Доробка 3D-моделі

Навіть при якісному 3D-скануванні виникають проблеми з моделлю через зношеність або недолік об'єкта. Доробка 3D-моделей допомагає прибрати полігональні дірки та шуми, зробити перетин граней більш точними.

Доробка 3D-моделі – це виправлення, а також уточнення деталей 3D-моделі з метою ліквідації помилок або для підготовки приладу до виробництва після прототипування.

Для чого потрібне доопрацювання 3D-моделей

  • при виявленні неточностей у 3D-моделі після створення виробничого прототипу;
  • для виправлення помилок у вже готовій моделі;
  • для покращення якості моделі після 3D-сканування.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДОРОБКА 3D-МОДЕЛЕЙ

3D-друк

Модель повинна відповідати всім вимогам коректного виробництва на 3D-принтері. Вона має бути гарної якості та у форматі STL. Важливий фактор успішного виробництва – це вирівняні нормалі (вектори), відсутність незамкнених полігонів та порушеної типології. Складні та великі об’єкти мають бути розділені на окремі прості геометричні форми для більш точного друку. Якщо об’єкт потрібно виробляти у кількох кольорах, кожен фрагмент іншого кольору має бути розроблений окремо.

Доробка 3D-моделей для лиття

Вимоги до моделей різняться залежно від виду виробництва.

Дороблення моделей для 3D-сканування

Навіть при якісному 3D-скануванні виникають проблеми з моделлю через зношеність або недолік об’єкта. Доробка 3D-моделей допомагає прибрати полігональні дірки та шуми, зробити перетин граней більш точними.

ЕТАПИ ДОБРОТКИ 3D-МОДЕЛІ

складання ТЗ

Відбувається уточнення завдань доопрацювання 3D-моделі. Відповідно до них розробляється план роботи. Уточнюється ціна та терміни. Призначаються відповідальні за виконання робіт. У результаті підписується контракт.

Внесення коригувань та поправок для доопрацювання 3D-моделі

Коригування залежить від типу завдань та виробництва. Можливе внесення покращень у вже готову модель. Якщо в 3D-моделі, яка була надана на переробку фахівцям KLONA, є безліч помилок, її краще і набагато дешевше буде переробити з нуля. Як це зробити дивіться тут.

Замовте доробку 3D-моделі у компанії KLONA.
Підготуємо виріб до виробництва, виправимо помилки, доведемо модель до досконалості після сканування.
Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи в інженерному напрямку.

Зверніться до менеджерів за деталями.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631