Виготовлення пластикових корпусів дрібним тиражем

Залежно від необхідних вимог до виробу та кількості екземплярів компанія KLONA підбере для вас найоптимальніший і економічно вигідний метод виготовлення пластикових корпусів. Як показує практика, найчастіше цими методами стають лиття у силіконові форми та 3d друк пластикових корпусів.

При створенні нового приладу завданням розробників є не тільки проектування його електро-технічної складової («внутрішнього змісту» приладу), але й робота над естетичність зовнішнього вигляду приладу. Як правило, зовнішньою оболонкою пристрою служить пластиковий корпус, на який сьогодні покладається не тільки функція захисту приладу від зовнішнього механічного впливу, а й створення привабливого вигляду продукту.

Саме тому виготовлення пластикових корпусів і деталей таке актуальне питання для вітчизняних виробників.

Головна проблема полягає в тому, що виробництво пластикових виробів на великих підприємствах, що займаються литтям пластмас, здійснюється лише великими тиражами. Якщо ж на підприємстві існує штучне або дрібносерійне виробництво, то така послуга буде дуже дорогою. Крім того, великі підприємства практично не використовують індивідуального підходу на виготовлення пластикових деталей дрібним тиражем.

Ціна на виготовлення пластикових виробів може значно знизитись, якщо використовувати при виробництві технології швидкого прототипування та широкі можливості сучасного 3D-друку.

Компанія KLONA здійснює виробництво пластикових виробів: виготовлення пластикових корпусів та виготовлення пластикових деталей дрібним тиражем та в одиничних екземплярах. Така продукція може використовуватися як прототип, досвідчена партія виробів або як кінцева продукція. При виборі матеріалу для основи виробу ми спираємося на такі вимоги як: міцність, термостійкість, прозорість, еластичність, колір та ін.

Якщо вам потрібне виготовлення пластикових корпусів або деталей, зверніться до нас, ми виготовимо для вас продукцію необхідної форми, розміру та кольору, що максимально відповідає вашим вимогам. Виробництво корпусу з індивідуальними параметрами – ідеальне рішення для виготовлення продукції дрібним тиражем.

Залежно від необхідних вимог до виробу та кількості екземплярів компанія KLONA підбере для вас найоптимальніший і економічно вигідний метод виготовлення пластикових корпусів. Як показує практика, найчастіше цими методами стають лиття у силіконові форми та 3d друк пластикових корпусів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ КОРПУСІВ. ЛИТТЯ В СИЛІКОНОВІ ФОРМИ

При виготовленні невеликої партії пластмасових виробів оптимальним способом виробництва є – лиття корпусів у силіконові форми.

Даний спосіб дозволяє вибрати максимально підходящий для вашого виробу матеріал, пластиковий корпус може бути виконаний з цілого ряду поліуретанів!

Крім того, лиття в силіконові форми забезпечує такі характеристики пластикового корпусу як:

– ударостійкість;
– вологостійкість;
– жорсткість;
– оптимальний колір корпусу;
– еластичність;
– нетоксичність;
– зносостійкість;
– пружність;
– легка офарблюваність;
– стійкість до високих температур.

Як утворюються форми для лиття?

Створення форм для лиття складається з кількох основних етапів:

 1. Розробка майстер-моделі або прототипу виробу– створення моделі майбутнього виробу, що відповідає всім технологічним вимогам, обробка поверхні створеної моделі.
 2. Створення ємності (форми), для розміщення в ній моделі та заливання силіконом прототипу. При цьому форма ємності не має жодного значення, важливі лише її розміри – вона повинна бути більшою за сам прототип. Як правило, за допомогою якісно виготовленої однієї силіконової форми можна виготовити від 20 до 100 штук корпусів/виробів із пластику.
 3. Заливка прототипу полімерним складом у виготовленій формі (ємності). Полімерний склад включає безпосередньо силікон і затверджувач.
 4. Процес полімеризації відбувається, зазвичай, протягом доби. Після його закінчення форма ємності розрізається навпіл і з неї витягується готовий прототип (майстер-модель виробу). Терміни процесу полімеризації залежать від технічних вимог замовника до майстер-моделі – твердість моделі, її еластичність, термін експлуатації та ін.

Виготовлення пластикових корпусів шляхом лиття в силіконові форми дозволяє отримати готовий виріб як з гладкою, так і з шорсткою поверхнею. Далі виріб може бути підданий різним видам обробки:
– шліфування;
– полірування;
– створення особливої ​​фактури виробу;
– поверхневе фарбування (пластикові корпуси для електроніки оптимально фарбувати шляхом введення барвника у вихідну сировину).

