Зварювальні роботи під тиском

Щоб вийшло лиття пластика під тиском, необхідні три речі - прес-форма для лиття пластмас, термопластавтомат і мішок пластику. Пластик у вигляді гранул або порошку засипається в дозувальне пристрій, розплавляється і подається в прес-форму.

Опис технології лиття пластика під тиском

Лиття пластика під тиском – це високоефективний і продуктивний спосіб отримання пластикових виробів складної конструкції і різної товщини в великих обсягах. Лиття пластика під тиском відбувається в прес-форму – це пристрій для виготовлення пластмасових виробів, що виробляє мільйони однакових виробів на рік . Таким чином, лиття під тиском ідеально підходить для багатосерійного виробництва пластикових корпусів, деталей, частин обладнання тощо.

Для виробництва пластикових виробів звертайтеся в компанію KLONA. ми надає кращі умови співпраці на ринку України і ведемо клієнта від першої консультації до реалізації виробів.

Вартість лиття пластика під тиском

Вартість лиття пластика під тиском залежить від складності підготовчих етапів і конструкційних особливостей майбутньої прес-форми . Ціна лиття пластика під тиском починається від 110000 грн . У неї входять всі роботи з проектування і виготовлення прес-форми, а також вартість першої тестової виливки.

Устаткування для виготовлення пластмасових виробів

Щоб вийшло лиття пластика під тиском, необхідні три речі – прес-форма для лиття пластмас, термопластавтомат і мішок пластику. Пластик у вигляді гранул або порошку засипається в дозувальне пристрій, розплавляється і подається в прес-форму. Одночасно з цим пуансон (рухома частина прес-форми) виробляє змикання з матрицею і формується виріб. Після цього воно охолоджується і виштовхується з прес-форми системою штовхачів. На нашому виробництві встановлено термопластавтомати моделей ARBURG 320C, ARBURG 420C, HAITIAN HTF160X.

ЕТАПИ ЛИТВА ПЛАСТИКА ПІД ТИСКОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Проектування і 3D-моделювання прес-форми

Для того щоб запустити виробництво пластикових виробів, необхідно зробити прес-форму. Все починається з побудови 3D-моделі майбутнього виробу, на основі чого будується модель самої прес-форми. Вона повинна в точності повторювати обриси вироби , А також раціонально витрачати матеріал. При проектуванні прес-форми для лиття пластмас інженерам необхідно вибирати оптимальний перетин для вироби, продумати схему розташування гнізд, пристрій літніковойсистеми і допоміжних систем. необхідно враховувати знос прес-форми і особливості завантажуються матеріалів. Нераціонально сконструйована прес-форма буде приводити до перевитрати матеріалів і швидко вийде з ладу. +

У штаті компанії KLONA кращі промислові дизайнери та інженери працюють над максимізацією продуктивності прес-форм. Лиття пластика під тиском на замовлення – перший крок до реалізації мрії про власний бізнес.

Виробництво прес-форми для лиття під тиском

Після моделювання 3D-модель прес-форми розбивається на окремі складові. Виготовлення прес-форм відбувається з високоякісної сталі на спеціальних верстатах з ЧПУ в інструментальному цеху. Точність сучасного обладнання для виготовлення прес-форм дозволяє досконало відтворити прес-форму з моделі. Після цього всі деталі прес-форми збираються і притираються, встановлюється система охолодження, штовхачів і подачі розплавленого матеріалу.

Тестова виливок

Після складання прес-форма відливає свій перший виріб. Перевіряється точність відливу, якість отриманого вироби, витрата матеріалу і пр. Звичайно тестова виливок включає до 200 ітерацій, які повинні виявити найменші дефекти.

Доопрацювання прес-форми для лиття

У разі виявлення недоліків у роботі прес-форми або в відливаються виробах, прес-форма відправляється на доопрацювання.

Виготовлення виробів з пластмаси

Коли враховані всі нюанси і виправлені недоліки прес-форми, пора запускати своє виробництво! Для цього прес-форма встановлюється на термопластавтомат, підключається до систем її «життєзабезпечення» і починає виробляти задану кількість виробів в рік.

ПЕРЕВАГИ ЛИТВА ПІД ТИСКОМ

Низька собівартість одного виробу

В силу своєї високої вартості, лиття під тиском застосовується для багатосерійного виробництва деталей або виробів (від 1000 шт). Кожна наступна виливок знижує собівартість виробів , І ціна однієї деталі з великої партії з мільйонами пластикових виробів становитиме всього пару копійок.

Можливість виготовлення складних виробів

Виробництво виробів литтям під тиском дозволяє виготовляти дрібні деталі різної товщини і складної конфігурації. Використання багатомісних прес-форм дозволяє підвищити продуктивність відразу в кілька десятків разів (наприклад, при виробництві ручок). Крім того, спеціальні деталі прес-форми – вкладиші – дають можливість відразу виробляти деталі з отворами, виїмками або опуклостями.

