Предметна 3D-візуалізація

Зробити 3D-візуалізацію важливо і для планування розміщення об'єкта відносно ландшафту, оцінки якості освітлення і підбору матеріалів будівництва.

Що таке предметна 3D-візуалізація?

Предметна 3D-візуалізація – створення реалістичних зображень. це можливість відтворити об’єкт в ідеальних умовах : Простору і світлотіні. фотозйомка не гарантує 100% якості результату, і може коштувати дорожче . 3D-візуалізація предметів підійде для презентацій в рекламі, виставках і проектах.

Вартість 3D-візуалізації залежить від:

  • складності моделі для візуалізації;
  • якості текстурирования і опрацювання оточення;
  • кількості рендерів.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ПРЕДМЕТІВ?

Візуалізація об’єктів в архітектурі

допомагає відобразити розміщення, конструкції і елементи обробки до того як будівля зведена, для презентації проекту інвесторам і замовникам. Зробити 3D-візуалізацію важливо і для планування розміщення об’єкта щодо ландшафту, оцінки якості освітлення і підбору матеріалів будівництва.

Архітектурна візуалізація
Архітектурна візуалізація
візуалізація

3D-візуалізація предметів: технології

Проектування сильно залежить від візуалізації, адже вона дозволяє оцінити концепт і виправити неточності в дизайні і системі кріплень.

Зробити 3D-візуалізацію в декорі

Рівномірне освітлення, додатковий простір для відображення перспективи і акуратно підібрані елементи – все це дуже складно втілити в фотосесії. Особливо якщо сам проект на стадії розробки і не існує в реальності. Тому 3D-візуалізація предметів невід’ємна частина в дизайні інтер’єрів.

Визуализация интерьера
Предметна візуалізація
візуалізація декору
Предметна візуалізація декору

Візуалізація 3D-моделі: транспорт

габаритні розміри і складність освітлення об’єкта змушують звертатися до візуалізації, як до дієвого і якісному методу. Вона дозволяє максимально підкреслити дизайн , пропорційно відобразити деталі корпусу.

ПРИНЦИПИ ПРЕДМЕТНОЇ 3D-візуалізації

Чистота сітки в візуалізації промислових об’єктів

Застосовувати деталізацію тільки там, де це необхідно. підтримуючи нізкополігональную сітку . Сцена стане чистіше, акуратніше і зручніше для обробки рендером.

Візуалізація об’єкта: реальні одиниці вимірювання

Використовуючи натуральні величини легше коректно налаштувати динаміку і текстури (Особливо рідини або тканин).

Контраст фону в предметної 3D-візуалізації

Для інтернет-магазинів біле оточення виглядає професійно і не відволікає від характеристик продукту. Для презентації цього мало, експерименти з різними фоновими кольорами зроблять знімки унікальними і цікавими. Додавання простого оточення дозволить розкрити функції товару.

візуалізація транспорту
візуалізація транспорту
предметна візуалізація авто

Етапи візуалізації промислових об’єктів

1. Оформлення ТЗ для візуалізації промислових об’єктів. обговорюються ключові технічні моменти про якості об’єкта (його розмір, матеріал, фактура ). визначається цільова аудиторія і її основні переваги.

2. Для створення 3D-моделі існуючого продукту підбираються референс з усіх точок огляду. Це дасть можливість розробити модель пропорційно під будь-яким кутом.

3. Накладання текстури в предметної 3D-візуалізації. Це надання поверхням визначених візуальних властивостей матеріалів , З яких виготовлений об’єкт.

4. Налаштування освітлення. Фахівці студії 3D-візуалізації KLONA побудують експозицію, налаштують баланс білого і м’якість , Підберуть кут і форму джерела світла.

5. Розробка додаткових спецефектів для пожвавлення картинки. Це відблиски, краплі, туман і сяйво.

6. Візуалізація в візуалізації об’єктів. це процес отримання готового зображення тривимірної моделі в 2D-варіанті.

Студія 3D-візуалізації KLONA створює реалістичні і якісні роботи.

Зв’яжіться з нашими менеджерами

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631