Виготовлення майстер-моделі

3D-фрезерування має на увазі створення майстер-моделі на фрезерному верстаті з ЧПУ. На сучасних верстатах з ЧПУ можна зробити майстер-модель будь-якої складності і конфігурації.

Що таке майстер-модель?

Майстер-модель – це покращений прототип вироби, які використовується для подальшого виготовлення форми для лиття. Вимоги, що пред’являються до якості майстер-моделі для лиття, досить високі, тому що саме вона визначає яким буде весь наступний тираж.

Тому якщо вам потрібно виготовити майстер-модель, найкращим рішенням буде звернутися до професіоналів, які використовують відповідні матеріали і точні способи виготовлення майстер моделей для лиття.

Від чого залежить ціна створення майстер моделі?

Ціна виготовлення майстер-моделі залежить від наступних факторів :

  • термінів;
  • матеріалу;
  • складності виконання;
  • кількості частин.

МЕТОДИ ВИГОТОВЛЕННЯ МАЙСТЕР-МОДЕЛІ ДЛЯ ЛИТТЯ

3D-фрезерування

3D-фрезерування має на увазі створення майстер-моделі на фрезерному верстаті з ЧПУ. На сучасних верстатах з ЧПУ можна зробити майстер-модель будь-якої складності і конфігурації. Також є можливість вибрати матеріал, з якого буде виготовлятися майстер-модель – пластик, метал, дерево.

3D-друк

Виготовити майстер-модель можна також за допомогою 3D-друку . Для створення майстер-моделі найчастіше вдаються до методів пошарового нарощування – стереолітографія, селективне лазерне спікання порошків, послойная 3Д друк розплавленої полімерної ниткою, струйное моделювання.

Найчастіше використовуються такі матеріали , Як: нитки ABS, PLA, ПВА-пластика і полімерний порошок. Різноманітність 3D-принтерів, матеріалів і технологій обумовлює широке застосування 3D-друку в області виготовлення майстер-моделей.

Створення майстер-моделі
Розробка майстер-моделі
Виробництво майстер-моделі
Майстер-модель

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ МАЙСТЕР-МОДЕЛІ

Створення 3D-моделі виробу

Незалежно від обраного способу створення майстер-моделі, перший етап – це створення його віртуальної копії в 3D. Для цього залучається досвідчений фахівець – 3D-моделлер, які побудує модель з точними габаритами. побудова 3D-моделі можливо по фотографії, словесним описом або кресленням.

Вибір матеріалу і способу виготовлення майстер-моделі

Залежно від призначення виробу і вимог до якості, вибирається один з матеріалів: пластик, дерево, метал або ін . Далі підбирається оптимальний спосіб виготовлення: 3D-друк або 3D-фрезерування.

3D-друк або 3D-фрезерування

Після проведення підготовчих робіт, запускається безпосередньо процес виготовлення майстер-моделі. Залежно від розміру і складності виробу, процес може займати від декількох годин до декількох днів.

Обробка майстер-моделі

Оскільки пред’являються вимоги до якості майстер-моделі досить високі, після виготовлення, її необхідно доопрацювати. А саме: відшліфувати поверхню, провести збірку, усунути недоліки , Якщо такі є і т.д.

Де замовити майстер-модель?

Створення майстер-моделі для лиття вимагає участі досвідчених професіоналів і дорогого обладнання. Все це ви знайдете в компанії KLONA . Наші фахівці візьмуть рішення задачі на себе, а також проконсультують з питань подальшого виготовлення виробів.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631