Розробка промислового дизайну носиться пристрої

Ми проводимо регулярні дослідження ринку і стежимо за останніми новинками. Тому точно знаємо, як зробити дизайн продукту, який полюблять і будуть рекомендувати.

Навіщо потрібна розробка дизайну носіїв пристроїв

Розробка промислового дизайну носіїв пристроїв, будь то годинник, фітнес-трекер або що-небудь інше виконує найважливішу функцію в запуску нового продукту. Дизайн гаджета – це головний спосіб комунікації з потенційним споживачем. він здатний в рази збільшити продажі або ж звести їх нанівець.

Послуги з розробки промислового дизайну носиться пристрої замовляйте в компанії KLONA. Ми проводимо регулярні дослідження ринку і стежимо за останніми новинками. Тому точно знаємо, як зробити дизайн продукту, який полюблять і будуть рекомендувати.

Ціна розробки дизайну гаджета залежить від:

  • складності пристрою;
  • кількості необхідних концептів;
  • обсягу внесених правок.
розробка дизайну
створення дизайну носиться пристрої
дизайн носиться пристрої

ЦІЛІ РОЗРОБКИ ДИЗАЙНУ продукту

зручність

Цілі промислового дизайнера – зробити продукт максимально простим для експлуатації та зрозумілим для споживача. У дизайні носяться гаджетів це відіграє особливу роль, тому що такі продукти поки ще новинка для українського споживача. Зробити їх більш звичними і зрозумілими допоможе розробка грамотного промислового дизайну. Для цього дизайнеру потрібно детально розібратися в пристрої і поглянути на нього з точки зору користувача.

Зниження витрат на виробництво

При розробці промислового дизайну особлива увага приділяється тому, щоб полегшити майбутнє виробництво і зробити його максимально дешевим. Для цього продумуються різні варіанти конструкцій, кріплень, а також підбираються найбільш підходящі матеріали. Все це відбувається не на шкоду зовнішньому вигляду виробу.

Привабливий зовнішній вигляд

Тут мова йде не тільки, і не стільки про зовнішню красу носиться пристрою. Його завдання: сподобатися і зацікавити конкретного споживача. Залежно від того, хто це буде (наприклад, заможні чоловіки від 35 років або любителі подорожей від 18) дизайн функціонально схожих пристроїв може кардинально змінюватися.

промдизайн носиться пристрої
промдизайн пристрої
розробка промдизайна

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ПРОМИСЛОВОГО ДИЗАЙНУ носіїв ПРИСТРОЇВ У KLONA

Складання технічного завдання

Цей етап роботи проходить разом із замовником. З’ясовуються всі важливі вимоги, які необхідно врахувати при розробці промислового дизайну носиться пристрою. А саме: цільова аудиторія, ринок збуту, функції пристрою, вимоги до якості і т.д.

Дослідження ринку

Це необхідно для того, щоб визначитися з основними тенденціями ринку, вивчити новинки в цій сфері і ознайомитися з перевагами споживачів.

Розробка концептів

На першому етапі робляться перші начерки, які в подальшому будуть доопрацьовуватися. Продумуються різні варіанти конструкції, кріплень, форм і т.д.

Доопрацювання фінального концепту і побудова 3D-моделі

Після затвердження замовником одного з концептів, він допрацьовується з урахуванням всіх нюансів, включаючи матеріал виготовлення і особливості виробництва.

Часто, після того як 3D-модель готова, створюють перший прототип виробу. Це потрібно для того, щоб на власні очі побачити продукт, оцінити його зручність, протестувати і т.д.

Якщо у вас є відмінна ідея носиться пристрої, звертайтеся в компанію KLONA. Ми допоможемо вам пройти всі етапи запуску нового пристрою: від ідеї до великосерійного виробництва.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631