3D-моделювання для ЧПУ

3D моделювання для ЧПУ - процес, з якого починається виготовлення прототипу. Створити прототип вироби сьогодні досить просто, як і виготовити прес-форму, для цього застосовуються технології швидкого прототипування і зокрема така технологія як 3д фрезерування.

Створення 3d моделей ( 3d моделі для ЧПУ ) І прототипування – необхідний крок перед запуском виробничих процесів. Якщо дизайн нового продукту вже готовий, але у вас все одно залишаються сумніви з приводу його естетичності і ергономіки, адже не завжди ескізи в реальності виглядають, так як замислювалося – тоді вам необхідно створити прототип вироби (Одиничний екземпляр продукту).

3D моделювання для ЧПУ – процес, з якого починається виготовлення прототипу. Створити прототип вироби сьогодні досить просто, як і виготовити прес-форму, для цього застосовуються технології швидкого прототипування і зокрема така технологія як 3д фрезерування. 3д-фрезерування – це метод обробки матеріалів, за допомогою якого відбувається створення потрібної виробнику 3d-моделі. Для створення 3д-моделей шляхом 3d-фрезерування застосовується фрезерний верстат з числовим програмним управлінням (ЧПУ).

При цьому виробник отримує 3d-моделі для ЧПУ швидко і високої якості, а процес виробництва відбувається безперервно і в багатоетапному режимі.

компанія KLONA має в своєму арсеналі фрезерні верстати з ЧПУ, для виконання робіт будь-якої складності. Перш ніж приступити до виготовлення моделі, наші інженери допоможуть вам створити 3d моделі для верстатів ЧПУ в професійних графічних програмах.

3d моделі для ЧПУ
3d моделі для ЧПУ
3d моделі для ЧПУ

3D-фрезерування

3D-фрезерування – це метод створення заданих об’ємних форм за допомогою фрезерного верстата з ЧПУ з обраного замовником матеріалу. Сучасний верстат з ЧПУ високоточний і дає можливість надати готовому виробу будь-яку конфігурацію і форму, незалежно від її складності та матеріалів виготовлення.

Застосування 3d-фрезерування:

 • виготовлення технологічного оснащення: прес-форми, майстер-моделі, штампи, матриці та ін .;
 • створення презентаційних макетів (макетування);
 • виробництво рекламних об’єктів (плоских і об’ємних);
 • фігурна порізка;
 • виготовлення меблевої фурнітури і т.д.

3D-фрезерування може бути виконано з наступних матеріалів:

 • пластик – ABS, полістирол, поліетилен, полікарбонат;
 • метал (чорний і кольоровий) – мідь, алюміній, сталь і ін .;
 • композитні полімери (з добавками ефірних смол і скловолокна);
 • камінь;
 • деревина, композитні матеріали з деревини (ДСП, ДПВ, фанера, МДФ).

Етапи 3D фрезерування на верстаті ЧПУ

1 етап – розробка інженерної 3d моделі вироби (3d моделі для ЧПУ) – створення моделі відбувається в професійних комп’ютерних програмах для роботи з 3д-графікою.
2 етап – підготовка 3d моделі для верстатів з ЧПУ – вибір інструментарію і написання програми (алгоритму послідовних кроків) для роботи фрезеровочного верстата з ЧПУ.
3 етап – фрезерування пробної, перевірочної заготовки , В якості матеріалу для виробу використовується пластик. Пробна заготівля дозволить виправити наявні у вироби недоліки з мінімальними витратами, в якості матеріалу вибирається пластик, в зв’язку з його низькою вартістю щодо інших матеріалів, наприклад, металу.
4 етап – виготовлення 3d моделей в чистому варіанті , З урахуванням внесених коригувань на попередньому етапі.

Успіх кінцевого результату складного процесу фрезерування, в першу чергу, залежить від розробки 3д-моделі для станка ЧПУ – 3d моделювання для ЧПУ.

3d моделювання для ЧПУ
3d моделювання для ЧПУ
3d моделювання для ЧПУ
3d моделювання для ЧПУ

3D-МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ ЧПУ

Створення 3d моделей для верстатів ЧПУ здійснюється за допомогою професійного програмного забезпечення для роботи з тривимірною графікою. Як правило, при цьому використовуються принципи такого виду тривимірного моделювання, як твердотельное моделювання.

твердотільне моделювання – процес проектування об’єкта, який має всі властивості фізичного тіла. 3D-моделі предметів, отриманих таким шляхом, більш деталізовані, вони відображають навіть найнезначніші складові об’єкта.

Основні переваги твердотільного моделювання:

 • максимально реалістична тривимірна модель;
 • автоматичне форматування креслень;
 • легкість внесення коригувань в створену 3д-модель;
 • значна економія часу за рахунок можливості застосування шаблонів і інтеграційних програм і ін.

ПРОГРАМИ твердотільного моделювання

3d моделювання для ЧПУ досить складний процес, для того щоб його спростити і автоматизувати застосовується САПР – система автоматизованого проектування – сукупність інструментарію і засобів автоматизації, що використовуються в процесі проектування об’єктів.

Серед численних систем твердотільного моделювання можна виділити кілька основних: CADDS5, PowerShape, SolidEdge і T-Flex CAD . Кожна і з систем має свої переваги і недоліки, а вибір системи ґрунтується, як правило, на складності виконуваного завдання і терміни.

Найбільший в світі постачальник програмного забезпечення САПР – корпорація Autodesk, яка постачає продукт AutoCAD . Це одна з передових програм в області 3d моделювання для ЧПУ. Багатофункціональна і проста в застосуванні. Зручний програмний продукт, за допомогою якого реалізується створення 3d моделей і 2d моделей. +

Програми, призначені для твердотільного моделювання, засновані на принципі «конструктивна блокова геометрія (CSG)», завдяки чому з їх допомогою можна без проблем створювати складні форми 3д-об’єктів. Крім програмних продуктів Autodesk, можна виділити також SketchUp і Tinkercad. Твердотільне моделювання при створенні складних форм використовує більш прості форми – циліндр, куб, піраміда і т.д.

Переваги програм твердотільного моделювання:

 • простота і інтуїтивність процесу моделювання;
 • можливість проведення точних вимірювань;
 • забезпечення герметичності і цілісності об’єктів складних форм.

По закінченню процесу твердотільного моделювання замовник отримує готові 3d моделі для верстатів з ЧПУ, які з легкістю можна перевести в машинний код.

В компанії KLONA працюють одні з кращих фахівців у сфері 3d-моделювання. Наші професіонали допоможуть вам у розробці точних і функціональних твердотільних 3d моделей для ЧПУ. Крім того, ми надаємо послуги 3D фрезерування . Ви без сумнівів можете нам довірити виготовлення 3d моделей.

Єдине, що від вас вимагається це ваша унікальна ідея. Сміливо реалізуйте свої задумки, навіть якщо ви вже терпіли невдачі, а компанія KLONA вам в цьому допоможе. Пам’ятайте: «Коли одні двері закривається, відкривається інша. А ми часто з таким жадібним увагою дивимося на зачинились двері, що зовсім не помічаємо відкрилася »- слова відомого винахідника Олександра Грем Белла, який подарував світові телефон, аудіометр, сучасний металошукач, один з перших аеропланів і багато іншого. Наполегливо йдіть до своєї мети, і незабаром ваш стартап стане великомасштабним виробництвом!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631