Трохи уважності, трішки терпіння і крапельку натхнення – ось і все, що потрібно для того, щоб створити тривимірну модель! Завдяки цим сайтам кожен може спроектувати нескладний макет, опублікувати свої роботи, а замовники – знайти талановитого фахівця, який втілить мрії в реальність.

3DTin

Історія цього сервісу почалася в 2010 році в місті Мумбаї, Індія. Кілька молодих ентузіастів вирішили створити сайт для всіх, хто хоче займатися 3D-моделюванням, і навіть для тих, хто поняття не має, як це робиться, а таких в той час було чимало. Так був створений перший в світі сайт, адаптований для роботи в браузері. За три роки роботи кількість користувачів ресурсу перевищило 100 тисяч.

3DTin — сервис для 3D-моделирования

Основні характеристики

 1. Простий інтерфейс, зручний функціонал . Розібратися може навіть випадковий користувач, який помилково забрів на сайт. Панель інструментів за замовчуванням чорного кольору, що зменшує навантаження на очі.
 2. Знавцям англійської взагалі пощастило – все цікавлять питання можна обговорити на форумі або прочитати в блозі.
 3. Сховище тривимірних макетів дозволяє вибрати потрібну заготовку і не витрачати даремно час. Правда, на сайті є тільки найпростіші макети, складні проекти доведеться створювати своїми руками.

Tinkercad

Даний сервіс був створений в 2011 році. Інформаційна довідка на сайті говорить, що з 2011 по 2013 рік за допомогою цього ресурсу було створено понад 4 мільйонів макетів. Платформа позиціонує себе як сайт, яким можуть користуватися навіть діти. Переконатися в цьому звичайному користувачеві не так просто: щоб відкрилося робоче вікно, потрібно пройти реєстрацію.

Tinkercad — сервис для 3D-моделирования

Основні характеристики

 1. Наявність навчального відео на сайті полегшило життя не одному користувачеві, після реєстрації пропонується пройти цілий курс про те, як навчитися створювати 3D-модель за кілька хвилин.
 2. Всі макети зберігаються в хмарі на сайті. При необхідності користувач може без зусиль знайти свою роботу, відредагувати її. Все, що потрібно для цього – доступ до інтернету.
 3. створену модель можна роздрукувати на 3D-принтері, оскільки вона створюється в STL форматі.

Autodesk 123D

Це платформа, де кожен знайде собі щось до душі: новачкам надається можливість робити перші кроки, досвідченим фахівцям – створювати шедеври 3D-візуалізації. Весь сайт розділений на кілька окремих майданчиків: створення моделей, скульптур, дизайну і т.д, завдяки чому можна уникнути труднощів при роботі з ресурсом. Для початку роботи також необхідно зареєструватися.

Autodesk 123D — сервис для 3D-моделирования

Основні характеристики

 1. Даний ресурс дозволяє створювати тривимірні моделі за допомогою фотографій.
 2. Ті, хто збирається виготовляти тривимірні моделі в комерційних цілях, можуть оформити платну підписку. Віп-користувачі отримають вільний доступ до готових макетів, що дозволить завантажувати їх без обмежень. Преміум-підписка також дає можливість створювати величезну кількість заготовок і зберігати їх в хмарі.
 3. Всі, хто хоче втілити свої ідеї в життя, можуть оформити замовлення на покупку спеціального обладнання – пристрої для нарізки різних матеріалів, 3D-принтера. Все це можна замовити прямо на сайті.

Archive3D.net

Цей ресурс в першу чергу призначений для дизайнерів, які хочуть продемонструвати свої 3D-макети , Буде корисний для тих, хто шукає фахівця з моделювання. Завантажити або скачати модель простіше простого, причому абсолютно безкоштовно.

Archive3D.net — сервис для 3D-моделирования

Основні характеристики

 1. Каталог готових макетів знаходиться на головній сторінці. Це зручно і практично, так як вибір шуканої 3D-моделі може займати кілька секунд.
 2. На сайті є чудова опція «знайти дизайнера». Фахівця можна підібрати з усіх куточків планети, що говорить на будь-якій мові, є можливість вказати його спеціалізацію, переглянути готові роботи.
 3. На сайті показано, хто з дизайнерів в онлайні і може оперативно прийняти замовлення або відповісти на питання клієнта.

AUTODESK HOMESTYLЕR

Приємна новина для всіх, кому набридло мучитися з перекладом дивних і незрозумілих фраз на зарубіжних ресурсах: цей сайт повністю російськомовний. Почати роботу над макетом досить просто, але майданчик орієнтована скоріше на досвідчених фахівців, причому дизайнерів інтер’єру.

AUTODESK HOMESTYLER — сервис для 3D-моделирования

Основні характеристики

 1. Робоче вікно, де показана сітка для створення 3D-моделі просте, все гранично ясно. Правда, світлий колір інтерфейсу не радує, але це дрібниці.
 2. Є можливість скористатися готовими текстурами , Легко розмістити свої роботи.
 3. На сайті є меню з цікавою назвою «Індекс професіоналізму» . Насправді це список студій дизайну і тривимірного моделювання з портфоліо.

Використовуйте ці ресурси, відкривайте в собі нові можливості, читайте наш блог і будьте в курсі всього, що відбувається в захоплюючому світі 3D-технологій!

Удосконалюйтеся і пізнавайте нове разом з компанією KLONA !