Розробка корпусу нового приладу

Професійні працівники компанії виготовлять корпус для приладів різного дизайну. Кожен виробник обладнання потребує цікавої уваги дизайну корпусу приладів, наші дизайнери знають як залучити клієнта, і створять абсолютно унікальний дизайн корпусу для вашого приладу.

Корпус є важливим елементом будь-якого приладу, покупець вибираючи пристрій в першу чергу звертає свою увагу на корпус. У вітчизняних розробників приладів з’явилася можливість оформляти замовлення на корпуси різного дизайну. Ми пропонуємо послуги виготовлення корпусів в Україні за доступною ціною.

Створення корпусу

Виготовлення пластмасових корпусів високотехнологічний процес реалізується на сучасному обладнанні. Звертаючись до нашої компанії, Ви отримаєте виріб, який підійде для вашої продукції. Наша компанія працює в Україні не перший рік, ми маємо великий досвід виготовлення корпусів різного типу. Виробники, користуючись послугами компанії, отримують корпуси високої якості, які ідеально підходять приладам. Досвідчені фахівці врахують всі особливості приладу, для якого виготовляється корпус.

Дизайн корпусу

Професійні працівники компанії виготовлять корпус для приладів різного дизайну. Кожен виробник обладнання потребує цікавої уваги дизайну корпусу приладів, наші дизайнери знають як залучити клієнта, і створять абсолютно унікальний дизайн корпусу для вашого приладу. Завдання наших дизайнерів дізнатися цільову аудиторію, на яку орієнтується виробник приладу, після чого професіонали створять дизайн, який неодмінно приверне увагу людей.

Дизайн корпусу
розробка корпусу
створення корпусу

ВИГОТОВЛЕННЯ КОРПУСУ

Етапи виготовлення пластмасових корпусів

Для виготовлення корпусу з пластику потрібно буде дізнатися всі параметри приладу, щоб створити правильну форму корпусу. Особливо важливо продумати конструкцію корпусу приладів. Найскладнішим процесом у виготовленні корпусів вважається лиття пластмаси. Виробництвом корпусів повинні займатися справжні професіонали, які мають великий досвід роботи із пластмасою. Професійна команда нашої компанії вважається однією з найкращих в Україні, кожен працівник – дипломований спеціаліст. Правильне проектування згідно з усіма параметрами приладу дозволяє уникнути дефектів та виробничих шлюбів, що значно знижує витрати на виготовлення оснастки.

Однією з основних помилок розробників електронної техніки є проектування корпусу після завершення начинки. Дизайнера і конструкторам складно вибрати вигідне рішення, що може спричинити збільшення габаритів, постраждає ергономіка, і зовнішній вигляд приладу. Якщо вести послідовну розробку начинки та корпусу, Ви запустите прилад у виробництво значно пізніше, на відміну від паралельної розробки.

Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть знайти вигідне рішення, яке ідеально підходитиме приладу. Виготовлення пластмасових корпусів проходить чотири етапи:

  1. з’єднання деталей корпусу;
  2. нанесення написів;
  3. виробництва клавіатури;
  4. виведення світлодіодного індикатора.

Процес з’єднання пластмасових деталей

АБС деталі кріпляться за допомогою шурупів. Кріплення за допомогою шурупів можна розбирати не більше 10 разів. Якщо виріб серійного випуску, то на виробництві шурупи можуть йти вже прокручені. Для страхування на кожне з’єднання вводять кілька додаткових шурупів.

З’єднання на гвинтах дуже міцне і надійне, цей вид з’єднання дозволяє проводити багаторазовий монтаж, забезпечує гарне з’єднання. Гвинти можна використовувати навіть для найтендітніших матеріалів.

Найдешевшим способом закріплення вважається засувка. Ефективний спосіб кріплення корпусів приладів. Якісна засувка довго і надійно скріплюватиме пластмасові вироби.

створення корпусу
корпус для реа
дизайн корпусу Україна

Написи на корпусі

За допомогою шовкографії наносяться написи на пластмасові вироби. Вигідний та ефективний спосіб нанесення будь-якого напису на пластмасову плоску поверхню. При необхідності нанесення напису на іншу поверхню, скористайтесь тамподруком. У ціні тамподрук дорожчий? але якість набагато вище шовкографії.

Виготовлення пластмасових форм

Виготовлення пластмасових корпусів відбувається на спеціальному обладнанні. Форму надають за допомогою пресу. Розплавлений пластик упорскують у спеціальну порожнину, після чого його охолоджують.

Матеріал

Найпопулярніший і якісний матеріал для виготовлення пластикових корпусіввважається АБС. Хороші експлуатаційні характеристики зробили матеріал невід’ємною частиною виробництва пластикових корпусів для різних приладів.

Наша компанія виготовить пластикові корпуси найвищої якості за доступною ціною. Ми даємо гарантії, що зрештою Ви отримаєте корпуси, які повністю підійдуть під виготовлені електричні прилади. Замовляючи, корпуси у нас ви купуєте вироби у вітчизняного товаровиробника, а також зможете контролювати весь процес виробництва корпусів.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631