Інженерне 3D-моделювання

Оцінити об'єкт, його суть і функції важко, використовуючи тільки моделювання. Накладення текстур і світла для моделювання 3D-об'єктів за кресленнями дозволяє відтворити реальне зображення.

Інженерне 3D-моделювання забезпечує розробку графічного об’єкта з максимальною точністю і реалістичністю. Для нього потрібні конкретні дані і параметри об’єкта.

Для створення 3D-моделей такого типу потрібно:

  • креслення або ескіз об’єкта;
  • фото або схема деталі з масштабом;
  • досвідчений зразок.

Вартість послуг 3D-моделювання залежить від:

  • термінів реалізації проекту;
  • складності і розміру об’єкта моделювання;
  • наявності візуалізації і рендеринга.

студія 3d моделювання KLONA розробляє моделі з точністю в мікрометр. термін: від 2 до 14 днів. Ціна: 1-15 тисяч гривень.

ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ: ЕТАПИ РОБІТ

  1. Складання технічного завдання для розробки 3D-моделі. Обговорюються ключові моменти робіт. Визначаються технічні і ергономічні характеристики, вказується матеріал і експлуатаційні умови об’єкта.
  2. Інженерне 3D-моделювання : Аналіз геометрії об’єкта. Відбувається прорахунок основних характеристик предмета. Якщо це дослідний зразок, визначається матеріал і створюються основні референс, робляться заміри для розробки 3D-моделі.
  3. Створення 3D-об’єктів за кресленнями. Це побудова геометричної форми при використанні технологій видавлювання, обертання, полігонального і сплайна 3D-моделювання.
розробка інженерної моделі
інженерне моделювання
інженерно-технічне моделювання

ПРИНЦИПИ СТВОРЕННЯ МОДЕЛЕЙ ПРИЛАДІВ

Точна геометрія для інженерного 3D-моделювання

відхилення від креслення або оригіналу неприпустимо (Особливо якщо об’єкт це деталь великого механізму), це призведе до швидкого зносу або поломки. Після створення 3D-моделі фахівці KLONA рекомендують виготовляти і тестувати досвідчені об’єкти. Ця порада особливо актуальне, якщо замість креслення або схеми було надано зразок. Зробити точні виміри важко, особливо якщо він був у використанні і основні деталі стерлися.

Візуалізація і анімація в створенні 3D-моделей деталей

Оцінити об’єкт, його суть і функції важко, використовуючи тільки моделювання. Накладення текстур і світла для моделювання 3D-об’єктів за кресленнями дозволяє відтворити реальне зображення . А анімація продемонструє правильність вимірів і механізм взаємодій в системі предмета.

Оцінити об’єкт, його суть і функції важко, використовуючи тільки моделювання. Накладення текстур і світла для моделювання 3D-об’єктів за кресленнями дозволяє відтворити реальне зображення . А анімація продемонструє правильність вимірів і механізм взаємодій в системі предмета.

Замовте інженерно-технічне моделювання в KLONA

Ми гарантуємо точний розрахунок параметрів і дотримання метрики об’єкта

Зверніться до фахівців прямо зараз.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631