Серійне виробництво виробів із пластику

Збільшення кількості випущених виробів може як збільшувати вартість, так і зменшувати її. Наприклад, при литті пластика під тиском збільшення тиражу приводити до зменшення собівартості одного виробу.

Штучне виробництво пластикових виробів на замовлення

Штучним вважається таке виробництво пластмасових виробів, коли необхідно виготовити від 1 до 20 одиниць. Як технології найчастіше вибирають 3D-друк , Це найбільш підходящий спосіб по ряду причин. А саме: оптимальна вартість і простота процесу . Однак є і невеликі недоліки: обмеження в габаритах вироби і невисока швидкість 3D-друку.

Вартість виробництва виробів із пластику на замовлення на 3D принтері залежить від обраного матеріалу і технології.

Дрібносерійне виробництво пластмасових виробів

Дрібносерійним вважається виробництво пластикових виробів від 20 до 300 штук. При такій кількості необхідних виробів використовується виробництво методом лиття пластика в силіконову форму. За якістю такий метод трохи поступається лиття під тиском в прес-форму, проте для виготовлення невеликої партії – це оптимальний варіант.

Вартість виробництва пластикових виробів на замовлення таким методом становить від 2000 грн (мінімальна партія) . За детальним розрахунком і безкоштовною консультацією з інших питань, звертайтеся до наших менеджерів.

Багатосерійне виробництво виробів із пластику

Багатосерійне виготовлення пластикових виробів на замовлення – це виробництво 300 і більше штук. При таких партіях використовується метод лиття пластмас під тиском. це найбільш точний спосіб виготовлення пластикових виробів. Однак в той же час і самий ресурсозатратне. Тому виробництво деталей з пластику на замовлення методом лиття під тиском виправдано тільки тоді, коли необхідно виготовити велику партію.

Вартість мінімальної партії становить 10000 грн. За більш точним розрахунком звертайтеся до менеджера компанії KLONA.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Метод виготовлення пластикових виробів

Різні методи передбачають різний обсяг підготовчих робіт.

тираж виробів

Збільшення кількості випущених виробів може як збільшувати вартість, так і зменшувати її. Наприклад, при литті пластика під тиском збільшення тиражу приводити до зменшення собівартості одного виробу.

Габаритні розміри пластикових виробів

Чим більше виріб, тим більше пластика знадобиться для його виробництва. Також зі збільшенням розмірів, росте складність підготовчих робіт : 3D-моделювання, виготовлення прес-форми і т.д.

Складність геометрії вироби

Складний виріб з безліччю невеликий деталей ускладнює весь процес виготовлення і затягує його за часом . Відповідно, збільшується і вартість.

Вимоги до кінцевого вигляду виробу

Вимоги до кінцевого вигляду виробу можуть вплинути на вибір методу виробництва. До того ж, виробу може знадобитися постобработка, що підвищить вартість виробництва пластикового вироби на замовлення.

Терміни реалізації проекту з виробництва пластикових виробів

Всі перераховані вище критерії визначають остаточний термін реалізації проекту. Іноді необхідно виготовити партію пластикових виробів в точно визначений замовником строк. Все це впливає на остаточну вартість.

виробництво виробів із пластику на замовлення
замовити вироби з пластику
виробництво пластикових виробів

ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ: ОБСЯГ РОБІТ

Вибір оптимального методу виробництва деталі з пластика на замовлення

Вибір методу виробництва найчастіше залежить від необхідного тиражу. Однак на це впливають і інші фактори, наприклад, кінцевий вигляд виробу, терміни реалізації проекту і т.д. Підбір оптимального методу здійснює менеджер після отримання всіх необхідних даних від замовника. Однак попередньо визначити найбільш підходящий метод виробництва, ви можете за допомогою цієї схеми.

складання ТЗ

Після вибору оптимального способу виготовлення пластикових виробів на замовлення, з’ясовуються додаткові дані. На цьому етапі важливо врахувати всі тонкощі і нюанси , Тому що від цього буде залежати якість майбутнього виробу.

Створення 3D-моделі деталі з пластика на замовлення

3D-модель вироби – це віртуальна копія майбутнього виробу в 3D-форматі. Скласти модель можна за кресленням, словесним описом або фотографії .

Уже на цьому етапі можна подивитися на майбутній виріб, і при необхідності опрацювати деякі деталі і виправити недоліки.

Створення прес-форми чи силіконової форми

Залежно від обраного способу виробництва створюється силіконова або металева прес-форма. Якщо в якості методу виробництва була обрана 3D-друк, то створення форми не потрібно. Модель просто завантажують в принтер і запускають друк.

Тестова виливок деталі з пластика

Тестова виливок необхідна для того, щоб перевірити всі особливості майбутнього виробу. Перший готовий зразок перевіряється на якість поверхні, відповідність вимогам міцності, функціональність і т.д.

Якщо перший зразок вироби вийшов не таким, як очікувалося, то вносяться правки . Зміни можна вносити як у 3D-модель вироби, так і в силіконову або прес-форму.

Запуск виготовлення деталей з пластику на замовлення

Коли все готово і перевірено, можна запускати виробництво пластикових виробів.

Велика або дрібна партія, просте або складне виріб – все це під силу фахівцям компанії KLONA. Звертайтеся до нас, ми підберемо оптимальний спосіб вирішення вашого завдання.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631