Розробка дизайну інтерфейсу приладу

Інтерфейс - основа оцінки покупцем товару. Багатофункціональний дизайн може виглядати привабливо, але сильно ускладнювати процес роботи з системою.

Розробка дизайну інтерфейсу: навіщо це потрібно?

комфортне взаємодія між людиною і технікою забезпечує інтерфейс . Дизайнер в розробці повинен реалізувати принцип «Інтереси користувача понад усе» , Тому до проектування дизайну інтерфейсу найкраще приступати на етапі складання технічного завдання для приладу або продукту.

інтерфейс – основа оцінки покупцем товару. багатофункціональний дизайн може виглядати привабливо, але сильно ускладнювати процес роботи з системою. Тому якщо на етапі знайомства користувач змушений знову і знову звертатися до інструкції, інтерфейс потрібно доопрацювати .

Ціна на дизайн інтерфейсу залежить від:

  • кількості розроблених концептів і рендерів;
  • обсягу правок за обраним концепту;
  • термінів реалізації проекту.

Вартість і терміни

KLONA проектує дизайн інтерфейсу приладу від 14 днів

Середня ціна від 15 тисяч гривень.

ПРИНЦИПИ РОЗРОБКИ ІНТЕРФЕЙСУ У КОМПАНІЇ KLONA

Природність в розробці дизайну інтерфейсу

коли користувач не змінює звичний для нього спосіб діяльності . Людина не повинна міркувати яку кнопку йому натиснути або чим клацнути на приладі, адже правильно створений інтерфейс не відволікає його від роботи . Важливо подбати також про покроковому переході користувача від однієї дії до іншого і підтримати це дизайном.

узгодженість

узгодженість при розробці дизайну інтерфейсу з попередніми або схожими розробками. Користувачеві легше переносити вже наявні знання на нові завдання і не витрачати час на вивчення відмінностей в інструкціях.

Скасування та виправлення дій в дизайні інтерфейсу

Багато вивчають особливості роботи з продуктом шляхом проб і помилок, тому включення кнопок «скасування» – ефективний хід.

візуальна складова

візуальна складова в проектуванні інтерфейсу сприяє організації інформації Вирішення повинні отримувати візуальне і звукове підтвердження того, що прилад сприйняв команду. Розмір і щільність шрифту вказує на ступінь важливості інформації або порядок виконання дій . кольорові елементи привертають погляд і мають асоціативний аспект , Адже об’єкти одного кольору сприймаються як взаємопов’язані.

Як визначити якість в проектуванні інтерфейсу?

  • час , За яке непрофесійний користувач освоїть систему приладу.
  • тривалість збереження отриманих навичок говорить про ефективність і лаконічності зробленого інтерфейсу.
  • швидкість , З якої користувач виконує завдання за допомогою приладу.
  • задоволення при роботі з продуктом.
розробка інтерфейсу приладу
створення інтерфейсу приладу
послуги проектування дизайну приладу
дизайн інтерфейсу приладу на замовлення

ІНТЕРФЕЙС НА ЗАМОВЛЕННЯ: ЕТАПИ РОБОТИ

Розробка технічного завдання

Розробка технічного завдання в проектуванні інтерфейсів передбачає обговорення ключових моментів створення продукту. ТЗ входить в договір замовлення, адже він включає в себе порядок роботи і терміни виконання, основні завдання та очікування сторін.

Маркетингове дослідження

Маркетингове дослідження в створенні дизайну інтерфейсу проводиться з метою виділення потреб цільової аудиторії.

Пошук референсів

Дизайнер вивчає досвід аналогічних проектів з усього світу для точного відтворення ергономіки на контрольних і индикационного панелях.

Створення концептів в проектуванні інтерфейсу

Дизайнер робить замальовки, ескізи або креслення варіантів вироби. Продумуються основні параметри дизайну майбутнього виробу, такі як колірна гамма, схема розміщення і форма кріплення.

Доопрацювання вибраного концепту

Доопрацювання вибраного концепту дизайну інтерфейсу проводиться після затвердження замовником кращого варіанту. Уточнюються всі деталі дизайну, ретельно перевіряються параметри і форми приладу.

Візуалізація і рендеринг

Візуалізація і рендеринг в створенні інтерфейсу на замовлення дозволяє оцінити дизайн замовлення з урахуванням освітлення і перспективи.

Створіть зручний і запам’ятовується інтерфейс разом з KLONA.

Зв’яжіться з менеджерами.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631