Розробка геометрії прес-форми для ПЕТ-пляшки та каністри

Використовуючи спеціальні прес форми для лиття пластмас можна отримати вироби, які будуть відрізнятися за формою та об'ємом, завдяки чому їх можна використовувати для різних рідин.

Навіщо потрібна прес-форма?

Якісне виготовлення прес-форм для пластикових каністр та пляшок є сьогодні досить актуальним виробництвом, оскільки з кожним роком затребуваність таких виробів стабільно збільшується.

Використовуючи спеціальні прес форми для лиття пластмас можна отримати вироби, які будуть відрізнятися за формою та об’ємом, завдяки чому їх можна використовувати для різних рідин.

Сучасне обладнання та широкий асортимент виробів

Компанія KLONA пропонує увазі відвідувачів повний спектр послуг з проектування, розробки та виробництва прес форм потрібного розміру та фактури. Працюючи на ринку України протягом кількох років, організація зуміла значно розширити своє виробництво, встановивши сучасне технологічне обладнання. При цьому у сферу діяльності компанії входить виробництво не лише гнучких пластикових упаковок та каністр, а й скляних пляшок.

прес форми для пластикових каністр
прес форми для пластикових пляшок
прес форм для ПЕТ

Проектування із включенням можливостей 3D анімації

Завдяки досягненням комп’ютерної графіки та цифрових можливостей існує можливість розробити таку тару, яка максимально задовольнятиме інтереси замовника. Будь-які прес форми пет починаються із задуму, яку замовник повідомляє нашому проектувальнику, після чого складається проект. Сучасні комп’ютерні програми дозволяють візуалізувати картинку чітко та ясно, представивши її у 3D анімації. Це полегшує сприйняття майбутнього виробу, даючи можливість у разі потреби внести потрібні корективи.

Компетентна допомога від професійних інженерів-конструкторів

Наша компанія пишається своїми професійними працівниками, які не тільки відповідально підходять до виконання взятих на себе зобов’язань, а й розробляють якісно нові форми для бутелів. З їх допомогою прес форма пет створюється з урахуванням усіх деталей, що робить її унікальною та неповторною.

Злагоджена робота команди дизайнерів, проектувальників та 3Dмодельєрів надає дієву допомогу у наступному:

  1. Підготовка та розробка нового скетч-проекту на потрібну тематику.
  2. Створення унікальної геометрії, конструкції та форми пластикової чи скляної каністри, пляшки.
  3. Удосконалення вже існуючої форми з урахуванням сучасних тенденцій, популярності та моди.
  4. Виготовлення прототипу пляшки із силікону, друк форми на 3D принтері.
  5. Розробка прес-форми для видування пляшок необхідного обсягу.
  6. Адаптація виробу під певну форму тари чи упаковки.

Сучасні технологічні лінії

Крім красивого та унікального дизайну пляшки, багато що залежить ще й від її якості, оскільки кожен замовник має бути цілком упевнений, що виріб витримає існуючі навантаження. Сучасне технологічне обладнання включає іноземне обладнання, яке гарантує отримання хороших товарів. Сировина, що використовується, має високу якість, що підтверджується сертифікатами екологічної відповідності встановленим нормам. Довговічність виробів підтверджується не лише гарантією якості, але й позитивними відгуками замовників.

Прес-форма для пляшок
Прес форма
Розробка прес-форм

ЯКІСНІ ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ KLONA

Постійний розвиток виробництва та пошук нових рішень

Важливо відзначити, що наша компанія KLONA, незважаючи на високий рівень свого розвитку, не стоїть на місці, а продовжує шукати нові методи та технології у виготовленні товарів. Виробництво прес форм у нас – це повна гарантія якості та надійності асортименту пластикових і скляних виробів, що випускається. При цьому ПЕТ-тара має хорошу стійкість до агресивних впливів, а тому може використовуватися не тільки для харчових, але і технічних рідин (машинні олії, тосол, дистильована вода та інше). Завдяки цьому з нами вже співпрацюють багато великих підприємств, які знайшли в нас надійного та вірного партнера.

Тільки вигідна співпраця

Підбиваючи підсумки всього вищевикладеного, можна з упевненістю сказати, що наша компанія KLONA цілком справедливо заслужила високу репутацію та повагу з боку замовників. Хороша прессформа пет буде спроектована з урахуванням усіх технологічних та дизайнерських вимог, що дуже важливо. Вийшовши на ринки збуту далеко за межі Києва, компанія змогла завоювати ринок і заявити про себе як серйозного партнера, що пропонує вигідні умови співпраці всім своїм замовникам.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631