Низька ймовірність шлюбу

Весь процес лиття під тиском повністю автоматизований, що виключає ймовірність помилок з боку оператора. В результаті ми отримуємо необхідну кількість виробів в абсолютно однаковому відмінній якості.

Немає необхідності в постобробці

Процес лиття на увазі виробництво готового пластикового вироби, яке не потребуватиме додаткової обробки. Навіть декорування можна зробити за допомогою вбудованої різьблення.

Необмежена кількість виробів

Кількість прес-циклів не обмежена. Одного разу замовивши прес-форму, ви можете її використовувати нескінченно , Замінюючи деталі в міру їх зносу. Додаткове хромування прес-форми захистить її від дії агресивних матеріалів.

Висока якість

Якість виробів знаходиться на найвищому рівні: без вад на поверхні виробів, без шорсткостей, ламкості або пористості.

Широкий вибір матеріалів

Замовляючи лиття пластика під тиском в компанії KLONA, ви можете вибрати найбільш відповідний тип пластика і його колір з широкої палітри. Також можна замовити лиття прозорого пластика.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ЛИТВА ПЛАСТМАС ПІД ТИСКОМ

Області застосування

Лиття під тиском застосовується для багатосерійного виробництва і його недоцільно застосовувати для виготовлення всього декількох виробів.

В цілому лиття застосовується у всіх сферах, де потрібно проводити велика кількість однакових пластикових виробів. Наприклад, для виготовлення пластикової тари, тарілок, пляшок, дитячих іграшок, медичного обладнання, канцелярського приладдя. Також лиття пластика в прес-форми застосовується в машинобудівній і ракетобудівній області, для будівельних цілей і ін.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТМАСОВИХ ВИРОБІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

типи пластмас

Для виготовлення пластмасових виробів застосовуються термопласти і реактопласти. Перші допускають повторну переробку, так як піддаються тільки фізичним перетворенням в ході формування вироби. Реактопласти зазнають необоротні зміни, і перетворюються в тверді неплавкі матеріали. Залежно від виду пластику, існує два типи лиття під тиском.

Лиття реактопластов під тиском

Найчастіше застосовується для отримання масивних і товстостінних деталей. У цьому типі лиття підготовлений матеріал впорскується в повному обсязі зімкнуту форму. Вона повністю змикається по закінченню впорскування. Вироби з реактопластів мають поліпшену поверхню.

Лиття термопластів під тиском

Інтрузіонний спосіб формування виробів полягає в тому, що пластификация вироби і уприскування матеріалу суміщені. При цьому можна отримувати виливки більшого обсягу в порівнянні з номінальним об’ємом упорскування.

ЛИТЬЕ ПЛАСТИКА ПІД ТИСКОМ: ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ВИРОБІВ

Формування виробів на машинах плунжерного типу

У ливарних машинах плунжерного типу формування виробів дозволяє мінімізувати руйнування скловолокнистого наповнювача, що забезпечить високу міцність виробів. При цьому швидкість впорскування буде визначатися прогревом матеріалу перед поршнем.Недостатком способу є втрата тиску між поршнем, який впорскує розплав, і ливникової системою. У таких машинах також є додаткові циліндри харчування і дозування.

Формування виробів на машинах черв’ячного типу

Ця технологія литва пластмас отримала більш широке поширення і ознаменувала прогрес в технологіях лиття під тиском. Процес починається з заповнення циліндра для пластифікації твердим матеріалом, який потім прогрівається. Матеріал знаходиться в в’язко-текучому стані, після чого нагрітий матеріал впорскується в форму. Далі матеріал твердне у формі і одночасно з цим відбувається підготовка наступної порції матеріалу.

Великою перевагою даного способу є можливість регулювати швидкість заповнення прес-форми для лиття пластмас. При виборі способу лиття виробів із пластику на замовлення обов’язково проконсультуйтеся з професіоналами. Зверніться в компанію клонів за детальною інформацією про лиття пластика під тиском.

ТИПИ літників

Застосування холодноканальних літників

Така схема виробництва пластикових виробів дозволяє підтримувати в каналах необхідну температуру (термостатирование). Це забезпечує плинність розплаву і виключає його передчасне затвердіння в центральному литниково каналі. Після затвердіння матеріалу він легко видаляється. Такий процес характеризується високою стабільністю.

Горячеканальних лиття пластмас

У такому варіанті лиття під тиском не утворюються центральні і розподільні літники за рахунок того, що матеріал в них не твердне. Регулювання температури в ливникових каналах не дозволяє матеріалу укріпляти протягом циклу формування. Решту матеріалу можна використовувати при наступному циклі лиття. Це дозволяє заощадити витрати на літники за рахунок того, що вони просто не утворюються, що дуже важливо при великосерійному виробництві.

Ми маємо власне виробництво по виготовленню пластмасових виробів в Україні. Замовляйте весь цикл виробництва пластикового вироби в компанії KLONA – від моделювання прес-форми до лиття корпусів з пластика на наших термопластавтоматах.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631