки зростає.

Макет дозволяє більш детально розглянути об’єкт, побачити всі його достоїнства і недоліки, розташування щодо інших об’єктів і т.д. Замовити ландшафтний або архітектурний макет можна в компанії KLONA. Ми врахуємо всі ваші вимоги і створимо привабливий і детальний макет.

ЦІНА СТВОРЕННЯ МАКЕТА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТАКИХ ФАКТОРІВ

1. Габаритних розмірів проектованого макета. Чим більше макет, тим складніше його моделювати і виготовляти. Відповідно, підвищується час створення і ціна.
2. Матеріалів виготовлення. Матеріали підбираються залежно від призначення макета і технології виробництва.
3. Деталізації макета. Чим вище рівень деталізації, тим довше за часом виготовляється макет, що підвищує його кінцеву вартість.
4. Складнощі підсвічування. Чим складніше підсвічування, тим проблематичніше правильно розташувати її на макеті.

ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТА: ОБСЯГ РОБІТ

складання ТЗ

Технічне завдання – це документ, в якому прописуються основні вимоги: призначення макета, необхідний рівень деталізації, розмір, матеріали і т.д. Точне і максимально докладний ТЗ визначає якість макета і його вартість.

3D-моделювання всіх елементів макету

3D-моделювання – це створення всіх деталей майбутнього макета в спеціальній програмі. Чим більше деталей необхідно відобразити на макеті, і чим вище рівень деталізації, тим більше часу займе 3D-моделювання . Це дуже відповідальний етап, який визначає зовнішній вигляд макета.

Проектування механізму складання макета і підсвічування

На даному етапі продумуються основні технічні моменти , А саме: які матеріали будуть використовуватися при виготовленні, як будуть підсвічуватися елементи, як різні частини будуть взаємодіяти один з одним і т.д.

Виготовлення всіх елементів макету

Кожен окремий елемент виготовляється відповідно до обраного способу виробництва. Крім того, після завершення цього процесу, необхідно ретельно перевірити всі деталі на наявність шлюбу. При необхідності деякі деталі допрацьовуються або переробляються.

Декорування та збирання макета

Готові деталі піддаються необхідній обробці : Фарбування, шліфування і т.д. Після того, як все готово і перевірено, макет збирається. За підсумками вносяться необхідні правки. Щоб дізнатися точну вартість і замовити макет, зв’яжіться з нами зручним способом . Ми прорахуємо ціну макета, виходячи з усіх вимог і побажань.

створення макета будинку
3d-макет будинку
створення тривимірного макета

СТВОРЕННЯ МАКЕТІВ: ВИДИ

Виготовлення макета будинку (будівлі, житлового комплексу)

Макет будинку або житлового комплексу зазвичай створюється для того, щоб була можливість оцінити всі переваги і недоліки майбутньої споруди . Для інвесторів ж є можливість наочно побачити, куди вони вкладають гроші.

Створення архітектурного макета допомагає переконати потенційних партнерів, тому що макет набагато більш наочний, ніж 3D-візуалізація або рекламний ролик.

До того ж, до початку будівництва корисно замовити макет і обдумати основні технічні моменти. Можливо, знайдуться недоліки або особливості, які не були помітні при проектуванні.

Ще один аргумент на користь того, щоб замовити 3D-макет – це можливість побачити будівля або житловий комплекс в оточенні природи та інших будівель . Це дозволяє оцінити наскільки доречно розташування, продумати комунікації і т.д.

Створення макета міста

Макет міста або району крім розташування основних об’єктів відображає також особливості місцевості, рельєфу, наявності водойм і т.д. Такий макет може використовуватися для відображення основних визначних пам’яток, планування забудов, залучення інвесторів. Залежно від цілей макет може бути як дуже докладним, так і умовним з відображенням необхідних об’єктів.

Виготовлення промислового макета

Створення промислового макета відображає особливості промислових споруд: фабрик заводів, цехів і т.д. Завдання такого макета – максимально точно показати особливості і можливості виробництва, конструкцію окремих механізмів і т.д. Тому висока точність тут – найголовніше.

макет місцевості
виготовлення тривимірного макета будинку
макет будівлі в 3d

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ МАКЕТІВ

Створення макета для презентації

Презентація інвесторам – один з найвідповідальніших моментів в житті нового проекту. Від створення якісного макета і вміння його піднести залежить прийняття рішення, і, відповідно, майбутнє проекту. При створенні макета важливо врахувати як візуальну сторону, так і раціональну. Тобто зробити макет одночасно візуально привабливим і максимально точним.

Виготовлення 3D-макету для виставки

Завдання макета на виставці – максимально яскраво відобразити всі вигоди продукту. Як правило, для подібних заходів робляться яскраві і докладні макети. Додатково можна продумати підсвічування і інші інтерактивні елементи. Точністю окремих деталей при цьому можна пожертвувати.

Замовлення макета для виявлення недоліків

Більшості людей досить складно уявити намальовані ескізи або креслення в тривимірному просторі. Тому краще рішення – замовити макет, який допомагає розглянути об’єкт з усіх боків, побачити можливі проблеми і оцінити правильність креслень.

Створення 3D-макету для навчання

3D-макети полегшують процес навчання. З їх допомогою можна розглянути об’єкт з усіх боків, а також візуалізувати деякі процеси. Для створення макетів надзвичайно важлива наочність і точність.

Замовлення макета в подарунок

Замовити 3D-макет можна в подарунок для близької людини або ділового партнера. На макет можна нанести підпис або логотип фірми. Тут на перший план виходить візуальна привабливість.

Замовляйте створення макетів в компанії KLONA. ми уважно вникнемо в суть вашого завдання і запропонуємо найкраще рішення.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631