Лиття в силіконові форми дозволяє виготовити:

 1. Пластикові корпуси для електроніки, побутових пристроїв, комп’ютерної техніки;
 2. Вузли механізмів та пристроїв;
 3. Компоненти для медичних приладів та обладнання;
 4. Пластикові деталі для дитячих іграшок та конструкторів;
 5. Фурнітура для меблів та іншого призначення;
 6. Елементи декору;
 7. Сувенірна продукція та канцелярські товари.

Переваги методу лиття у силіконові форми:

 • висока швидкість створення пластикових деталей чи нового виробу;
 • висока якість готової продукції;
 • зниження витрат за виробництво одиничних екземплярів продукції;
 • безвідходність;
 • відсутність необхідності в обробному устаткуванні та великих виробничих площах.
пластикові корпуси
Пробна партія
Виготовлення пластикових корпусів

ТЕХНОЛОГІЇ ШВИДКОГО ПРОТОТИПУВАННЯ

Виготовлення пластикових виробів шляхом використання технології швидкого прототипування дає можливість:

 1. Провести оцінку функціональності та естетики зовнішнього вигляду готової продукції;
 2. Виготовити пробну партію виробів та протестувати сприйняття готової продукції цільовою аудиторією. Що дозволяє виправити помилки в дизайні корпусу недорого і в короткі терміни, отримавши в результаті «ідеальний» виріб.
 3. Презентувати готовий виріб вашому замовнику – відчутний та матеріальний прототип, який можна потримати в руках та оцінити з усіх боків – важливий козир у спілкуванні з партнером!

Низька собівартість, відмінна якість готової продукції та короткі терміни виготовлення корпусу із пластику – створюють не малий попит та затребуваність технологій швидкого прототипування. Фахівці компанії KLONA здійснюють не лише виробництво пластикових виробів в Україні та Росії, але й розробляють унікальні дизайн-концепції корпусу для електронної та побутової техніки, комп’ютерних пристроїв та інших видів виробів.

3D-друк пластмасового корпусу приладу

3Д друк стає ідеальним способом виготовлення пластикового корпусу у тому випадку, якщо виробнику необхідно виготовити один або кілька екземплярів виробу.

Фахівці компанії KLONA підберуть для вас максимально вигідний спосіб 3d-друку та оптимальний матеріал для виготовлення корпусу, залежно від рівня складності його конструкції та габаритів виробу, а також від вимог до міцності корпусу. Найчастіше, як показує практика, використовується метод пошарового нарощування із застосуванням ABS або PLA пластику. А також технології лазерного спікання порошків.

Виготовлення пластикового корпусу із застосуванням технологій 3Д-друку можна розділити на кілька основних етапів:

 1. Розробка тривимірної моделі (3д-моделі) виробів;
 2. Припасування розмірів моделі та відправлення її на 3d-друк;
 3. Пост-обробка готового виробу.

Кожен з перерахованих вище методів виробництва пластикових виробів хороший по-своєму. Який метод є оптимальним для вас, залежить від цілей, які ви ставите перед собою.

Ставте перед собою глобальні цілі та не бійтеся реалізовувати свої сміливі розробки у життя! “Думайте про цілі так, як уже про досягнуті” – слова великого новатора в історії людства – Стіва Джобса. Людина, яка починає зі збирання комп’ютерів у гаражі своїх батьків і закінчила засновником і головним винахідником найбільшої корпорації у світі електроніки Apple. Джобс не раз змінював своє життя і наше з вами, незважаючи на те, що вона неодноразово «била його по голові цеглою», Стів завжди вірив у свою велику справу і не зупинявся на досягнутому, надихаючи не тільки свїх колег, але й тисячі винахідників із усього світу.

Компанія KLONA допоможе вам зробити перші кроки у становленні вашого бізнесу. У вас уже є головне – це ваша унікальна ідея, а ми допоможемо втілити її у життя!

Ми розробимо для вас унікальний функціональний та інформативний дизайн пластикового корпусу, що йде в ногу з часом. Наші виробничі потужності працюватимуть на вас – ми створимо прототип вашого виробу та налагодимо дрібносерійне виробництво пластикових корпусів, деталей та виробів із пластмаси. Ми віримо у вас.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631