Кольоровий 3D-друк

Повнокольорові 3D-принтери створюють будь-які моделі в 390 000 відтінках. Це дозволяє отримувати фотореалістичні об'єкти (наприклад, фігурки людей або тварин).

Що таке кольоровий 3D-друк?

Кольоровий 3D-друк (fullcolor 3D-printing) – технологія, яка дозволяє отримувати різнокольорові 3D-об’єкти відразу під час друку . При звичайному 3D-друку модель повністю одного кольору, а різнобарвну модель можна отримати шляхом склеювання окремих кольорових елементів або прикрасивши однотонну модель.

Такий процес є досить трудомістким і тривалим. Саме тому кольорова 3Д-друк посилено розвивається останнім часом і користується все більшою популярністю, стаючи простій і доступній технологією. Повнокольорові 3D-принтери створюють будь-які моделі в 390 000 відтінках. Це дозволяє отримувати фотореалістичні об’єкти (наприклад, фігурки людей або тварин).

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ КОЛЬОРОВОГО ДРУКУ НА 3D-принтері

Ціна кольорового 3D друку

Ціна виготовлення кольорових 3D-фігур залежить від складності моделювання об’єкта, його особливостей і обсягу. Вартість друку вироби на 3D принтер ProJet® 660Pro складе від 35 грн / грам.

Термін

Терміни залежать від обсягів робіт і особливостей замовлення. Якщо у вас є готова 3D-модель, термін виготовлення буде обмежуватися тільки швидкістю друку принтера. Якщо вам необхідно створити 3D-об’єкт з нуля, спочатку необхідно зайнятися 3D-моделюванням. Залежно від складності об’єкта, моделювання може зайняти від 3-4 до 14 днів.

Устаткування для 3D-друку кольором

У компанії KLONA ви можете замовити друк на кольоровому 3D принтері ProJet® 660Pro від виробника 3D Systems. У ньому реалізована технологія CJP. Точність друку – до 0,089 мм. Швидкість друку становить 28 мм / год. Професійна якість тепер доступно для будь-яких виробів. Кольоровий 3D-принтер обмежує розміри вироби до 254х381х203 мм.

кольорова 3д-друк
кольоровий друк на замовлення
кольоровий друк
кольоровий друк

Ціна кольорового 3D-друку залежить від таких факторів

  1. Матеріал друку.
  2. Час друку.
  3. Необхідність робити постобработку роздрукованої моделі.

КОЛЬОРОВИЙ 3D-ДРУК: ОБСЯГ РОБІТ

Підготовка 3D-моделі

Тривимірну модель можна підготувати на основі креслень, фотографії або словесного опису. Уже на цьому етапі є можливість докладно розглянути майбутній виріб і внести свої корективи.

Вибір технології, матеріалу і прорахунок вартості

На основі готової моделі і технічного завдання менеджер підбере матеріал і спосіб виробництва. А також розрахує точну вартість виготовлення.

3D-друк

Після підготовки можна приступати безпосередньо до кольорового 3D-друку. Сам процес займає від декількох годин до декількох днів в залежності від розмірів і складності виробу.

послуга кольоровий 3д-друку
кольорова 3д-друк на замовлення
кольорова 3д-друк на замовлення
кольорова 3д-друк на замовлення

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КОЛЬОРВОГО 3D-ДРУКУ

Де використовується кольоровий 3D-друк?

Кольоровий 3D-друк на замовлення стала дуже популярною останнім часом завдяки її затребуваності серед людей, які хочуть реалізувати свої дизайнерські або архітектурні рішення. Однак вона знаходить своє застосування в багатьох інших областях.

Застосування кольорового друку обмежується лише призначенням вироби. Це пов’язано з тим, що композитні матеріали, які використовуються для друку 3D-моделей в кольорі, не відрізняються високою механічною міцністю і стійкістю до води. Тому небажано застосування кольорового друку для створення деталей складних механізмів, які повинні витримувати постійні навантаження. При замовленні 3D-друку варто це враховувати. Зверніться в компанію KLONA за вибором оптимального способу виробництва вашого вироби.

3D-друк сувенірів

Кольорова 3D-друк фігурок людей є дуже популярним замовленням. Сучасні технології 3D-сканування дозволяють швидше отримати 3D-модель людини, доопрацювати її і відправити в друк.

Кольоровий друк дозволяє відразу отримати повноколірний сувенір . В якості сувенірів також можна роздрукувати будь-які інші фігури – тварин, персонажів, будівлі або об’ємні картини. Ми надаємо послугу 3D-моделювання для створення будь-яких фігур.

3D-друк іграшок

Кольорова 3D-друк дозволяє роздрукувати будь-які яскраві красиві іграшки з гіпоалергенних матеріалів. Відсутність кріплень і рухомих частин робить іграшку ще більш безпечною. Поширеним є друк іграшок-персонажів з мультфільмів. така фігурка стане відмінним подарунком, як для маленького, так і дорослої дитини.

3D-друк упаковки

3D-принтери використовуються для друку упаковок і пляшок в оригінальному розмірі. Це дозволяє продемонструвати упаковку замовнику або фокус-групі для оцінки її зручності .

З появою повнокольорових принтерів з’явилася можливість виготовлення прототипів в кольорі – з етикеткою і нанесенням текстури. Це дозволяє оцінити дизайн і колірне оформлення упаковки.

3D-друк предметів інтер’єру

3D-друк дозволяє створити інтер’єр своєї мрії – будь-який Мелкогабаритная предмет можна роздрукувати в кольорі.

3D-друк ландшафтів

За допомогою кольорового 3D-принтера можна відразу отримати об’ємну кольорову карту з усіма елементами ландшафту (дерева, озера, гори).

Такі геоінформаційні системи можуть бути використані для інженерних рішень або в навчанні. Замовити кольорову 3D-друк ви можете в компанії KLONA. Ексклюзивний виріб стане відмінним подарунком або предметом інтер’єру вашого будинку.

3D-друк прикрас

Кольоровий друк на 3D-принтері може бути використана як для виготовлення повноцінних прикрас, так і для створення прототипів. Їх створення займає у ювелірів багато часу і є невід’ємним етапом виробництва ювелірних прикрас. Повнокольоровий 3D-друк дозволяє заощадити час на підготовчі процедури.

Кольоровий 3D-друк в архітектурі

Кольоровий друк користується великим попитом для демонстрації архітектурних рішень – від макетів будівель до цілих мікрорайонів з дорогами і деревами. В даному випадку 3D-друк кольоровим композитом у багато разів економить час за рахунок того, що макет не потрібно додатково розфарбовувати. Крім того, висока якість макета підкреслить професійність роботи.

Використання кольорового друку в дрібносерійне виробництво


Сьогодні кольорова 3D-друк розширює свою нішу в сфері дрібносерійного виробництва. Кольорові 3D-принтери використовують для виробництва ексклюзивних виробів на замовлення обмеженими партіями.

Наприклад, дрібносерійну 3D-друк фігурок замовляють при проведенні конференцій, семінарів та змагань як сувенір для учасників. Також повнокольоровий медаль – відмінний 3D-сувенір для співробітників за добре виконану роботу.

Давайте творити майбутнє зараз! Звертайтеся в компанію KLONA за кольоровий 3D-печаткою і створюйте свої шедеври!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631