3D-друк фотополімером

3D-друк фотополімером - це створення вироби шляхом пошарового затвердіння рідкого фотополімеру. Залежно від пріменямий технологій затвердіння відбувається за рахунок лазерного випромінювача, світлодіодних проекторів або ультрафіолетових ламп.

3D-друк фотополімером впевнено набирає обертів в Києві і по всій Україні. Для цього є ряд причин, і, в першу чергу, це набагато більш висока точність, ніж при FDM-друку .

Замовити 3D-друк фотополімером можна в компанії KLONA. Наші фахівці допоможуть втілити в життя найскладніші проекти і сміливі ідеї.

ВИСОКОТОЧНА 3D-ДРУК: НАШЕ ОБЛАДНАННЯ І ЦІНИ

Принтер ProJet® 6000 HD

Точність: 0,016 мм
Розмір камери (Х, У, Z): 250 * 250 * 250

Матеріали: прозорий і кольоровий фотополімер.
Вартість: від 1,5 долара за грам

ProJet 3500 HD MAX

Точність 0,01-0,02мм на 1см
Матеріали: фотополімери

Вартість: від 390грн. / См³

Режими друку:

HD – висока чіткість
UHD – ультра висока чіткість
XHD – екстримальної висока чіткість

Розмір камери:

 1. Висока роздільна здатність HD – 298 x 185 x 203mm
 2. Ультрависока дозвіл UHD – 203 x 178 x 152mm
 3. Екстрависокі дозвіл XHD – 203 x 178 x 152mm
печатка
друк фотополімером
друк на замовлення

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ 3D-ДРУКУ фотополімером

переваги

 • висока точність у порівнянні з іншими методами друку;
 • гладка поверхня вироби;
 • можливість створення об’єктів високої складності.

недоліки

 • необхідність постобробки вироби (до остаточного затвердіння);
 • обмежений вибір матеріалів;
 • необхідність використання підтримок для друку нависають елементів.

3D-ДРУК фотополімером: ОПИС ТЕХНОЛОГІЇ

3D-друк фотополімером – це створення вироби шляхом пошарового затвердіння рідкого фотополімеру. Залежно від пріменямий технологій затвердіння відбувається за рахунок лазерного випромінювача, світлодіодних проекторів або ультрафіолетових ламп.

SLA-друк (стереолітографія)

Найпоширеніша і доступна технологія друку фотополімером – SLA. У притерся з подібною технологією використовується лазерний випромінювач , Який точково спрямовується на потрібні ділянки матеріалу.

Фотополімер під впливом випромінювання твердне шар за шаром. В результаті виходить єдина конструкція.

Головне достоїнство технології – висока точність друку і можливість виготовлення складних виробів . Однак є і свої недоліки, наприклад, невисока швидкість.

DLP-друк (проекторна стереолітографія)

Технологія схожа з SLA, тільки замість лазерного випромінювача використовуються светодіоідние проектори. На відміну від SLA матеріал засвічується цілими шарами, що збільшує швидкість друку.

Основна особливість такого принтера – його вартість нижча, ніж SLA, однак і точність друку не така висока.

MJM і PolyJet (Багатоструменеві друк)

У даній технології матеріал наноситься за допомогою безлічі сопів і засвічується ультрафіолетовими лампами . У момент нанесення наступного шару попередній вже досить твердий.

Головний плюс цієї технології – можливість створення виробів з різними фізичними характеристиками (Використання різних матеріалів, квітів та ін.)

друк фотополімером
друк фотополімером
друк фотополімером

ТРИВИМІРНА ДРУК фотополімером: СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

3D-друк в медицині

У медицині високоточна 3D-друк застосовується в багатьох сферах, перш за все, це стоматологія . Крім того, на основі даних отриманих при скануванні можна роздрукувати точну копію необхідного органу.

Це допомагає лікарям більш ретельно підготуватися до операції і оцінити всі ризики. Також 3D-друк в медицині застосовується для створення індивідуальних протезів та медичної апаратури.

3D-друк ювелірних виробів

Переваги 3D-друку фотополімером при створенні ювелірних прикрас і різних сувенірів незаперечні. По-перше 3D-друк фотополімером набагато точніша, ніж будь-яка інша.

І надрукувати геометрично складне прикраса не важко . По-друге, створене прикраса або сувенір буде індивідуальним і його зовнішній вигляд обмежується тільки фантазією дизайнера.

Друк дрібних деталей для промисловості

Створення дрібних деталей за допомогою 3D-друку фотополімером – найбільш підходящий спосіб при одиничному виробництві. Оскільки даний метод один з найточніших в порівнянні з іншими методами 3D-друку.

Виготовлення майстер-моделей

Друк фотополімером використовують також для створення майстер-моделей. По-перше, через згадану вже неодноразово точності. По-друге через те, що фотополімер більш підходящий матеріал, ніж звичайний пластик.

ВИСОКОТОЧНА 3D-ДРУК: ОБСЯГ РОБІТ

 1. Підготовка 3D-моделі. На першому етапі готується 3D-модель майбутнього устрою в необхідному форматі.
 2. Вибір технології і прорахунок вартості. Залежно від особливостей і призначення майбутнього устрою, вибирається оптимальна технологія і розраховується вартість 3D-друку.
 3. 3D-друк . Готова 3D-модель завантажується в 3D-принтер і запускається друк.
друк фотополімером
друк фотополімером
друк фотополімером

ДРУК фотополімером: ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТАКИХ ФАКТОРІВ

 • Метод друку. Обраний метод залежить від особливостей вироби, вимог до якості і термінів реалізаціїї проекту. Фахівці компанії KLONA підберуть оптимальний за ціною і якістю метод друку.
 • часу друку . Час друку залежить від габаритів вироби та обраної технології. Чим довше буде друкуватися виріб, тим вище його кінцева ціна.
 • необхідності робити постобработку роздрукованої моделі. Постообработка може включати в себе шліфування, фарбування та інші необхідні процедури.

Якщо Вам необхідно роздрукувати якісне і складний виріб – звертайтеся в компанію KLONA. Ми вміємо вирішувати проблеми!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631