Створення 3d моделей з фотографій, побудова тривимірної моделі за кресленням або ескізу стало цілком реально завдяки сучасним тривимірним технологіям, і крім того доступно кожному. Якщо у вас є фотографії об’єкта (3 ракурсу – вид спереду, зверху і збоку) або креслення для 3d моделювання – замовити послугу 3д моделювання дуже просто.

3D моделювання це

3d-моделювання являє собою особливий вид тривимірної комп’ютерної графіки, на основі якої будується тривимірна модель реального об’єкта, за допомогою спеціалізованих програм і апаратних інструментів. Сьогодні професіоналізм дизайнерів і сучасні технології 3д-моделювання дозволяють створити точну і максимально реалістичну 3d модель по фотографії або кресленням у відповідності з усіма технічними вимогами.

Базою для побудови 3д моделі може служити :

 • Світлина;
 • ескіз;
 • готовий зразок вироби;
 • результати 3д-сканування;
 • креслення для 3d моделювання;
 • усний опис.

3d моделювання по фотографії

Створення 3d моделей з фотографій називається «фотограмметрії». Для створення 3д-моделі по фотографіях існує чимало комп’ютерних програм, однак лише невелика частина з них може дійсно збудувати 3д-модель предмета. Інші програми дозволяють вивести на екран лише псевдотривимірне зображення.

Отримати 3d модель по фотографії високої якості і реалістичну можна тільки із застосуванням професійних графічних програм і на основі фотографій трьох граней предмета: фас, профіль і зверху.

3d модель з фотографій

Коли необхідно 3d моделювання по фотографії? У тому випадку, коли відсутні або були загублені креслення. А також коли важливо досягти фотографічної схожості 3д моделі з реальним об’єктом і в разі побудова 3д-моделі людини.

До фотографій, які будуть використані в процесі тривимірного моделювання, висуваються такі вимоги :

 • розмір – не менше ніж 4 * 5 см;
 • обов’язкове відображення об’єкта в профіль і в фас, для неживого предмета також обов’язковий вид зверху;
 • фотографії повинні бути з високою роздільною здатністю і якісними, чітко відображають об’єкт моделювання.

Створення 3d моделей з фотографій від компанії KLONA – це

1. Тривимірна модель високої якості, що відповідає всім технічним вимогам.
2. Точна і високореалістічним.
3. Готова 3d-модель, яка може бути застосована в процесі створення прототипу.

3д модель по фотографії

Створення 3d моделі за кресленнями

Креслення являє собою технічну документацію, в якій можна знайти інформацію про розміри об’єкта, його конструкції, матеріалах.

Креслення для 3d моделювання – це, перш за все, деякі шаблони, які застосовуються в процесі побудова 3д моделі об’єкта.
Для створення тривимірної моделі необхідно мати 3 обов’язкових виду креслень – вид збоку, спереду і зверху.

Креслення для 3д моделювання

Вимоги, що пред’являються до креслень для тривимірного моделювання :

 • в кресленнях обов’язково повинні бути вказані розміри об’єкта, товщина стінок, параметри площин, габарити внутрішніх деталей і ін.
 • креслення повинні бути зрозумілими і чіткими;
 • обов’язково повинні бути дані про матеріали, з яких планується виготовити об’єкт.

Крім необхідних креслень, для побудова тривимірної моделі необхідно також надати інформацію про спосіб прототипирования (тривимірна друк, формування, 3д-фрезерування або комбіноване прототипирование).

Надані креслення повинні відповідати загальноприйнятим стандартам, при необхідності компанія KLONA надасть вам допомогу в стандартизації креслень.

3д модель за кресленням

3D моделювання за зразком

Ще один варіант побудови 3д моделі – створення її за зразком реального об’єкта. Даний спосіб застосовується в тому випадку якщо немає можливості провести 3д-сканування об’єкта, відсутні його фотографії і креслення. Зразок для побудови повинен бути мобільним, мати компактні розміри, так при роботі над моделлю інженеру необхідно буде його обертати, рухати і переміщати, а можливо і розбирати на окремі складові частини.

компанія KLONA – професіонал в сфері 3д моделювання та 3d-друку. Наш професіоналізм і чималий досвід роботи дозволяє нам створювати високоточні, реалістичні 3д моделі високої якості. Ми здійснюємо 3д моделювання за кресленнями, фотографіями, зразком об’єкта, результатами 3д сканування. Крім того. У нас ви можете замовити виготовлення прототипу або невеликої партії виробів.