3д рендери для Амазон та інших Інтернет-магазинів – популярний метод візуалізації товару. Чому торговельні майданчики віддають перевагу об’ємні моделі фотографій? Здавалося б, фото дешевше. Насправді ні. Давайте розглянемо переваги тривимірного рендеринга для інтернет-магазинів.

Чим 3D модель товару краще фото

По-перше, часто трапляється так, що товар виготовляється на замовлення, його неможливо показати перед продажем. Така ситуація виникає, наприклад, в магазинах меблів. Однак, клієнтові потрібно бачити, що він отримає за свої гроші, і бажано якомога точніше. Виходом стає фотореалістичний рендер, який створюється за кресленнями і ескізами.

По-друге, насправді професійна фотозйомка коштує досить дорого. Для неї потрібно залучати команду фотографів, знаходити відповідне приміщення або студію, витрачатися на освітлювальні прилади та інше спорядження. Якщо товар змінюється хоч ненабагато, доводиться заново його фотографувати. Тривимірний рендер дозволяє швидко переробити візуалізацію і поміняти картинку на сайті.

Читайте також: «3D-технології в бізнесі»

3D модель товару

Які ще переваги у моделі для інтернет-магазину перед фотографією? Список досить великий:

 • об’єктивне уявлення товару – відвідувач магазину бачить його таким, яким він є в дійсності;
 • наочність – предмет можна розглянути з усіх боків;
 • ефектна подача і мотивація до покупки – анімація та інші ефекти подають товар у вигідному світлі, сильніше мотивуючи до покупки.

Для яких товарів можна робити 3D-моделі

Уявіть, що ви зібралися продавати свій товар через свій інтернет-магазин, магазини партнерів або на міжнародних майданчиках. В такому випадку вам потрібні 3д моделі товарів для Амазон і інших інтернет-магазинів. Які товари вигідніше представляти в тривимірному вигляді:

 • меблі;
 • смартфони і аксесуари;
 • кондитерські вироби;
 • спортивний інвентар;
 • ювелірні вироби;
 • побутову техніку та багато іншого.
3д моделі товарів

Що ще можуть робити 3д-моделіровщік:

 • архітектура: макети будівель, комунікацій, інтер’єрів;
 • промисловий дизайн і серійне виробництво;
 • розробка електроніки: схем, плат, корпусів;
 • моделі для 3D-друку;
 • розробка прес-форм;
 • анімація в іграх, рекламних роликах і т.д.

І так, ми вміємо все це і навіть більше. Ми – це студія промислового дизайну KLONA. Звертайтеся до нас і замовляйте послугу .

Чи варто овчина вичинки?

Чи варто овчина вичинки? Звісно! По-перше, відвідувачі краще запам’ятовують інтернет-магазини, де є якісні 3D моделі товару. Часто вони повертаються і роблять замовлення саме на цих сайтах.

Тривимірні моделі показують товар з усіх боків, причому кожна з них буде найкращою. Покупець отримує більш детальне уявлення про плановану покупку, ніж по фотографіях.

Якісні 3D моделі товару

По-друге, наш баранчик Клона гарантує гарне виконання роботи в строк. Прогресивне дитя сучасних технологій символізує, що компанія Vault … вибачте. Якщо серйозно, то баранчик є важливість правильного дизайну і бренду. Костюм наводить на думки про відеоігри і технічності, а головний убір, як в Breaking Bad – на думки про винахідливість у всіх сенсах. Ну добре. Просто ми всі любимо Fallout.

Читайте також: «Як промисловий дизайн впливає на продажу: 5 кейсів»

Баранчика придумали фахівці брендингового агентства KOLORO, ми співпрацюємо вже довгий час. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте 3д-модель, дизайн якої буде красивим, сучасним і відповідним всім вимогам. Наша робота відповідає запитаної ціною.

тривимірні моделі

Вартість 3D-моделей для інтернет-магазину

Давайте подивимося, як успішно завести роман з моделіровщік і отримати від нього все, що потрібно. Термін і ціна ваших романтичних відносин залежать від:

 • якості даних – креслень, ескізів та фотографій від замовника;
 • складності модельованого предмета;
 • кількості об’єктів;
 • термінів проекту.

