Промисловий дизайн чохла для вапорайзера

Як виникла ідея створити чохол для вапорайзера?

До студії KLONA звернувся клієнт, що працює на ринку США. Він замовив промисловий дизайн чохла для вапорайзеру. Компанія-замовник продає на Amazon товари, пов’язані з курінням марихуани. Серед продукції представлений вапорайзер PAX – модель, популярна у Штатах.

промисловий дизайн

Довідка: вапорайзер — пристрій для куріння. У спеціальний осередок засипається курильна суміш, а прилад нагріває її до певної температури. За рахунок цього випаровуються активні речовини, у випадку з марихуанною – тетрагідроканнабінол.

Компанія-замовник постійно спілкується зі своїми покупцями. Деякі з них сказали, що в асортименті онлайн магазину хотіли б бачити чохол для вапорайзера PAX. Продавець прислухався до побажань аудиторії та звернувся до нас за професійною допомогою. Зв’язатися з нами можна через телефон або через форму на сайті.

Аналіз ринку

Спочатку ми провели маркетингове дослідження. Станом на 2017 рік куріння марихуани з медичною метою дозволено у 28 американських штатах. Ще у восьми штатах дозволили вживати коноплі в рекреаційних цілях. Крім того, у США є організації, які активно виступають за легалізацію конопель на федеральному рівні.

У Штатах помірне куріння марихуани вважається безневинною розвагою і прирівнюється до вживання алкоголю. Наприклад, у спеціалізованих магазинах Колорадо жителі цього штату можуть безперешкодно купити до 28 грамів трави, щоб розслабитися ввечері з друзями. Не дивно, що на американському ринку пристрої для куріння марихуани та аксесуари для них мають значний попит.

промисловий дизайн чохла для вапорайзера

Складання технічного завдання на промисловий дизайн

У клієнта було кілька чітких вимог щодо проекту. Насамперед, чохол не повинен пропускати запах, який може виходити від вапорайзера. Крім того, виріб повинен бути міцним, пило- та вологонепроникним. Розробка промислового дизайну розпочалася лише після обговорення всіх деталей із клієнтом.

Підготовка до виробництва

Перший етап – розробити 3D-модель . На прохання замовника ми створили кілька концептів.

Клієнт оцінив переваги та недоліки кожного із запропонованих концептів. На основі зауважень та побажань замовника ми розробили фінальну 3D-модель.

Наступним кроком стало прототипування. На основі готової тривимірної моделі спеціалісти KLONA надрукували прототип на 3D-принтері. Результат влаштував нас і клієнта, тому ми розпочали пошуки виробництва.

Виробництво у Китаї

Завдяки ресурсам інтернету та діловим знайомствам ми знайшли надійного виробника у Китаї. Перш ніж запускати масове виробництво, китайці виготовили прес-форму та зробили тестовий виливок. Краш-тест тестового зразка виявив, що кришка кріпиться неміцно: під час падіння вона відлетіла.

3D-моделювання та доопрацювання прес-форми

Фахівці студії KLONA проаналізували готовий зразок і дійшли висновку, що потрібно розширити кріплення.

3D-моделювання

Прототип на основі нової 3D моделі успішно пройшов краш-тест. На цьому етапі клієнт готується до запуску виробництва.

Просування стартапу: 3D-візуалізація

Створення промислового дизайну та розробка 3Д-моделі це не все, що ми зробили для клієнта в рамках проекту. Ми підготували кілька варіантів 3Д-візуалізації, які використовуватимуться для демонстрації товару в онлайн-магазині, а також для запуску рекламних кампаній.

Студия промышленного дизайна KLONA поможет воплотить ваши бизнес-идеи

Хотите заказать промышленный дизайн, 3D-моделирование или изготовить пресс-форму? Обращайтесь в нашу студию. Мы уже помогли клиентам реализовать успешные проекты — ознакомьтесь с нашим портфолио.
Ця робота викликала в тебе бажання попрацювати  зв'язатися проконсультуватися висловити побажання з нами. Напиши: