Штучний і дрібносерійне виробництво виробів із пластику

Весь процес займає від кількох днів до кількох тижнів в залежності від складності пристрою. Виготовлення виробів із пластику за допомогою сучасних технологій дрібносерійного виробництва гарантує виробам високу якість, точність і гарний дизайн, і до того ж не вимагає значних фінансових вкладень.

Дрібносерійне виробництво має на увазі під собою виготовлення пластикових виробів (всіляких деталей, запчастин, приладів, корпусів):

 • поштучно – за допомогою 3Д-друку – практикується штучне виробництво до 20 одиниць виробів;
 • невеликою партією – за допомогою вакуумного лиття в силіконові форми – від 20 до 1000 одиниць виробів.

Вартість дрібносерійного виробництва виробів із пластику залежить від:

 • складності виробів;
 • необхідного тиражу;
 • вимог до якості виробу;
 • термінів реалізації проекту.

ПЕРЕВАГИ дрібносерійного виробництва:

 • швидкість – за короткий проміжок часу можна створити кілька десятків або сотень виробів;
 • наочність – створений прототип дозволяє не тільки оцінити проект в реальності, але і протестувати його.
 • демонстративність – за допомогою готового прототипу опитування споживачів (фокус-груп) стають більш результативними і достовірними.
 • вибір – завдяки швидкості виготовлення прототипу , Ви можете змінювати і вибирати різні матеріали або способи прототипирования.

Етапи виробництва пластикових деталей за допомогою вакуумного лиття в силіконові форми:

 • Підготовка зразка вироби – готового прототипу. Якщо у вас немає прототипу, то необхідно спочатку створити його 3Д-модель, а потім надрукувати на 3Д-принтері.
  ВАЖЛИВО! Деякі замовники віддають в якості прототипу вже готовий виріб, яке вони хочуть розтиражувати, але слід пам’ятати, що завжди існує ризик псування і шлюбу. А тому ми рекомендуємо використовувати технічний прототип.
  Також врахуйте, що якщо не нанести захисний шар на прототип, то з його допомогою можна буде виготовити тільки одну зворотну силіконову форму.
 • Виготовлення силіконової форми. На основі технічного прототипу створюється силіконова зворотна форма для лиття.
  Ми використовуємо тільки якісний силікон для виготовлення зворотних силіконових форм, що в подальшому дозволяє відливати максимальну кількість виробів без дефектів і шлюбу.
 • Лиття . Нагрітий до певної температури пластик заливається в силіконову форму, де під впливом вакууму рівномірно розподіляється і повністю повторює її форму. Вакуумна середовище також забезпечує видалення з нагрітого полімеру бульбашок газу і повітря, які можуть утворитися в процесі змішування компонентів. Мінімальна товщина пластикових виробів, що виготовляються за допомогою вакуумного лиття, – 0,1 мм. Після того як пластик застиг, готовий виріб виймається з форми і та вже готова до заливання нової порції пластика.
виробництво виробів на замовлення
дрібносерійне виробництво виробів
замовити виробництво виробів

Штучний дрібносерійного виробництва МЕТОДОМ 3D-ДРУКУ

Етапи виробництва пластикових виробів методом 3D-друку

 1. Розробка 3D-моделі виробу за допомогою спеціальних програм.
 2. Запуск 3D-друку.
 3. Постобработка (шліфування, видалення підтримують структур і т.д.)

Весь процес займає від кількох днів до кількох тижнів в залежності від складності пристрою. Виготовлення виробів із пластику за допомогою сучасних технологій дрібносерійного виробництва гарантує виробам високу якість, точність і гарний дизайн, і до того ж не вимагає значних фінансових вкладень.

Штучний і дрібносерійне виробництво пластикових виробів у компанії KLONA – це швидко, якісно і надійно!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631