Просто лезо, прикріплене до ручки – так довгий час виглядали бритви. Йшов час, удосконалювалися технології, а разом із ними змінювався дизайн бритвових верстатів. Крім утилітарної функції деякі бритви набули нового статусу: вони перетворилися на предмети розкоші або стали результатом експериментів із дизайном. Поговоримо про дорогі та незвичайні бритва. Студія промислового дизайну КLONA знає все про цей аксесуар. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібний промдизайн.

Найдорожчі бритви: дизайн та матеріали

1. Zafirro Iridium

Люксовий станок, що посідає перше місце за вартістю. Це бритва із сапфіровими лезами, край яких лише 80 атомів. Вона голить навіть найжорсткішу і міцну щетину. Леза з сапфіру в 10 разів гостріші, ніж хірургічний скальпель. Гіпоалергенні, тому не викликають роздратування.

«Тигрова» бритва Zafirro Iridium

«Тигрова» бритва Zafirro Iridium

Картридж зроблений із міцного матеріалу, тому довговічний: одним картриджем можна користуватися від 6 до 12 місяців. Ручка Zafirro Iridium створена з рідкісного металу – іридію. Форма ручки обтічна, і здається ніби спеціально виготовлена ​​в «тигровому» забарвленні. Для з’єднання роз’ємних деталей конструкції використовують титанові болти.

Бритва Zafirro Iridium со вставками из позолоты

Бритва Zafirro Iridium со вставками из позолоты

У виробника є ще модель бритви з ручкою з нержавіючої сталі із позолоченими вставками та лезами із білого сапфіру. Кожен верстат має свій унікальний порядковий номер, вигравіруваний на ручці. На цю модель можна завдати монограму.

2. Damascene Razor

Ця бритва – данина ретро-стилю. Знаходяться ще в наш час сміливці, які готові скористатися небезпечною бритвою. Назва моделі Damascene Razor говорить сама за себе: її лезо дуже гостре, виготовлене зі 128-шарової дамаської сталі, а ручка зроблена з платини. На лезо нанесено хвилястий візерунок.

Небезпечна бритва Damascene Razor

Небезпечна бритва Damascene Razor

Кожна бритва поставляється в скриньці з танзанійського дерева рідкісної породи. Чорний колір та лаконічні лінії упаковки підкреслюють довговічність матеріалів, з яких виготовлено виріб.

Бритва Damascene Razor у скриньці з танзанійського дерева

Бритва Damascene Razor у скриньці з танзанійського дерева

Незвичайні бритви: дизайн, який вас здивує

3. Paper Cut Razor

Не всі бритви претендують на статус дорогих аксесуарів. Багато дизайнерів пішли іншим шляхом: експерименти з матеріалами, здавалося б не призначеними для виробництва бритв. Екологічно безпечний винахід – паперові бритви. В основі концепту лежить думка, що одноразові верстати можуть бути дійсно одноразовими, якщо зробити їх із відповідного матеріалу.

Паперова бритва серед інших аксесуарів

Паперова бритва серед інших аксесуарів

На створення таких бритв дизайнерів надихнув неприємний факт, що папером можна нарізатися. Але, використовуючи цю властивість, вони отримали інноваційне рішення.

4 бритви з паперу: від білого кольору до червоного

4 бритви з паперу: від білого кольору до червоного

Концепт унікальної бритви поки що не реалізований на практиці. Хоча дизайнер Недін Хайдарі продумав, як це втілити у життя.

  • Для виробництва необхідно використовувати водостійкий папір;
  • Комплект бритв буде запакований у кейс Paper Cut Razor.

Усі матеріали, що використовуються в проекті, піддаються переробці і навіть за її відсутності не забруднюють довкілля. Залишилося лише знайти інвесторів для реалізації цієї цікавої ідеї.

Замовляйте розробку нового виробу у студії промислового дизайну КЛОНА! Ми надаємо повний спектр послуг: від цифрового прототипу до виготовлення прототипу.

Паперові бритви у фірмовому кейсі

Паперові бритви у фірмовому кейсі

Більше про 3D-моделювання читайте у статті3D-модель з фотографії, ескізу, креслення

4. Skarp Laser Razor

Ще один незвичайний проект – лазерний станок для бритв Skarp Laser Razor. Замість леза в голівку бритви встановлено лазер. Спектр його світла запрограмований реагувати на особливі хромофори — ненасичені групи атомів, що знаходяться в людському волоссі.

Skarp Laser Razor

Skarp Laser Razor

Дизайн бритви продуманий до дрібниць:

  • матова ручка із алюмінію (марка 6061);
  • рельєфна вставка у центрі (запобігає ковзанню);
  • місце для батарейки ААА всередині ручки;

Проте проект не вдалося реалізувати, хоч на сайті Kickstarter швидко зібрали необхідні гроші.

Читайте також: Фірмовий стиль барбершопу

Як створюється дизайн форми бритви

5. Single Edge

Дизайн бритви може бути розроблений не тільки у промислових масштабах, а й на замовлення. SUPPLY Provision створили незвичайний верстат Single Edge, який з одним єдиним лезом голить крутіше, ніж бритви з трьома та п’ятьма. Незвичайна архаїчна форма сталевого верстата наголошує на головному призначенні бритви, не відволікаючи увагу на безліч деталей.

Single Edge - станок для бритв з регульованим лезом

Single Edge – станок для бритв з регульованим лезом

Головна фішка пристрою – можливість настроювати висоту леза різного типу щетини. Механізм регулюється одним рухом. Леза заміняються будь-якими стандартними, у тому числі Injector Blade.

Бритва Single Edge

Бритва Single Edge

Ця бритва продається в чохлі з темно-синьої вощеної парусини. У дизайні форми бритви Single Edge та її упаковки переважає найпопулярніший урбаністичний мінімалізм.

Якщо у вас є ідея створення дизайну бритви – допомогти у її реалізації може студія промислового дизайну KLONA! Деталі конструкції станка для бритв можна виготовити методом 3D-друку або лиття.

6. Силіконова бритва

На черзі приклад розробки складного бритвенного верстата для конкурсу промдизайну. Творець позиціонує його як унікальний інструмент для салонів краси та барбершопів.

Макет дизайну складної небезпечної бритви

Макет дизайну складної небезпечної бритви

Складна конструкція із фіксатором положення. Порожня алюмінієва ручка, в яку залитий силікон. Таке рішення перешкоджає ковзанню пристрою в руці та дозволяє розширити асортимент за рахунок різнокольорового силікону. Пристрій поєднує класичну форму небезпечної бритви та комфорт гоління верстатом зі змінними лезами.

Створити новий бренд бритвових верстатів або зробити революцію в промисловому дизайні може студія КЛОНА. Ми спеціалізуємося на розробці нових ідей та продуктів.

7. Straight Razor

А ось приклад реалізованого промдизайну бритви американської студії Discommon Goods:

Бритви Straight Razor з карбоновою та титановою ручками

Бритви Straight Razor з карбоновою та титановою ручками

У цьому творі дизайнерського мистецтва поєднується конструкційна класика та сучасні матеріали. Небезпечна бритва вийшла вінтажною, але функціональною. Леза марки Z-FiNit анодовані – довговічні та надійні. Для безпеки вони скріплені сталевим надійним фіксатором.

Небезпечна бритва Straight Razor із карбоновою ручкою

Небезпечна бритва Straight Razor із карбоновою ручкою

Рельєфна ручка виглядає дуже ефектно. Завдяки продуманій ергономіці вона зручно лягає в руку і не ковзає, оскільки вся поверхня ручки фактурна.

Ви можете чекати на появу нових розробок у технології гоління або створювати його самі. Звичайно ж, за допомогою професіоналів компанії KLONA! Ми допоможемо розробити дизайн бритвенного верстата чи небезпечної бритви та запустити у виробництво її прототип. Якщо у вас є цікава ідея, якій необхідно якісне втілення – дзвоніть!