По-перше, потрібно дати якомога більше деталей: креслень, ескізів, фотографій. Чим докладніше і ретельніше технічне завдання від замовника, тим легше моделіровщік домогтися ідеального подібності рендеру з товаром.

Вартість 3D-моделей для інтернет-магазину

Якщо ви робите ядерну колу, як в улюбленій грі, і хочете запропонувати її покупцям в найкращому світлі, то можна замовити 3d модель у нас . Студія промислового дизайну KLONA зрозуміє вас, як ніхто.

По-друге, чим простіше ваш товар, тим швидше йде робота і тим швидше ви отримаєте бажаний товар. Чим складніше – тим довше робочі сесії. Те ж стосується кількості об’єктів. Потрібно враховувати це не тільки при зборі тарганів для візиту до психоаналітика, але і при створенні ТЗ для моделіровщік.

Баранчик Клона своїм великим пальцем як би підказує нам, що час ще є і все відмінно. Тому поспішати зазвичай не потрібно. Швидкість і квапливість – дещо різні речі. Дайте час моделіровщік зробити візуалізацію вашого товару ідеальною.

Замовити 3d модель

Етапи виконання 3D-візуалізації в студії клонів

Ми розуміємо, що одними гарними очима баранчика ми не переконаємо вас, що за 3D-моделюванням варто звертатися саме до нас. Тому розповімо в деталях: як працівники студії промислового дизайну KLONA будують реалістичні тривимірні моделі товару? Зазвичай процес виглядає наступним чином:

 • створення бази для моделювання;
 • споруда початковій моделі і її коригування;
 • накладення текстур, настройка освітлення;
 • проведення 3D візуалізації і подання замовнику;
 • виконання серії рендерів в різних ракурсах.

Тепер розповімо докладніше про кожен крок. Приблизно за такою ж схемою робляться 3д моделі товарів для Амазон.

Базою для роботи може бути: фотографія, ескіз, готовий зразок, усний опис. Також застосовуються 3D-сканування і креслення. Часто досить фотографій або креслень предмета з різних ракурсів: спереду, збоку, ззаду. Фотографії повинні бути високої роздільної здатності.

На основі зібраних джерел робиться власне тривимірна модель товару. Найчастіше ми використовуємо CAD і Autodesk 3ds Max, спеціальні програми для створення 3д-об’єктів. Попередня модель потім коригується, щоб вона максимально відповідала реальному предмету або побажанням замовника.

3д моделі товарів для Амазон

На цьому етапі можлива швидка візуалізація моделі, щоб з’ясувати, чи є якісь неточності і невідповідності. Після виправлення модель отримує необхідну високу точність для маппінга (текстурирования).

Читайте також: «Предметна візуалізація для інтернет-магазину цифрової та комп’ютерної техніки»

Текстура – зображення, яке накладається на модель. Маппінг означає процес накладення текстур, надання форми і кольору, рельєфу і фактури. Слово «маппинг» йде від англійського map – карта. Справа в тому, що необхідні властивості моделі надаються за допомогою карт: карта блиску, карта нерівностей, карта відображення і інші карти.

До речі, студія промислового дизайну KLONA надає послуги з Маппінг. Замовте текстурирование у нас!

Приклад текстурирования від компанії KLONA

Після завершення цього етапу ми робимо більш детальну візуалізацію і представляємо модель замовнику. Ви вирішуєте, в яких ракурсах хочете показувати предмет на своєму сайті. Потім ми робимо накладення 3d моделі на обраний фон і створюємо серію рендерів з певних точок зору для найкращого представлення товару.

висновок

3D-моделювання – перспективно і зручно для власників інтернет-магазинів, виробників і розповсюджувачів товарів. Тривимірні моделі дозволяють залучати більше покупців і повертати клієнтів до себе знову і знову.

Студія промислового дизайну KLONA допоможе в реалізації всіх ваших сміливих починань. Ви створюєте щось нове? Унікальне? Ми знаємо, як візуалізувати це красиво, ефектно і економно. Замовте 3D-моделювання у нас!