Візуалізація об’єктів нерухомості – послуга, яка стає все більш затребуваною. Архітектурна візуалізація дозволяє уявити майбутню споруду у вигляді графічного об’єкта, який можна розглянути з усіх боків і в найдрібніших деталях. Візуалізація архітектурних проектів є обов’язковим етапом в плануванні будівництва, і жоден сучасних проект не обходиться без технологій 3D-моделювання будинку.

3D-візуалізація фасадів

3D-візуалізація фасадів

3D-візуалізація архітектури: сфери застосування

Якісна візуалізація дизайн проектів дозволяє врахувати плюси і мінуси на етапі планування будівництва, і своєчасно усунути можливі помилки. Фінальна 3D-візуалізація будівель мало чим відрізняється від фотографії, і це досягнення сучасних технологій. Але в самому проекті закладено набагато більше, ніж просто красива картинка.

У студії 3D-візуалізації KLONA ви можете замовити ефектну рекламну візуалізацію котеджного селища або будь-якого іншого архітектурного об’єкта.

3D-візуалізація проектів житлового комплексу застосовується не тільки для того, щоб розглянути екстер’єр будинку з видами фасадів, а й візуалізувати:

За розробкою візуалізації формується пакет документів і креслень на планування квартири і дизайн-проект її інтер’єру. Їх можна використовувати для підрядних робіт.

3D-візуалізація квартири

3D-візуалізація квартири

Візуалізація архітектурних об’єктів

З точки зору замовника 3D-проектування будинків виглядає як створення красивої картинки або анімації за ескізами. Насправді робота вимагає не тільки вміння моделювання в спеціальних програмах, але також знань в області візуалізації, архітектури та постобробки.

Можливо вас також зацікавить: Процес створення промислових макетів

У роботі над візуалізацією архітектурних об’єктів використовується спеціальний софт:

 • 3Ds max;
 • Maya;
 • Cinema4d;
 • Photoshop;
 • After effects.

Кожен проект житлового будинку – не просто красива картинка, що створює яскраве враження. У проекті повинні враховуватися архітектурні особливості і використовуватися реальні креслення майбутньої будови.

Візуалізація архітектурних об'єктів

Для цього 3D-проекти будинків створюються командою, в яку входить:

 • архітектор;
 • дизайнер інтер’єру;
 • визуализатор.
3D-моделювання житлового комплексу

Візуалізація новобудови має величезне значення для успішного продажу квартир. 3D-моделювання житлового комплексу дає можливість показати клієнтові вигідні ракурси, побачити, як буде виглядати не тільки фасад будівлі, але його прибудинкова територія. У проектах барвисто зображуються дитячі майданчики, гаражі та інші нюанси благоустрою.

3D-візуалізація житлового комплексу не завжди відображає реальність:

3D-візуалізація житлового комплексу

Але частіше архітектори і дизайнери працюють над створенням реальних проектів, які стануть будинками і котеджами в Україні та Європі.

Замовляючи 3D-візуалізацію мікрорайону в студії клонів, ви можете бути впевненим в якості і реалістичності її виконання.

Процес створення 3D-візуалізації проектів будинків в KLONA

 1. Перед початком робіт складається технічне завдання на проект. Із замовником обговорюються ключові технічні моменти, а також цільова аудиторія, на яку розрахований проект. На основі технічного завдання складаються ескізи.
 2. 3D-моделювання будівель. На основі креслень створюється геометрична тривимірна модель. Потім на зображення накладаються реалістичні текстури – певні візуальні ефекти, передають властивості матеріалів, які будуть використані в реалізації проекту. Для додання реалістичності опрацьовується баланс світла і тіні, вибираються оптимальні ракурси.
 3. Налаштування сцен оточення. Візуалізація житлового комплексу неможлива без оточення – ландшафтного рельєфу, освітлення, предметів і людей навколо. Всі ці деталі ретельно опрацьовують, щоб зображення виглядало максимально реалістично.
 4. Доопрацювання зображення в графічних редакторах. Створення та налагодження додаткових спецефектів необхідно, щоб оживити картинку.
 5. Візуалізація . Фінальний процес, в якому готова 3D-візуалізація будинків перекладається в 2D варіант для отримання якісних зображень.

Вартість створення 3D-моделі будинку для різних проектів може значно відрізнятися. Все залежить від обсягу робіт і його складності. Наприклад, візуалізація ЖК і візуалізація будинку. Ціна цих проектів буде різною. Вона формується виходячи з складності геометрії об’єкта і вимог до якості та реалістичності фінальної картинки.

3D-візуалізація котеджу

3D-візуалізація котеджу

Студія KLONA спеціалізується на 3D-візуалізації і 3D-моделюванні . У наших фахівців є досвід співпраці з забудовниками і глибоке розуміння комерційних завдань 3D-моделювання будинків. Звертайтеся, якщо вам потрібна реалізація складних проектів, таких як 3D-візуалізація мікрорайону, ЖК або котеджу.