Промисловий дизайн чохла для вапорайзера

Як виникла ідея створити чохол для вапорайзера?

До студії KLONA звернувся клієнт, що працює на ринку США. Він замовив промисловий дизайн чохла для вапорайзеру. Компанія-замовник продає на Amazon товари, пов’язані з курінням марихуани. Серед продукції представлений вапорайзер PAX – модель, популярна у Штатах.

промисловий дизайн

Для довідки: вапорайзер –   пристрій для куріння. У спеціальний осередок засипається курильна суміш, а прилад нагріває її до певної температури. За рахунок цього випаровуються активні речовини, у випадку з марихуанною –  тетрагідроканнабінол.

Компанія-замовник постійно спілкується зі своїми покупцями. Деякі з них сказали, що в асортименті онлайн магазину хотіли б бачити чохол для вапорайзера PAX. Продавець прислухався до побажань аудиторії та звернувся до нас за професійною допомогою. Зв’язатися з нами можна через телефон або через форму на сайті.

Аналіз ринку

Спочатку ми провели маркетингове дослідження. Станом на 2017 рік куріння марихуани з медичною метою дозволено у 28 американських штатах. Ще у восьми штатах дозволили вживати коноплі в рекреаційних цілях. Крім того, у США є організації, які активно виступають за легалізацію конопель на федеральному рівні.

У Штатах помірне куріння марихуани вважається безневинною розвагою і прирівнюється до вживання алкоголю. Наприклад, у спеціалізованих магазинах Колорадо жителі цього штату можуть безперешкодно купити до 28 грамів трави, щоб розслабитися ввечері з друзями. Не дивно, що на американському ринку пристрої для куріння марихуани та аксесуари для них мають значний попит.

промисловий дизайн чохла для вапорайзера

Складання технічного завдання на промисловий дизайн

У клієнта було кілька чітких вимог щодо проекту. Насамперед, чохол не повинен пропускати запах, який може виходити від вапорайзера. Крім того, виріб повинен бути міцним, пило- та вологонепроникним. Розробка промислового дизайну розпочалася лише після обговорення всіх деталей із клієнтом.

розробка промислового дизайнустворення промислового дизайну

Підготовка до виробництва

Перший етап — розробити 3d-модель. На прохання замовника ми створили кілька концептів.

замовити промисловий дизайн

студія промислового дизайну

прототипування

Клієнт оцінив переваги та недоліки кожного із запропонованих концептів. На основі зауважень та побажань замовника ми розробили фінальну 3D-модель.

замовити промисловий дизайн у Росії

Наступним кроком стало прототипування. На основі готової тривимірної моделі спеціалісти KLONA надрукували прототип на 3D-принтері. Результат влаштував нас і клієнта, тому ми розпочали пошуки виробництва.

Виробництво у Китаї

Завдяки ресурсам інтернету та діловим знайомствам ми знайшли надійного виробника у Китаї. Перш ніж запускати масове виробництво, китайці виготовили прес-форму та зробили тестовий виливок. Краш-тест тестового зразка виявив, що кришка  кріпиться неміцно: при падінні вона відлетіла.

3D-моделювання та доопрацювання прес-форми

Фахівці студії KLONA проаналізували готовий зразок і дійшли висновку, що потрібно розширити кріплення.

3D-моделювання

Прототип на основі нової 3D моделі успішно пройшов краш-тест. На цьому етапі клієнт готується до запуску виробництва.

Просування стартапу: 3D-візуалізація

Створення промислового дизайну та розробка 3Д-моделі це не все, що ми зробили для клієнта в рамках проекту. Ми підготували кілька варіантів 3Д-візуалізації, які використовуватимуться для демонстрації товару в онлайн-магазині, а також для запуску рекламних кампаній.

розробити 3D-модель

виготовити прес-форму

замовити промисловий дизайн в Україні

Студія промислового дизайну KLONA допоможе втілити ваші бізнес-ідеї

Бажаєте замовити промисловий дизайн, 3D-моделювання чи виготовити прес-форму? Звертайтеся до нашої студії. Ми вже допомогли клієнтам реалізувати успішні проекти –  ознайомтеся з нашим портфоліо.  

Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: