3D-візуалізація та анімація

Предметна візуалізація робиться для створення гранично правдоподібного зображення об'єкта. Особливо це вигідно для створення інтер'єрів приміщень, адже двомірність не дозволяє оцінити розміщення предметів і роботу світлотіні з максимальною точністю.

Навіщо потрібна 3d-візуалізація?

Створити реалістичне зображення тривимірної моделі можливо тільки через розробку 3д-візуалізації об’єкта . Вона дозволяє зробити якісну і наочну презентацію продукту або проекту.

Вартість 3д-візуалізації вигідно відрізняється від замовлення фотосесій і зйомки відеороликів , Оскільки створення 3д-візуалізації швидше, економніше , А також дає в результаті продукт без дефектів, сформований в ідеальних умовах, що в реальності фактично неможливо (особливо це стосується архітектурних екстер’єрів і інтер’єрів).

Розробка 3D-візуалізації застосовується:

 • в промисловості;
 • в науково-освітніх проектах;
 • в маркетингу;
 • в кіномистецтві і живопису.

Які види робіт проводить студія 3d візуалізації KLONA?

Предметна візуалізація робиться для створення гранично правдоподібного зображення об’єкта . Особливо це вигідно для створення інтер’єрів приміщень , Адже двомірність не дозволяє оцінити розміщення предметів і роботу світлотіні з максимальною точністю.

Компанії мають потребу в точному зображенні продаваних товарів або послуг. Фотостудії не можуть гарантувати виконання всіх вимог, тому замовлення 3д-візуалізації вирішить завдання : високоякісного дозволу картинки об’єкта, настройки текстури поверхні об’єкта, вибору ракурсів і освітлення, оперативного внесення правок в модель.

Замовлення 3D-візуалізації об’єктів в оточенні потрібен для максимального відображення якості продукту. оточення допомагає краще зрозуміти специфіку об’єкта, налагоджує емоційний і зоровий контакт зі споживачем. У будівельних проектах створення 3D-візуалізації застосовується для презентації інвесторам , а також для друку в рекламних буклетах . У них наочно розкривається майбутня інфраструктура житлового кварталу або декор приміщення. Завдяки замовленням 3Д-візуалізації легше продавати будинок або дизайн , Який знаходиться в стадії розробки.

Кенго Кума розробив проект стадіону Олімпійських ігор 2020 в Токіо. Концепція автора передбачає з’єднання сучасності і традиційності японських жител , Які гармонійно переплітаються з навколишнім середовищем. 3Д-візуалізація підкреслює його е ргономічность для відвідувачів з обмеженими можливостями.

Розробка 3д-візуалізації в рекламі яскраво і ефектно виділить продукцію. Створить цікаву картинку, яка лаконічно розкриє переваги і особливості товару .

потрібна 3d-візуалізація не тільки в комерційних цілях, але і в благодійництво та соціальній рекламі . Тільки цікава і запам’ятовується подача здатна змусити людину звернути уваги на посил і відчути його важливість. Яскравим прикладом стали постери проекту німецького еколога Робіна Вуда «Знищуючи природу – знищуємо життя».

3Д-ВІЗУАЛІЗАЦІЯ В КИЄВІ: ЕТАПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ KLONA

 1. Складання технічного завдання. Обговорюються ключові технічні моменти, визначається цільова аудиторія і складаються ескізи проекту.
 2. Створення геометричної тривимірної моделі. Перш ніж зробити 3D-візуалізацію знадобиться створити 3D-модель вироби в 3DMAX, ProEngineering, SolidWork або застосувати власноручно написані.
 3. Накладання текстури на модель – це надання поверхням певних візуальних властивостей матеріалів , З яких предмет буде виготовлений. також моделюється світлотінь для додання реалістичності.
 4. Створення сцени оточення. Це можуть бути прості речі – меблі, продукти харчування , Або щось особливе – абстракція, фантастична композиція, ландшафтний рельєф.
 5. Налаштування освітлення. Величезну роль в реалістичному відображенні об’ємності предмета грає світлотінь. Фахівці KLONA ретельно опрацьовують баланс світла і тіні , А також рівні яскравості.
 6. Налаштування додаткових спецефектів. На цьому етапі створюються краплі, туман, сяйво, відблиски та інші пожвавлюють елементи картинки.
 7. Візуалізація – це процес отримання готового зображення тривимірної моделі в 2D варіанті . Залежно від складності об’єкта та бажаної якості отриманих зображень рендеринг може тривати від декількох хвилин до десятків годин.

Ціна 3Д-візуалізації в компанії KLONA залежить від:

 • складності геометрії об’єкта моделювання;
 • якості текстурирования;
 • вимог до реалістичності кінцевого зображення.
розробка 3d-візуалізації
3d-візуалізація на замовлення
послуги 3d-візуалізації

СТУДІЯ KLONA ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ СТВОРЕННЯ 3D-АНИМАЦИИ:

3d-анімація – це процес створення серії рухомих зображень . Вона використовується в сферах розваг (кінематограф, мультиплікація, ігри), науки і бізнесу.

Реклама, промо-ролики, і навіть інтерактивні елементи в дизайні сайту підвищують конверсію і продаваемость . Використання анімаційних роликів виділяє бренд серед інших компаній, а анімаційний персонаж стане незабутнім символом.

наприклад, Вінісіус і Том талісмани Олімпійських ігор 2016 року в Ріо. Вони символізують флору і фауну Бразилії.

Скільки коштує розробка 3д-анімації:

Вартість замовлення від 5 тисяч гривень. Ціна 3Д-анімації залежить від складності та тривалості сценарію, який необхідно анімувати, а також від кількості об’єктів анімації.

ЧОМУ ВИГІДНО ЗАМОВИТИ 3Д-анімації В KLONA?

 1. Відсутні спотворення пропорцій. Розробка 3Д-анімації дозволяє працювати з цілим об’єктом відразу і уникнути його викривлень в русі.
 2. Процес створення значно прискорений за рахунок використання 3д-моделей, це економить час розробки товару, до того ж дозволяє виправляти і доповнювати ідею в процесі доопрацювання.
послуга 3д-візуалізації
розробка рекламної візуалізації
створення 3д-візуалізації

ЯКІ ЕТАПИ РОБОТИ В СТУДІЇ 3-Д АНИМАЦИИ?

 1. створення сценарію – це промальовування художником розкадровки ключових сцен. Її стверджує керівник проекту, який перевіряє правильність ракурсів і характерів персонажів.
 2. промальовування ескізів і елементів відео, таких як персонажі, ландшафти, предмети.
 3. Пожвавлення 3D-персонажів анімацією відбувається через визначення кінетики персонажа для природного та плавного руху персонажа.
 4. Створення анімаційних роликів. Моделі додаються на сцену, створюються ключові кадри і домальовує фон.

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631