Ми відкриваємо цикл статей про команду KLONA. Перше, про кого я сьогодні розповім – керівник проектів, Артемій Дробязко. Артем розповів мені про роботу, відпочинок і те, що його надихає. Про все це читайте нижче.

Як проходить твій робочий день?

Мій робочий день починається о 8:30, і перше, що я роблю, – складаю список завдань на день. Потім прикидаю, скільки часу займе кожна з них. Роблю каву та приступаю до роботи.

Розкажи докладніше, що входить до твоїх обов’язків

Всі мої завдання можна розділити на дві великі групи: стратегічні та оперативні. Стратегічні – це завдання розвитку напрями загалом. Вони забирають більшу частину мого часу. Оперативні – це робота із залучення клієнтів та обробці вхідних запитів.

Керівник проектів – Артемій

Що ти любиш у своїй роботі найбільше?

Важко виділити щось конкретне. Я люблю спілкуватися з клієнтами та вникати у деталі нових проектів. Напевно, моя улюблена частина – це проводити презентацію виконаної роботи. Приємно бачити результати та отримувати зворотний зв’язок від замовника.

Розкажи про найцікавіший проект у компанії

Один із моїх перших проектів – проектування ландшафтно-архітектурного макета. Завдання було таке: змоделювати та виготовити макет реально існуючого півострова. Завдання ускладнювалося тим, що необхідно було виготовити велику кількість дрібних об’єктів, що максимально схожі на оригінал. Ми дуже довго працювали над цим проектом, і я багато чого навчився у процесі.

3D-друк KLONA

Найбільша складність, з якою ти стикався на роботі

Найскладніше пояснити клієнтам, що промисловий дизайн – це не просто красива картинка, а створення функціонального приладу, який буде продаватися. Часто ми спостерігаємо недооцінку виконаної нами роботи та деяке її нерозуміння. Через це іноді трапляються невеликі розбіжності.

Що тебе надихає?

Основний показник моєї роботи – це прибуток. Тому, насамперед, це, звісно, ​​гроші. А ще те, що ми допомагаємо створювати пристрої, які роблять життя людей простішим. Ми разом із своїми замовниками змінюємо світ. core/paragraph Це дуже добрий мотиватор для мене.

Керівник проектів та менеджер KLONA

Опиши свій ідеальний відпочинок

Для мене не так важливо де проводити відпустку, як із ким. Я їжджу відпочивати із сім’єю та друзями. Для мене ідеальне місце для відпочинку – таке, де можна переглянути різні пам’ятки та відпочити на пляжі. Наприклад, я давно хочу відвідати музей Сальвадора Далі в Іспанії.

Що на твою думку найважливіший ресурс у компанії та чому?

Безумовно, це час. Його нам часто не вистачає. А ще – команда, яка розуміє мету і разом шукає шляхи її досягнення.

Робоче місце керівника проектів

Така цікава бесіда вийшла у нас. Ми й надалі розповідатимемо вам про нашу команду, людей, які змінюють світ. Залишайтеся з нами!